Şimdi Ara

SAMSUNG I9082 Galaxy Grand Duos Çift Hatlı 5'' (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
441
Cevap
13
Favori
173.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Killer Loop

quote:

Orijinalden alıntı: casanovaking23

Arkadaşlar 5 ve 3GS kullanıyorum tek telefona dönmek istiyorum benim için önemli olan 2 şey var 2 hattımda da internet var hızı düşükte olsa o gün o saat canım istediğinde hangi hatla İnternet'e bağlanacağını seçebiliyor muyum? 2. İse whats upp ı kurduk hat 1 deki ve 2 deki kişileri attı ben hangi hat üzerinden nasıl cevap veriyorum? Mesela hat 2 yi kimseye vermek istemiyorum belli kişilerde olsun istiyorum o zaman bu uygulamalarda nasıl çalışıyor? Wiber de mesela ?

Selam casanovaking23,

Benim iki hattımda internet yok.. deneyemem o sebeple..
    Whats app a gelince.. iki rehberi de getiriyor kaşına karışık.. cevap yazınca karşı taraf nasıl görüyor bilemem ama telefon numaranı görmüyordur heralde? isim yazıyor sonuçta.. Görüyorsa bile kendi rehberinde kayıtlı olanı görüyor muhtemelen..
    zira bildiğim kadarı ile whats app (up değil, programın adı, whats app) internet üzerinden ileitşim kuruyor.. sms gibi dğeil yani..

bu sorunun cevabını merak ettiğim için alımı askıda tutuyorum .
    casanovaking 23 ün de dediği gibi çift hat taşımanın sebebi numaranı vermek istemediğin kişiler olabilir.
    Wiberde nasıl acaba ?

• whats app da numaralar karışmıyor ki.. numara üzerinden mesajlaşmıyorsun.. şimdi baktım hiç bi whats app arkadaşım hangi numradan bana mesaj atmış ben göremiyorum.. ben göremiyorsam o da göremez..
  • quote:

whats app da numaralar karışmıyor ki.. numara üzerinden mesajlaşmıyorsun.. şimdi baktım hiç bi whats app arkadaşım hangi numradan bana mesaj atmış ben göremiyorum.. ben göremiyorsam o da göremez..

sağol anladım peki whats app ta isim çıkıyor mu mesela seni aratabiliyor mu isimden facebook gibi o zaman ne olacak ????
  • quote:

Orijinalden alıntı: romio_1001

quote:

whats app da numaralar karışmıyor ki.. numara üzerinden mesajlaşmıyorsun.. şimdi baktım hiç bi whats app arkadaşım hangi numradan bana mesaj atmış ben göremiyorum.. ben göremiyorsam o da göremez..

sağol anladım peki whats app ta isim çıkıyor mu mesela seni aratabiliyor mu isimden facebook gibi o zaman ne olacak ????

yalnız bi dakka, sana mesaj atan kişinin numarasını setting ten görüyorsun.. ama oda çift hatlı kullanıyorsa hangi numarası görünüyor bakmak lazım. aynı telefondan eşimde de var. ama o te khat kullanıyor ben çift. onun telefonum benim her iki hattımda da kayıtlı. o beni hangi numaradan görüyor onun telefonuna bakmam lazım..
    bakınca bilgi veririm..

• quote:

Orijinalden alıntı: romio_1001

quote:

aratıyor seni.. facebook ta nasıl bilmem çünkü kullanmıyorum.
    ama settinglerden telefonunu görüyorsun.. dediğim gibi, bakim eşimin telefonuna bilgi veririm....

