Şimdi Ara

===> SAMSUNG GALAXY S ANA KONU <=== (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.793
Cevap
44
Favori
1.976.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC Google Nexus One mi ? Samsung Galaxy S mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brainy

HTC Google Nexus One mi ? Samsung Galaxy S mi ?

Adamım eğer android güncellemeleri hemen bende olsun dersen nexus.Çünkü çıkan ilk güncellemeler Nexus için çıkıyor.Ama tabi Galaxy S her yönde tokatlar.Hoş, kullanma rahatlığı, ergonomisi bunlar önemli şeyler.ama Galaxy S kullanan biri olarak rahalıkla "AL" derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: 120slim_fintr

konu super olmuş, bi kaç uygulamayı falan burdan paylaşalım mı ? bizim begendigimiz uygulamalar falan isimleri yada indirme linklerini ?
    ben psx4android kurdum bite mervel oyunu attım sorunsuz çalıştırdı.
    lakin .bin dosyası ve .img dosyalarını sorunsuz çalıştı .emc di sanırım siyah ekran verdi açılmadı,naces hocamın dediğine göre grafik yonundan açmıyor olabilirmiş.ben şimdi ps1 oyunları verildigi bi site arıyorum bitane var ama oda ftpden indirtiyor 1mb cekiyorum bi saat buluyor bi oyun şöyle hızlı down yapabılecegımız ps1 oyunu veren bi site varsa bileniniz yazarsa sevinirim :)
    bu arada dahili HDD yetmecek bana 16gb harici almak şart gibi geldi.
    bu harici kartlar takınca bi kasma falan oluyor mu?

Alacağınız kart mutlaka class6 olsun. Diğer kartlar biraz yavaş kalabilirler. Class6 olduğunu aşağıdaki şekilde görüldüğü gibi anlayabilirsiniz. C harfinin içinde 6 rakamı vardır. 1. bellek görüldüğü gibi class4 2. bellek class6

===>  SAMSUNG GALAXY S  ANA KONU  <===

çetin hocam çok teşekurler super bi bilgi oldu benim için alırken bu noktaya dikket edecem ozamn agırlıklı çok teşekkurler.
  • Chatin _62 arkadadimizin resimlerinin linkini knuya ekledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lord__of_darkness -- 14 Ağustos 2010; 21:45:44 >
  • quote:

quote:

quote:

konu super olmuş, bi kaç uygulamayı falan burdan paylaşalım mı ? bizim begendigimiz uygulamalar falan isimleri yada indirme linklerini ?
    lakin .bin dosyası ve .img dosyalarını sorunsuz çalıştı .emc di sanırım siyah ekran verdi açılmadı,naces hocamın dediğine göre grafik yonundan açmıyor olabilirmiş.ben şimdi ps1 oyunları verildigi bi site arıyorum bitane var ama oda ftpden indirtiyor 1mb cekiyorum bi saat buluyor bi oyun şöyle hızlı down yapabılecegımız ps1 oyunu veren bi site varsa bileniniz yazarsa sevinirim :)

Alacağınız kart mutlaka class6 olsun. Diğer kartlar biraz yavaş kalabilirler. Class6 olduğunu aşağıdaki şekilde görüldüğü gibi anlayabilirsiniz. C harfinin içinde 6 rakamı vardır. 1. bellek görüldüğü gibi class4 2. bellek class6

çetin hocam çok teşekurler super bi bilgi oldu benim için alırken bu noktaya dikket edecem ozamn agırlıklı çok teşekkurler.

http://www.sanalmarketim.com/urun/089b4146f6057ef1697da752a16d036c/TEAM-Micro-SD-16GB-Class-6-Ultra-Hizli-Flash-Kart-%28SD-Donusturuculu%29

Aradığın Bu Olmalı.
  • imzayı tekrar editledim amma zormuş ya bu kodlarla uğraşması sonunda bitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord__of_darkness

quote:

Orijinalden alıntı: serkanyılmaz12
    hocam benim firmware i9000BUJF5 yani vodafone'a ait bir yazılım.acaba bunu I9000XWJM2 surumune yukseltme sansımız var mı?bu surume flashlamaya calısırsak sıkıntı olusur mu?tesekkurler...

Bir sorun cikmaz yukarda yazilanlari oku en son versiyon jm5 bu arada....

hocam eski bi i8910 kullanıcısı olduumdan flashlamaya alıskınım ama bu fw farkı kafama takıldı.hatasız bir sekilde yukleme yaparsam sorun olma diyorsun oyle mi?bu arada jm5 froyo beta olduundan yuklemek istemiyorum sanırım en kararlı olanı jm2 degil mi?yanılıyosam duzeltin lutfen...

bu arada telefon olaganustu:)hayatımda boyle bi alet gormedim ben.iphone4 ude inceleme fırsatım oldu bence tek artısı appstore.yoksa bizim telefon daha hos.tabi benim fikrim bu.herkese saygılar
  • pardon jm5 froyo deilmiş.en son eclair fw si.soruma kesin cevap alabilirsem bu aksam flashlamayı yapıcam.tesekkurler
  • yok kardeş yanlışın var jm5 froyo felan değil kesinlikle normal kullandığımız eclair kod adlı 2.1 ben kendim jm3 kullanıyorum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.sanalmarketim.com/urun/089b4146f6057ef1697da752a16d036c/TEAM-Micro-SD-16GB-Class-6-Ultra-Hizli-Flash-Kart-%28SD-Donusturuculu%29

