Şimdi Ara

Samsung Galaxy S3 'Her şeyin en iyisini arayanlara' video inceleme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
569
Cevap
7
Favori
179.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesut abi GalaxyS2'si olan ve ekonomik durumu böyle ellini kolunu sallayarak alacak kapasite de olmayan biri sence 3'e geçse çok şey kazanır mı ? zorlasın mı yani kendini herkes cevap verebilir isim koyduğuma bakmayın Teşekkürler.

• Akıllı telefon = iPhone .

• iphone 4s alıcaktım vazgeçtim..bu telefonu tek geçerim..

• @theformul

Tabiiki böyle bir seye gerek yok. Telefonundan memnunsan galaxy s5 te çıksa değiştirme :)

• quote:

Orijinalden alıntı: theformul

Mesut abi GalaxyS2'si olan ve ekonomik durumu böyle ellini kolunu sallayarak alacak kapasite de olmayan biri sence 3'e geçse çok şey kazanır mı ? zorlasın mı yani kendini herkes cevap verebilir isim koyduğuma bakmayın Teşekkürler.

s3 kullaniyorum s2den gecmenin anlamsiz oldugunu dusunuyorum.Alti ustu telefon sonucta s2de gayet yeterli bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam golü göremedik ?

• sense arayüzü olmadan android oyuncak gibi

• bilader aksam aksam canim menemen ceker gibi s3 cekti ya la.

• su birikintilerine tıklamak iyiydi :) inceleme için teşekkürler

• emeğine sağlık mesut çevik teşekkürler

• O değilde viral reklam girmiş araya (kişisel blog)

• quote:

Orijinalden alıntı: theformul

Mesut abi GalaxyS2si olan ve ekonomik durumu böyle ellini kolunu sallayarak alacak kapasite de olmayan biri sence 3e geçse çok şey kazanır mı ? zorlasın mı yani kendini herkes cevap verebilir isim koyduğuma bakmayın Teşekkürler.

s2 n varsa maddiyat da kısıtlıysa bence zorlama dostum

• video cok yavas yukleniyor

• reis anlatıyor telefonu, hadi bakalım...

edit: 48 dk. inceleme videosu bana 5 dk kadar kısa geldi. 48 dakika da hiç takılmadı yağ gibi aktı.

48 dk. incelenen bir telefon da hala incelenemeyen (nfc, kablosuz şarj vs.) konular olması sanırım nasıl gelişmiş bir telefon olduğunu göstermiştir.

arkadaşlar aslında forum ahalisi olarak mesut bey'den uzak durmamız gerek bir süre. bırak incelemeyi görünce yolumuzu değiştirmemiz gerekir :)

ne demişler;

yeni EVLENENden,
    yeni babası ölenden,
    yeni askerden gelenden 40 gün uzak duracaksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mako3e -- 6 Haziran 2012; 0:56:39 >
  • Bazı yerlerinde kahkahalar atarak izlediğim harika bir inceleme olmuş.

• s2 satılıp bu alınmaz...

• quote:

Orijinalden alıntı: Tr@mmler

Bazı yerlerinde kahkahalar atarak izlediğim harika bir inceleme olmuş.

aynen bende. Güldürdü. AMK dergisi ve mesut çevik in zaman zaman yorumları
  • sezer acaba rehberde yok mu:)

• inceleme için teşekkürler. emeğinize sağlık. cihaz güzel ama iphone 5 i bekleyeceğim.

• ''Telefonun batarya süresini ayrı bir tabloda sunarak detaylı görünmesini istedik. Zira en çok merak edilen konulardan bir tanesiydi'' cümlesini okurken kendi sesimi degilde mesut abinin sesini duyuyor gibi oluyorum :D inceleme çok güzel olmuş her şey için çok çok ama çok teşekkür ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ObjektifEye -- 5 Haziran 2012; 23:52:43 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.