• biraz önce baktım.. hanımın kinde sim1 e takılı numaram yazıyordu whats app ta..
    halbuki hanım hem sim1 hem sim2 de kayıtlıydı whats app ı ben kurarken..
    sim1 öncelikli demektir..
    yani benim gibi bilinmesini istemediğiniz numaranız sim2 de olmalı..

ama ararken bazen unutaibliyor insan, sim2 den arayabiliyor :)
    geçen bi ki kişiye şaşırıp ikinci numaradan aradım, onlarda bu numara nerden çıktı dediler, kıvırdım hemen
  • Whatsupp kurarken hangi numarayı girdiginizle alakalı sanirim. 10 gündür kullaniyorum 10 numara cihaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

biraz önce baktım.. hanımın kinde sim1 e takılı numaram yazıyordu whats app ta..
    halbuki hanım hem sim1 hem sim2 de kayıtlıydı whats app ı ben kurarken..
    sim1 öncelikli demektir..
    yani benim gibi bilinmesini istemediğiniz numaranız sim2 de olmalı..

ama ararken bazen unutaibliyor insan, sim2 den arayabiliyor :)
    geçen bi ki kişiye şaşırıp ikinci numaradan aradım, onlarda bu numara nerden çıktı dediler, kıvırdım hemen

hımm anladım çok sağol . O zaman sadece sim 1 den data kullanmak gerekiyor sim 2 den data kullanmazsan hiçbir sorun olmaz gibi
  • Ben şu anda Samsung DUOS 322 kullanmaktayım ve bu modele geçmek istiyorum.
    Sim kartı boyutu hakkında bilgi bulamadım, kestimek mi gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hagicavcav

Ben şu anda Samsung DUOS 322 kullanmaktayım ve bu modele geçmek istiyorum.
    Sim kartı boyutu hakkında bilgi bulamadım, kestimek mi gerekiyor?

normail
    kesme bicmeye gerek yok
  • Teşekkürler
  • Arkadaşlar Flash Player Desteği Varmı
  • gpu sanırım video core ıv kısaca oyun oynamak imkansız özellikle 3d oyunları sevenler hiç almasın
  • android 4.1.2 de flash varsabunda da vardır heralde? hiç denemedim..
    3d oyna gelince.. hiç oynamadım :)

cpu arada taklıodu, ama güç tasarrufu modunyamış. kaldırdım bu modu, şimdi takıldığı yok.. ben fena halde memnunum..
    çok dolu dolu kulanmıyorum belki oyun vs.. ama işime çok çok yarıo..

• Ekran camı nedir bu ürünün.bi kayıt bulamadım ama gorilla glass değil sanırım !
  • Grand Duos kullanan birisi 1. ve 2. hattinda ikisininde ayni anda 3G ya da 3.5G calisip calismadigini belirtebilir mi?
    Duos ya da Grand Duos almayi planliyorum. 1. Hattim sadece konusma, 2. hattim sadece DATA olacak.
    Yani 1. hattim 2G, 2. hattim surekli 3G'de duracak..

GSMArenada iki telefonun ozelliklerinde Grand Duos icin;

2G Network - GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2
    3G Network - HSDPA 850 / 1900 / 2100 - SIM 1 only
    3G Network - HSDPA 900 / 1900 / 2100 - SIM 1 only

Duos icin;

2G Network - GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2
    3G Network - HSDPA 900 / 2100 - SIM 1 & SIM 2

olarak belirtilmis..

Yardim eden olabilirse sevinirim, tesekkurler.
  • Androidde oyun vardida biz mi oynamadik pehh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende grand duos kılıf var.

• Merhaba arkadaşlar haftasonu Batum-Gurcistanda bi mağazadan aldım. vergi kaydı dahil 750 tl ye geldi bana. telefon ilk aşamada buyuk alışmam gerekecek. ama performansı resim kalitesi iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapidograph

Merhaba arkadaşlar haftasonu Batum-Gurcistanda bi mağazadan aldım. vergi kaydı dahil 750 tl ye geldi bana. telefon ilk aşamada buyuk alışmam gerekecek. ama performansı resim kalitesi iyi.

sıyırıp kafayı gidecem ben de bigün Batum'a...

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.