Aradığın Bu Olmalı.

ohmygodness :) telefonun 5 taksit parası :)
  • Android Güncellemelerinin Tamamı Google Nexus One İlk Geliyormuş Galiba Bir de Android Uygulamalarının Tamamını Çalıştırıyormuş Nexus One
  • quote:

quote:

quote:

hocam benim firmware i9000BUJF5 yani vodafone'a ait bir yazılım.acaba bunu I9000XWJM2 surumune yukseltme sansımız var mı?bu surume flashlamaya calısırsak sıkıntı olusur mu?tesekkurler...

hocam eski bi i8910 kullanıcısı olduumdan flashlamaya alıskınım ama bu fw farkı kafama takıldı.hatasız bir sekilde yukleme yaparsam sorun olma diyorsun oyle mi?bu arada jm5 froyo beta olduundan yuklemek istemiyorum sanırım en kararlı olanı jm2 degil mi?yanılıyosam duzeltin lutfen...

bu arada telefon olaganustu:)hayatımda boyle bi alet gormedim ben.iphone4 ude inceleme fırsatım oldu bence tek artısı appstore.yoksa bizim telefon daha hos.tabi benim fikrim bu.herkese saygılar

kardeş i8910 kullanmışsın.arasında ki farklar nelerdir.kağıt üzerinde değil kullanıcı olarak nesi seni en çok etkiledi i8910 a nazaran.
  • konuyu acan arkadasa tesekkurler garantili olsun benim olsun diyenlerdenim..ama bu baslik cok isimize yarayacak tesekkurler

bizimde olunca gene sorariz :-D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ax

quote:

quote:

quote:

kardeş i8910 kullanmışsın.arasında ki farklar nelerdir.kağıt üzerinde değil kullanıcı olarak nesi seni en çok etkiledi i8910 a nazaran.

valla o kadar cok ki anlatmakla bitmez.oncelikle internet olayı harika.ekran buyuklugu cok ideal.android markette hemen hemen hersey var.turkce uygulamalar da baslar yakında o zaman tadından yenmez.farkları saymayayım hic cunku arada daglar var :)
  • quote:

yok kardeş yanlışın var jm5 froyo felan değil kesinlikle normal kullandığımız eclair kod adlı 2.1 ben kendim jm3 kullanıyorum

flashı denedim ama maalesef hata verdi.bu konu hakkında ingilizce bazı yazılar okudum olmuyo gibi anladım ama tam emin deilim cunku cok fazla kaynak yok bu konuda.
    sorunumu tekrar yazayım bilen arkadaslar varsa yardımcı olsun lutfen.cihaz almanyadan geld simlocksuz fakat vodafone shopdan.o nedenle i9000BUJF5 yazılımı yuklu.bunu I9000XWJM5 yazılımına flashlamak istiyorum.bunu yapmak mumkun mu?mumkun ise nasıl?
  • telpa sitesinde gelecek ürünler arasına eklemiş bu modelide sizce tahmini fiyatı nekadar olur ???
  • quote:

quote:

Onu Sadece Yöneticiler Yapabiliyor Bildiğim Kadarıyla.

Yoneticilerden rica etsek yaparlarmi acaba bu konunun android bolumundede olmasi gerek

Konu Android bölümüne de yansıtılmıştır arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sylargray

quote:

quote:

Onu Sadece Yöneticiler Yapabiliyor Bildiğim Kadarıyla.

Yoneticilerden rica etsek yaparlarmi acaba bu konunun android bolumundede olmasi gerek

Konu Android bölümüne de yansıtılmıştır arkadaşlar.

Tesekkurler boyle cok daha iyi oldu
  • quote:

quote:

yok kardeş yanlışın var jm5 froyo felan değil kesinlikle normal kullandığımız eclair kod adlı 2.1 ben kendim jm3 kullanıyorum

flashı denedim ama maalesef hata verdi.bu konu hakkında ingilizce bazı yazılar okudum olmuyo gibi anladım ama tam emin deilim cunku cok fazla kaynak yok bu konuda.
    sorunumu tekrar yazayım bilen arkadaslar varsa yardımcı olsun lutfen.cihaz almanyadan geld simlocksuz fakat vodafone shopdan.o nedenle i9000BUJF5 yazılımı yuklu.bunu I9000XWJM5 yazılımına flashlamak istiyorum.bunu yapmak mumkun mu?mumkun ise nasıl?

Dostum flash player sadece 2.2 de calisir 2.1 ile bosuna ugrasma calismaz... Ayrica korkmadan istedigin fw yi yujleyebilirsin telefonuna odin programiyla yukarda anlatmis spdrmn ilk mesajda ekli
    fazla korkma rahatina bak
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.