Şimdi Ara

SAMSUNG I9082 Galaxy Grand Duos Çift Hatlı 5'' (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
441
Cevap
13
Favori
173.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yönlendirme yapınca açıklama yapıyor zaten. Yönlendirmeler operatörlerin verdiği destek ile sınırlıdır gibi bişi diyor.
    Ben her iki hattı turkcell kullandığım için yönlendirmelerim çok başarılı olduğu gibi, henüz fazla bir maliyet faturalarıma yansımadı. tabi gelen çağrıları hiç açmadım.
    birde ikinici faturlarda gelsin de ondan sonra emin olacağım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Killer Loop

Selam Dostum,
    Yönlendirme yapınca açıklama yapıyor zaten. Yönlendirmeler operatörlerin verdiği destek ile sınırlıdır gibi bişi diyor.
    Ben her iki hattı turkcell kullandığım için yönlendirmelerim çok başarılı olduğu gibi, henüz fazla bir maliyet faturalarıma yansımadı. tabi gelen çağrıları hiç açmadım.
    birde ikinici faturlarda gelsin de ondan sonra emin olacağım..

o zaman bir hat Avea digeri Turkcell olunca yonlendirme calısmıyor?
    normalde tek hat lı tel.da yonlendirme yapabiliyorsun.(turkcell->avea)ama bu tel.da olmadı :(
    biriyle konusurken digeri kapalı gozukuyor karsı tarafta
    kotu oldu bu

• açıkçası bilemiyorum. bende oluyor.. benimki sadece bir tahmin..
    ben hiç sorun yaşamadım yönlendirme hususunda..
  • Tuslarla ararken sol altta 1-2 diye secenek cikiyor.istedgm hattan arayabiliyrm.ama rehberfr aramada biyle bi secenek cikmuyor.var midir bi yolu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2. hattı taktım . Deneme amaçlı. Sorunsuz çalıştı . Yalnız bir sorum var . Hattı çıkardıktan sonra rehberdeki isimler ve whatsapp'da ki kişiler kaldı bunlar nasıl gidicek yani telefon sanki belleğine almış gibi oldu. Rehber ayarlarından sim 1 i seçip kendi kişilerimi görsem de tüm hepsini görüntüleyince sim 2 deki kişiler de gözüküyor. Bunu nasıl yok edicem . Hat benim değil çünkü arkadaşımın sadece deneme amaçlı takıp internete girip çıkardım . İpucu: Kızların falan numarasını çok rahat alabiliriz o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lego95 -- 1 Mayıs 2013; 0:17:37 >
  • bu cihaz vatanda 999 tl düşmüş geçen gezerken gördüm çok büyük bir cihaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGP970OB

s2 nin aynısı sadece kasa farklı ben denedim 10 numara olmuş sadece ekrandan dolayı fiyatı hesaplı,amoled olsa bu fiyata satamazlar tek eksisi ekranı ama bu hali bile gayet güzel net ve canlı en azından pil 2100 mah bu önemli ben düşünüyorum sadece siyahını bulamadım.

peki s2 mi önerirsin bu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ormantik Romeo

quote:

Orijinalden alıntı: LGP970OB

s2 nin aynısı sadece kasa farklı ben denedim 10 numara olmuş sadece ekrandan dolayı fiyatı hesaplı,amoled olsa bu fiyata satamazlar tek eksisi ekranı ama bu hali bile gayet güzel net ve canlı en azından pil 2100 mah bu önemli ben düşünüyorum sadece siyahını bulamadım.

peki s2 mi önerirsin bu mu?

dostum ben 1 yıllık aşırı temiz faturalı garantili bir s2 aldım artık bu defteri kapattım gittiği yere kadar s2 ile gidecem.4.1.2 orjinal sürümü serviste ücretsiz yüklettim kullanıyorum.

