Şimdi Ara

Samsung Galaxy S II için Android 4.0 güncelleme tarihi netleşti (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
14.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cnn alt yazı geçmiş, kedilerin cinsel hayatı etkilenmesin diye mart ayında çıkarmayacaklarmış
  • Android te Falsh varsayılan olarak gelmemesi en mantıklısı çünkü Flash player sürekli güncelleniyor...

Sonuç olarak Android 4 için Flash desteği var... Boşuna yaygara polemik yapılmamalı...

Galaxy Note sahibi olarak ICS hakkında Avrupa ve Asya varyantlı Galaxy Note lara beta olarak 1 tane var iken SGS 2 ICS beta da olsa güncellemeleri bolca var... Bu akla Samsung un SGS2 üzerine daha çok durduğu anlamı geliyor... Gerçi SG Note SGS 2 ile birçok donanım bileşeni aynı ... Bu da akla SGS2 için resmi olarak ICS ilk çıktığında 2-3 gün sonrasında SG Note için de çıkabileceğidir...

Samsung Note 10.1 için daah fazla kafa yormamalı biraz daha Galaxy Note ICS güncellenmesine odaklanmalı...

Galaxy Note ICS güncellemesi hiç olmazsa aynı gün almaması (dah aönce alması gerekirdi..) doğru bulmuyorum...
  • Arkadaşlar kimse ICS güncellemesi almayacakmış, flash desteği olmayacakmış gibi şeyler söylemesin. Cihaz elimde, ICS yüklü ve Flash kurulu. Flash dahili olarak gelmiyor. ICS yükledikten sonra indirip kuruyorsunuz ki gayet normal. Şu an çatır çatır kullanıyorum... Nokta..
  • arkadaş ben bu samsung'dan hiçbirşey anlamadım. Galaxy note aldım ics desteğinin haberi bile yok ekran görüntüsü çoğu uygulamada berbat bir film izleme sitesi yapmışlar film izlemek ne mümkün herşey birbirinin içinde. Arkadaşım yapıyorsun telefon koyuyorsun özellik ama bir de takip et ya. ios bundan kazanıyor işte adam yazılımını bile kontrol ediyor sen veriyorsun önümüze kullan kullanabilirsen. off off dertlendim yine!!
  • Adobe has now announced that it will be offering Flash for ICS after all. There is a catch though; Adobe has noted that ICS will be the last supported Android OS for Flash. That means all future version of Android will have to make it with no Flash.

ice cream e flash destegi var sonraki android surumlerine yok.
  • Zaten Android 5 çıktığında ICS desteği olmayacak şuan Android 2.3.8 var mı? veya Android 3.3 var mı? Yoklar ...
    HTML5 yaygınlaşmadan Flash Player dan vazgeçilmesi mantıklı değil...

Birçok site az yada çok flash tabanlı veya flash kullanmakta.

Android 5 çıktığında ICS desteği kesilecektir...
  • zaten hayatımız şu ics yi beklemekle geçti
  • Arkadaşlar ben android turkiyede okudum haberi ama altında samsung tarafından bir hata yapıldığı güncellemenin yarın yayınlanmiyacagi falan yazıyor bu konuda bilgi sahibi olan birisi varsa yazabilir mi?
  • arkadaşlar, flash player'ın yeni güncellemesini yayınladı, yeniliklere baktığımda Android 4.0'ı gördüm. yani sorun yok flash desteği var ics 4.0'da.. yani işin türkçesi html5 yaygınlaşana kadar flash kullanabileceğiz :) seneye büyük bir ihtimalle html5 yaygınlaşır gibi.. Hayırlı olsun tüm android kullanıcılarına..
  • Iyi bari rahatlattin sabah sabah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihgrsy

Iyi bari rahatlattin sabah sabah.

Aynen hocam birde ics yayinlansa tam super olacak kanka
  • quote:

Orijinalden alıntı: koray6852

quote:

Harbi ya ruyalarima kadar girdi artik su ics.Ruyamda telefonu guncelleyip isik hizina cikartiyordum.Telefonun uzerine oturup Dunya`yi geziyordum.Ruya iste.Bana bu ruyayi gosterdigin icin tesekkurler dondurmali sandvic.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mike Tyson -- 11 Mart 2012; 13:26:03 >

• quote:

quote:

quote:

Harbi ya ruyalarima kadar girdi artik su ics.Ruyamda telefonu guncelleyip isik hizina cikartiyordum.Telefonun uzerine oturup Dunya`yi geziyordum.Ruya iste.Bana bu ruyayi gosterdigin icin tesekkurler dondurmali sandvic.

hocam hersey guzelde telefonun uzerine oturmak ne ya hani ekran falan buyukte oturulacak kadar degil.

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam hersey guzelde telefonun uzerine oturmak ne ya hani ekran falan buyukte oturulacak kadar degil.

Telefon o zaman 4.3 inc degildi.15 inc gibi dusun sen onu.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Telefon o zaman 4.3 inc degildi.15 inc gibi dusun sen onu.

O zaman olur

• ICS Çıktı mı Yoksa daha bekleyecekmiyiz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mobil_kirpi -- 12 Mart 2012; 11:32:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobil_kirpi

ICS Çıktı mı Yoksa daha bekleyecekmiyiz ?

ertelenmiş dostlar.. 3. çeyreğe kalmış malesef

edit: şaka şaka.. 3 gün sonra çıkacak ve o çok bekleyenlerin %40 ı malesef yükleyemeyecek ve çok üzülecek .. zaten ICS de ne var allah aşkına deli oldunuz yok rüyalarınıza girmiş uçuyordunuz o ne ya ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 12 Mart 2012; 12:11:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

quote:

Orijinalden alıntı: mobil_kirpi

ICS Çıktı mı Yoksa daha bekleyecekmiyiz ?

ertelenmiş dostlar.. 3. çeyreğe kalmış malesef

edit: şaka şaka.. 3 gün sonra çıkacak ve o çok bekleyenlerin %40 ı malesef yükleyemeyecek ve çok üzülecek .. zaten ICS de ne var allah aşkına deli oldunuz yok rüyalarınıza girmiş uçuyordunuz o ne ya ?

ICS`de ne mi var ? Sen de galiba S2 kullanicisisin.S2 kullancisi olarak bunu nasil soylersin.Telefonunun hizina hiz katacak.S2 nin onemini 2 kat arttiracak.Aylardir bu ani bekliyoruz..

• Ics de cok fazla hız artısı beklemeyin ama pil omrunde ciddi artısı var...holo ve yuz tanıma gelecek hepsi o ... buyuk beklentiye girerseniz uzulursunuz....:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El_domingo -- 12 Mart 2012; 14:16:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: El_domingo

Ics de cok fazla hız artısı beklemeyin ama pil omrunde ciddi artısı var...holo ve yuz tanıma gelecek hepsi o ... buyuk beklentiye girerseniz uzulursunuz....:

Bu dediklerin kucuk beklentiler mi ? Bunlar gayet buyuk gelismeler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.