Şimdi Ara

Samsung Galaxy S4, Android 4.3 güncellemesini aldı: İlk izlenimler (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
371
Cevap
5
Favori
14.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Videodan gördüğüm kadarıyla kasıyor telefon sürekli ufak tefekde olsa hiç hoş değil .
  • turkcell den alınan lara gelecekmi günceleme

• s4 miniye 4.3 gelecekmi yada güncelleme alan varmı kaç ay oldu bekliyoruz samsung müşteri hizmetleri bir alacak bir bilgi yok diyor deli ediyor insanı bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

saygılarımla

• Güncelleme yapıp da aa süper oldu diyen duymadım, hep bi sorun ya… S3, S4 hep aynı dert. 4.3 yükle tırmala sonra kit kat cart curt gelecek diye bekle avun sonra aaa S5 geliyor, S4 de kasıyodu zaten S5 kasmıyomuş diye yine bi avuntu :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukakgun -- 15 Ocak 2014; 17:26:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukakgun

Güncelleme yapıp da aa süper oldu diyen duymadım, hep bi sorun ya… S3, S4 hep aynı dert. 4.3 yükle tırmala sonra kit kat cart curt gelecek diye bekle avun sonra aaa S5 geliyor, S4 de kasıyodu zaten S5 kasmıyomuş diye yine bi avuntu :))

Güncelleme den sonra ne süper oldu nede kötü oldu zaten iyiydi hala gayet güzel bu sorunları nerden çıkarıyorlar anlamak mümkün degil bu telefonun tek sorunu touchwiz dir onu da duzeltirler ümidi ile güncelleme bekliyoruz. .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BUYRUN ARKADAŞLAR ANDROİD TELEFONUNUZU BİREBİR İOS 7 YE DÖNÜŞTÜRÜN VİDEODA TALİMATLAR VERİLMİŞTİR İYİ EĞLENCELER.http://bc.vc/2UUXTZ

• Arkadaslar ben guncelledim cihazimdan ve hafizada yukselme oldu 11 16 gb oldu yanliz sesli resim gelmedi turkiyede yokmu bu aksam guncelledim super hizli sorun yok gibi klavye olmamis eskisi duruyor

• ben s4'mü alalı bir ayı geçti hala 4.3 güncellemesi gelmedi nasıl yapabilirim yardım lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

ben s4'mü alalı bir ayı geçti hala 4.3 güncellemesi gelmedi nasıl yapabilirim yardım lütfen

hocam başlığın son 4-5 sayfasını okuyun bir daha. Belki gelmemesi hayırlıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

Samsung yine yapacağını yaptı, s3 4.3beklerken s4 beklemezken s4e verildi. S5 çıkınca s3çuler avucunu yalayacak demek ki

seni dışarı alalım nokiaya git diyecem fakat nokiada da güncellenecek bir şey yok !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klavye 3×4 kullananlarida düşünmek gerekirdi hic sevmedim bu klavyeyi

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.