artık bu akıllı telefon olaylarından sıkıldım insanları aptal yerine koyar gibi sürekli cihaz üretip bir donanımı değiştirip ucuzlatıp,bir donanımı değiştirip fiyatı yükselten zihniyetten sıkıldım.al işte s3 teki yazılım s2 de takır takır çalışıyor ne değişti hiç.:)

htc one dediler ortada yok,lg optimus g dediler 2000 tl hayatta vermem vs.vs.iphone için zaten 2 kelime bile yazmam,sonuç olarak çok abarttılar ben ciddi sıkıldım SGS2 bu güne kadar gördüğüm en iyi telefon,samsung bile bu telefonu yaptığına çok pişman çünkü yeniden üretse aynısını diğer telefonlar satmaz sadece üretmediği için satıyor diğerleri buna inanın.sgs2 plus adı altında bir telefon üretti donanım farklı el altından istanbul doğubanka getirmişler gördüm pek ilgimi çekmedi türkiyeye resmi olarak geleceğini sanmam yoksa diğer telefonları satamazlar bu telefonu gene s2 diye millet kapışır. :)

note ve note II kocaman cihazlar s3 ve s4 hiç ilgimi çekmedi sadece note II ucuz bulsam alırım sadece bu kadar.

grand modeli arayüz objeler büyük ve belirgin bir ekrana sahip zaten amoled olsa bu fiyata olmaz geri kalan tamamen ihtiyaca göre karar verilmesi gereken bir konu,ben almaktan vazgeçtim.kolay gelsin herkese.

• teşekkürler zahmet edip açıkladığın için..

• Arkadaşlar,

Hangi sim kartın data bağlantısını kullandığını seçebiliyor muyuz? İstiyorum ki sadece bir hattımdan data çeksin sesli görüşmenin yanında, diğerinden sadece sesli görüşme sağlasın.

Bu durumda 1. hat ile internetten müzik dinlerken 2. hattan arama gelse, bağlantım kesilir mi? bu da ikinci sorum.

Tşk.
  • 1. hatla internette iken 2. hatta arama geliyor mu ?
  • Arkadaşlar merhaba size bir kaç sorum olacaktı. SMS atarken hat seçebiliyor muyuz? İnternete hangi hat ile bağlanacağımızı seçebiliyor muyuz? Mesajlaşma programlarında (indirip kurduklarımızda ) hangi hattı nasıl kullanıyoruz yardımcı olur musunuz ?

• Merhabalar ürün kullanıcılarına bir sorum olacak.
    Ben şirket hattımı hat 1 olarak tanımlayarak kullanacağım yurt içerisinde.
    Yurt dışındayken şirkete ait Vodafon red pasaport hattım açık olacak, yani her türlü gelen aramayı alabilirim ama data yı (roaming)kapatmak zorundayım yani eposta trafiği duracak.
    Yurt dışına çıktığımda ise o ülkeye ait hattımı takarak hat 2 den data alışverişini aktif edebilir miyim? Telefonumdan epostalarımın akışı 2. hattımdan sağlanabilir mi aynı anda Vodafon hat 1 den gelen aramaları alarak?
    Bende merginmurat ile aynı şeyi merak ediyorum açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: romio_1001

1. hatla internette iken 2. hatta arama geliyor mu ?

Selam romio_1001,
    geliyor. ama o sırada 1 inci hattan internet kesiliyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: casanovaking23

Arkadaşlar merhaba size bir kaç sorum olacaktı. SMS atarken hat seçebiliyor muyuz? İnternete hangi hat ile bağlanacağımızı seçebiliyor muyuz? Mesajlaşma programlarında (indirip kurduklarımızda ) hangi hattı nasıl kullanıyoruz yardımcı olur musunuz ?

Selam,
    Mesajı yazdığın kutunun sağ tarafında seçim çıkıyor. 1 2 . hangisinin üzerine basarsan o hattan sms gidiyor..
    internete kullandığım1 inci hattan girdiğim için hiç denemedim. ama giriyor bildiğim kadarı ile. fakat 3g değil. 1 inci hat yuvası 3g yi desteklerken 2 nci sim kart yeri destelemiyor..
    mesajlaşma programı derken anlamadım? Zira what's app ı kastediyorsan o zaten internet üzerindne mesaj yolluyor.. hatta bağlı değil bildiğim kadarı ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuatsahin970

Merhabalar ürün kullanıcılarına bir sorum olacak.
    Ben şirket hattımı hat 1 olarak tanımlayarak kullanacağım yurt içerisinde.
    Yurt dışındayken şirkete ait Vodafon red pasaport hattım açık olacak, yani her türlü gelen aramayı alabilirim ama data yı (roaming)kapatmak zorundayım yani eposta trafiği duracak.
    Yurt dışına çıktığımda ise o ülkeye ait hattımı takarak hat 2 den data alışverişini aktif edebilir miyim? Telefonumdan epostalarımın akışı 2. hattımdan sağlanabilir mi aynı anda Vodafon hat 1 den gelen aramaları alarak?
    Bende merginmurat ile aynı şeyi merak ediyorum açıkçası.

