Şimdi Ara

Samsung Galaxy S4, Android 4.3 güncellemesini aldı: İlk izlenimler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
371
Cevap
5
Favori
14.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: `Raikonen`

quote:

Orijinalden alıntı: azizerkan07

quote:

Orijinalden alıntı: senersongur Genc S2 kullanicilari rahatsiz. S2ye de artik gelmeli.
    S2 nin 4.1.2 almasi bile bir mucizeydi Samsung gibi bir firmadan.

çok konuşma la değişik

Sana mi sorucam ne kadar konusacagimi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Media Player çok saçma bir hal almış. İsterseniz siz de deneyin arkadaşlar. Mesela bu video yu browser üzerinden indirin ve izlemeye başlayın ilk başta dik olarak izleyin görüntüyü zoom yaparak tam ekran gösteriyor. Yan çevirip tam ekran izlemek istediğinde ise normal bir sorun yok ama dik konumda açıldığı zaman yakınlaştırarak tam ekran yapıyor.

• 35 defa tıklayınca android sürümü gösterme olayının mantığını hala anlamadım

• O değil de önüne gelen birilerini kesilmiş kimsenin yorumu beğenilmiyor mu ne

• İşsizin biri ilk 2 sayfayı seri eksilemiş
    Bu arada s2 güncelleme yok deyip üzülenler için cyanogenmod var sorunsuz son sürüm 4.3.1

• Çok sabırsızlanılıyordu bu güncelleme için, umarım herkes beklediğini bulur..
  • Android tarafında bir tek nexus serisi kullanılır, siz gidip leğene 2k vermeye devam edin ondan sonra aç kedi gibi açıp ağzınızı güncelleme beklersiniz

• Anasayfadaki konu hata veriyor.
  • eksi verenler elmacılardır. :D:D:D

• OPEN GL 3.0

• piyasaya kitkatlı telefon çıktı, samsung 4.3 yayınlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: LoveBella

quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Genc S2 kullanicilari rahatsiz.

S2'ye de artik gelmeli.

+ yan yatmış sekiz

samsungun satışlarını patlatan ilk göz agrısı s2 yi unuttu .

GALAXY S2 ACE 2 GİBİ 500 TL LİK CİHAZLA AYNI YAZILIMI KULLANIYOR YA YAZIKLAR OLSUN

kardeşim telefonunu yaptırdın mı :D
  • ya bana 2 hafta önce geldi güncelleme, güncelledimde ama hiç bir arkadaşıma gelmedi;bana neden böyle erken geldiki? ama performans ve ram kullanımı yönünden müthiş olmuş 4.3 artık hiç bi takılma gibi sorun yok

• Şimdi izlemek zorunda değilsin felan demeyin ama ne kadar gereksiz bir video olmuş.
  • Public_Enemy P kullanıcısına yanıt
    kitkat'lı tek nexus5 var.s4 ve one google versyionları da birkaç haftaya kitkat güncellemesi alacak.nexus ve google edition'ların üretim amacı bu.yani normal.
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Genc S2 kullanicilari rahatsiz.

S2'ye de artik gelmeli.

+ yan yatmış sekiz

samsungun satışlarını patlatan ilk göz agrısı s2 yi unuttu .

GALAXY S2 ACE 2 GİBİ 500 TL LİK CİHAZLA AYNI YAZILIMI KULLANIYOR YA YAZIKLAR OLSUN

oha nicki degistirdim ben nerden tanidin :D ben o bozuk haldeki telefonu sattim bir arkadasa :(belki sifirini alirim yada note 3 kismetse seneye artik :((

• video açılmıyor
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: senersongur Genc S2 kullanicilari rahatsiz. S2ye de artik gelmeli.
    + yan yatmış sekiz samsungun satışlarını patlatan ilk göz agrısı s2 yi unuttu . GALAXY S2 ACE 2 GİBİ 500 TL LİK CİHAZLA AYNI YAZILIMI KULLANIYOR YA YAZIKLAR OLSUN
    oha nicki degistirdim ben nerden tanidin :D ben o bozuk haldeki telefonu sattim bir arkadasa :(belki sifirini alirim yada note 3 kismetse seneye artik :((

her yerden tanırım ben :D

• Piyasada Nexus hariç en iyi güncelleme veren firma samsung. Maalesef ne htc ne de sonny bu konuda duyarsız. Htc one'ın 4.3'ü alacağı duyruldu ama hâlâ bekleniyor. Zira geçen sene ki amiral gemisi olan one x'e de güncelleme vermeyeceğini duyurdu. Rakip firmaların bu tavrı samsung'un bu konuda rahat olmasını sağlıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Guncelleme versinlerde sevinsin garibanlar.
    Not:iphone kullanıcısı.
    Saygılar...

Güncelleme versinler iphone ın ağzına s*çsınlar

not: nexus kullanıcısı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.