Şimdi Ara

Samsung Galaxy S4, Android 4.3 güncellemesini aldı: İlk izlenimler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
371
Cevap
5
Favori
14.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gugılın bu güncelleme olayına çözüm bulması lazım milyonlarca kişi mağdur.
  • fx57 kullanıcısına yanıt
    i9500 modelindeki gpu nun opengl 3.0 desteklemediği söyleniyordu, sadece i9505 destekliyor biliyorum, ama videoda öyle dememişsiniz, bu konuda bilgi alabilir miyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

But what it's mostly worries me is the OpenGL ES 3.0 support. Every single GPU existent in a 2013 smartphone are OpenGL ES 3.0 conformart, but no PowerVR 544MP3. You guys said that will have most of the features due to an API extension, but what that means. If we put this GPU on a OpenGL 3.0 benchmark or app, what will happen ? Would we get an incompatibility error or the GPU will pass the test ? I'm sure that soon we will have games and apps with OpenGL 3.0, but what helps if we have a powerfull CPU but a non-compatible CPU. I don't blame you guys, because I know that you are making one of the best GPU on the market, but I blame Samsung for not going with the Rogue series.

Yokmuş destek cidden. Yanlış bilgilendirme yapmadan mesajı düzenledim. Linkte bu sorunun altında moderatörün cevabı var.

http://withimagination.imgtec.com/index.php/powervr/the-powervr-sgx544mp-a-modern-gpu-for-todays-leading-platforms

OpenGL ES 3.0 desteği yok anladığım kadarıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shallipushthebutton? -- 11 Kasım 2013; 18:57:33 >

• Note 2 ye ekim ortasında verillcek dendi kasım ortasına geldik vay arkadaş. Üvey evlat muamelesi görüyoruz note2 ve s3 olarak.
  • bu kadar güncelleme meraklisiysaniz dünya para verip samsung almak yerine biraz daha uygun olan nexus serisinden bi telefon alin güncellemeleri ilk siz alin böylece

• S5 çıksın S3 cüler su içer soğuk soğuk
  • Buügn millete ne oluyor herkes eksileniyor lütfen durdurun artık eksi vermeyi.

• Bakıyorum ama bende en yeni güncellemeler zaten yüklendi diyor neden acaba??

• S4 mini için de geçerli mi bu güncelleme?

• quote:

Orijinalden alıntı: habip72

Buügn millete ne oluyor herkes eksileniyor lütfen durdurun artık eksi vermeyi.

Birileri egosunu tatmin ediyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkk34

Bakıyorum ama bende en yeni güncellemeler zaten yüklendi diyor neden acaba??

+1

• i9505 için ne zaman gelecek yahu :/

• Allah razı olsun ben de yüklesem mi yüklemesem mi kararsızdım
    edit: bir fark göremedim telefonu fabrika ayarlarına döndürdükten sonra mı videoyu çektiniz hafif takılmalar var sanki
    edit2: s2 ye güncelleme isteyenlerin kafası mı iyi google nexus cihazlara o kadar güncelleme vermedi hala 4.3 diyolar
    @fx57

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jacobıan -- 11 Kasım 2013; 19:38:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Genc S2 kullanicilari rahatsiz.

S2'ye de artik gelmeli.

+ yan yatmış sekiz

samsungun satışlarını patlatan ilk göz agrısı s2 yi unuttu .

GALAXY S2 ACE 2 GİBİ 500 TL LİK CİHAZLA AYNI YAZILIMI KULLANIYOR YA YAZIKLAR OLSUN
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Discovery

quote:

Orijinalden alıntı: cenkk34Bakıyorum ama bende en yeni güncellemeler zaten yüklendi diyor neden acaba??
    +1

Aynen bende de görmüyor güncellemeyi nasıl düzelteceğiz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: drfree1

s3 e ne zaman gelir sizce 1-2 haftaya gelirmi ?

OTA üzerinden Türkiye güncellemesi başladı deniyor. Samsung Türkiye de birkaç yerde güncellemeyi OTA üzerinden kurmayı açıklamış. Muhtemelen güncelleme dağıtılmaya başladı(S3 i9300 için)

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • y.dışı telefonda güncelleme sıkıntı yaratır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zıplayanpırasa

quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Genc S2 kullanicilari rahatsiz.

S2'ye de artik gelmeli.

Custom rom kullan

Yok zaten S2 falan kullanmıyorum. Nexus 4 var bende.
  • S4 konusunda herkes niye S3 e yok diyerek Samsung a yüklenmiş anlamadım ama S3 e resmi 4.3 güncellemesi çıktı bile

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1646610

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.