Selam fuatsahin970,
    Zor soru. yurt dışına çıkıp denemedim.
    ama ilk sim yuvası 3g, diğeri edge desteklio bildiğim kadarı ile.
    ama şu da var, yurt dışında full wifi var bildiği kadarı ile her yerde. bu telefonun en sevdiğim özelliği nerde beleş oraya yerleş mantığında olması.. wifi buldumu hemen dalıyor, soruyor, ayarlıysa ordan bağlanıp internete gidiyor.. yoksa en son gsm i kullanıyor internet için..

• quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba size bir kaç sorum olacaktı. SMS atarken hat seçebiliyor muyuz? İnternete hangi hat ile bağlanacağımızı seçebiliyor muyuz? Mesajlaşma programlarında (indirip kurduklarımızda ) hangi hattı nasıl kullanıyoruz yardımcı olur musunuz ?

Selam,
    Mesajı yazdığın kutunun sağ tarafında seçim çıkıyor. 1 2 . hangisinin üzerine basarsan o hattan sms gidiyor..
    internete kullandığım1 inci hattan girdiğim için hiç denemedim. ama giriyor bildiğim kadarı ile. fakat 3g değil. 1 inci hat yuvası 3g yi desteklerken 2 nci sim kart yeri destelemiyor..
    mesajlaşma programı derken anlamadım? Zira what's app ı kastediyorsan o zaten internet üzerindne mesaj yolluyor.. hatta bağlı değil bildiğim kadarı ile

arkdaş whatts up tan bahsediyor hangi rehberi kullnıyor yani demek istediği bu benimde sorum bu olacaktı

whats up rehbere entegreli olarak çalışır rehberde whats up bulunan herkesi tanır ama hangi isimle tanıyacak çift kişilikliler nasıl faydalanacak

• quote:

Orijinalden alıntı: romio_1001

quote:

quote:

Selam,

arkdaş whatts up tan bahsediyor hangi rehberi kullnıyor yani demek istediği bu benimde sorum bu olacaktı

whats up rehbere entegreli olarak çalışır rehberde whats up bulunan herkesi tanır ama hangi isimle tanıyacak çift kişilikliler nasıl faydalanacak

heee... anladım :)
    valla benim fark ettiğim sim1 ve sim2 de olan rehberilerin hepsini aldığı.. seçimi ben yapmadım.. kurcaladım ama o kendisi kimde yüklü ise hepsini alıyor.. .

• Arkadaşlar 5 ve 3GS kullanıyorum tek telefona dönmek istiyorum benim için önemli olan 2 şey var 2 hattımda da internet var hızı düşükte olsa o gün o saat canım istediğinde hangi hatla İnternet'e bağlanacağını seçebiliyor muyum? 2. İse whats upp ı kurduk hat 1 deki ve 2 deki kişileri attı ben hangi hat üzerinden nasıl cevap veriyorum? Mesela hat 2 yi kimseye vermek istemiyorum belli kişilerde olsun istiyorum o zaman bu uygulamalarda nasıl çalışıyor? Wiber de mesela ?

• quote:

Arkadaşlar 5 ve 3GS kullanıyorum tek telefona dönmek istiyorum benim için önemli olan 2 şey var 2 hattımda da internet var hızı düşükte olsa o gün o saat canım istediğinde hangi hatla İnternet'e bağlanacağını seçebiliyor muyum? 2. İse whats upp ı kurduk hat 1 deki ve 2 deki kişileri attı ben hangi hat üzerinden nasıl cevap veriyorum? Mesela hat 2 yi kimseye vermek istemiyorum belli kişilerde olsun istiyorum o zaman bu uygulamalarda nasıl çalışıyor? Wiber de mesela ?

Selam casanovaking23,

Benim iki hattımda internet yok.. deneyemem o sebeple..
    Whats app a gelince.. iki rehberi de getiriyor kaşına karışık.. cevap yazınca karşı taraf nasıl görüyor bilemem ama telefon numaranı görmüyordur heralde? isim yazıyor sonuçta.. Görüyorsa bile kendi rehberinde kayıtlı olanı görüyor muhtemelen..
    zira bildiğim kadarı ile whats app (up değil, programın adı, whats app) internet üzerinden ileitşim kuruyor.. sms gibi dğeil yani..

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.