Şimdi Ara

Samsung Galaxy S II için Android 4.0 güncelleme tarihi netleşti (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
14.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 mart güncellemesi geri çekilmişti dün geç saatlerde ama burdaki konu bugün açılmasına ragmen hem geç kalınmıs hemde hatalı olmus biraz.
  • arkadaşlar haber doğru, flash desteği sunmuyor. ben de yüklemeten vazgeçtim :( çünkü android almamın tek nedeni flash olmasıydı. açıklaması da: Curiously, the site specifies that because of "ICS OS feature," Flash and Bluetooth 3.0 HS won't be supported. kısacası flash ve bluetooth 3.0 desteğinin sunulmayacağını söylüyor.. üzgünüm :(
  • flash optimizasyonunu sonra yapacaklar.ama bu bir gerçekki html5 geleceğin kralı...
  • Şuan hali hazırda beta sürümlerde çalışıyor ancak final sürümde değişeceğini pek sanmıyorum. Ayrıca adobe ve android de 4.0 a destek vereceğini açıklamışken samsung'un kaldıracağını sanmıyorum ben.
  • 15 mart ta diyorlardı bu haber şok etkisi yarattı bende :D yarın geliyormuş meğerse ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmnder16

arkadaşlar haber doğru, flash desteği sunmuyor. ben de yüklemeten vazgeçtim :( çünkü android almamın tek nedeni flash olmasıydı. açıklaması da: Curiously, the site specifies that because of "ICS OS feature," Flash and Bluetooth 3.0 HS won't be supported. kısacası flash ve bluetooth 3.0 desteğinin sunulmayacağını söylüyor.. üzgünüm :(

Adobe ics için flash güncellemesi verdi 4.0'da flashla ilgili bir sıkıntı olmayacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sdbss

quote:

Orijinalden alıntı: mmnder16 arkadaşlar haber doğru, flash desteği sunmuyor. ben de yüklemeten vazgeçtim :( çünkü android almamın tek nedeni flash olmasıydı. açıklaması da: Curiously, the site specifies that because of ICS OS feature, Flash and Bluetooth 3.0 HS wont be supported. kısacası flash ve bluetooth 3.0 desteğinin sunulmayacağını söylüyor.. üzgünüm :(
    Adobe ics için flash güncellemesi verdi 4.0da flashla ilgili bir sıkıntı olmayacaktır.

inşallah :) yarın hep beraber göreceğiz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare70

Bizim millete samsung fazla arkadaş şuna bak herkes kızıyor :) Ben telefonumdan memnun'um ayrıca bence samsung yeterince hızlı çıkardı güncellemeyi aceleye getirip htc'nin yaptığı gibi desire hd'ye felan sense 3.0 koydu kasmaktan telefon kullanamıyoruz

Fanboyluk degil ama sense nereeeee touchwiz nereeeee?

Aralarinda daglar kadar fark var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kullanıcı bir sekilde zaten güncellemeleri temin edebiliyor.daha önce galaxy s 2 için android 4.0.3 güncellemesi internette yayınlanmıstı. bunun farkı daha stabil olması mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..Knight..

https://twitter.com/#!/samsungtomorrow/status/178022678597349376 Samsung, Twitter aracılığıyla 10 Mart tarihinin doğru olmadığını belirtti.

tweet'ten anladığım kadarıyla samsungun sahibi koreli :D
  • Bu telefon da Jelly Bean Android 5.0'ı alamayacak..
  • bendeki xperia neo ay sonu ics güncellemesini alacak.bu telefon alabiliyorsa galaxy s in almaması samsungun ayıbıdır.ram bahane xperia telelrin arc s dahil hepsi 512 mb ramli bunlar nasıl güncelleme yapıyor.samsung çok götü darbe yiyecek bu işten.ama apple bakın 4 yıl önceki 3gs e hala güncellme veriyor 256 mb ram 600 mhz işlemcili buna ne demeli samsung.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turhan1903

quote:

Orijinalden alıntı: ..Knight..

https://twitter.com/#!/samsungtomorrow/status/178022678597349376 Samsung, Twitter aracılığıyla 10 Mart tarihinin doğru olmadığını belirtti.

tweet'ten anladığım kadarıyla samsungun sahibi koreli :D

Evet, Guney Kore firmasidir.
  • Hocam s2 nin 2.3.6 sürümü gelmiş. ICS yok....
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Hocam s2 nin 2.3.6 sürümü gelmiş. ICS yok....

nerde yaşıyosun sen
  • Artık gelsinde kullanalım,çok uzattılar yeni telefon gelicek diye.Ancak bir konuda bende hemfikirim oda android 5.0 S2 de tam randımanlı çalışmayacağı,aksine s3 için optimize edileceğini düşünüyorum.Bu sayade İCS ile beraber S1 telefonlarıda piyasadan düşmeye başlayacakdır ne yazıkki.
    Teknoloji böyle birşey işte,ya ayak uyduracaksınız yada eldekiler ile yetineceksiniz,ortası yok yani,izinde vermiyorlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARTH_BLACK

Artık gelsinde kullanalım,çok uzattılar yeni telefon gelicek diye.Ancak bir konuda bende hemfikirim oda android 5.0 S2 de tam randımanlı çalışmayacağı,aksine s3 için optimize edileceğini düşünüyorum.Bu sayade İCS ile beraber S1 telefonlarıda piyasadan düşmeye başlayacakdır ne yazıkki.
    Teknoloji böyle birşey işte,ya ayak uyduracaksınız yada eldekiler ile yetineceksiniz,ortası yok yani,izinde vermiyorlar..

Yanlış, Apple hala yazılım desteği sağlıyor. En eski modellerine bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumur

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri Hocam s2 nin 2.3.6 sürümü gelmiş. ICS yok....
    nerde yaşıyosun sen

Ankara hocam.
  • Samsung galaxy note güncellemesi ne zaman bilginiz varmı beklemekten bir haller oldu :))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

quote:

Orijinalden alıntı: cumur

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri Hocam s2 nin 2.3.6 sürümü gelmiş. ICS yok....
    nerde yaşıyosun sen

Ankara hocam.

2.3.6 geleli çok oluyor o yüzden sordum nerde yaşıyorsun diye arkadaşım, herkez bekliyo 4 gelsin diye 4 dün olmadığını biliyoruz yani
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.