Şimdi Ara

===> SAMSUNG GALAXY S ANA KONU <=== (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.793
Cevap
44
Favori
1.976.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Brainy
    Onu Sadece Yöneticiler Yapabiliyor Bildiğim Kadarıyla.

Yoneticilerden rica etsek yaparlarmi acaba bu konunun android bolumundede olmasi gerek
  • Adamım tabiiki yaparlar.Sadece kim ilgileniyor onu bul yeter haliyle.Ve evet konu sadece burası ile kısır bir şekilde kalmamalı.Hatta asıl yeri nandroid başlığı olmalı (evet, nandroid dedim =D )
  • Yönetici Olarak Tanıdığım Tek Kişi Sylargray Ona PM Atabilirsin.
  • Bikac yoneticiye pm attim bakalim cevap gelecekmi
  • Lord of darkness merhaba
    Bu kadar güzel bir sayfa için öncelikle çok teşekkürler eline sağlık çok güzel olmuş
    Bir kaç sorum sorunum var yardımcı olabilirsen çok sevinirim
    3gye turkcell samsun I7500 ayarlarıyla bağlandım.
    1- Telefonuma apps indiremiyorum.indirme işlemi başladı diyor kalıyor Şu anda apps indirip çalıştıramıyorum
    2- mobil tvyi seyredemiyorum. çünkü turkcell desteklemiyor. Sen seyredebiliyormusun ?

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cozdenoglu
    Lord of darkness merhaba
    Bu kadar güzel bir sayfa için öncelikle çok teşekkürler eline sağlık çok güzel olmuş
    Bir kaç sorum sorunum var yardımcı olabilirsen çok sevinirim
    3gye turkcell samsun I7500 ayarlarıyla bağlandım.
    1- Telefonuma apps indiremiyorum.indirme işlemi başladı diyor kalıyor Şu anda apps indirip çalıştıramıyorum
    2- mobil tvyi seyredemiyorum. çünkü turkcell desteklemiyor. Sen seyredebiliyormusun ?

teşekkürler

Merhabalar...
    Uygulama yuklemeyle ilgili olarak tavsiyem birde wireless den dene olmazsa baska care arariz
    mobil tv hakkinda bilgim yok kullanmiyorum
  • HTC Desire İle Samsung Galaxy S Arasinda Kaldim Yardim Lutfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldpassword -- 14 Ağustos 2010; 17:27:34 >
  • Teşekkürler deneyeceğim
  • quote:

HTC Desire İle Samsung Galaxy S Arasinda Kaldim Yardim Lutfen.

galaxy s daha iyi bir telefon.bunu gsmarena da karşılaştırarakta anlayabilirsin.
  • Samsung Galaxy S'de 2 Tane Eksik Var ;

• Kamera'Da Flaşın Olmaması

• FM Radyo'nun Bulunmaması

FM Radyo ve Flaş Benim İçin Ön Planda Olduğu İçin Çok Önemli Bir Eksik Olarak Görüyorum.
  • quote:

Samsung Galaxy S'de 2 Tane Eksik Var ;

FM Radyo ve Flaş Benim İçin Ön Planda Olduğu İçin Çok Önemli Bir Eksik Olarak Görüyorum.

• dostum fm radyo var demekki kaldı tek eksik ve amerika versiyonuydu sanırım flashlı olan modelide var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lord__of_darkness -- 14 Ağustos 2010; 18:29:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord__of_darkness

quote:

• dostum fm radyo var demekki kaldı tek eksik

Varmış Özürdilerim
  • quote:

quote:

• dostum fm radyo var demekki kaldı tek eksik ve amerika versiyonuydu sanırım flashlı olan modelide var

Brainy yavaş yavaş aramıza doğrumu geliyor yoksa banamı öyle geliyor
    Hatta flaş yerine de Flash versek olmazmı

ya esas yazacağımı unuttum. Eğer isterseniz benim Samsung Galaxy S: En hızlı Android telefon konusundaki resimleri de kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 14 Ağustos 2010; 18:57:45 >
  • konu super olmuş, bi kaç uygulamayı falan burdan paylaşalım mı ? bizim begendigimiz uygulamalar falan isimleri yada indirme linklerini ?
    ben psx4android kurdum bite mervel oyunu attım sorunsuz çalıştırdı.
    lakin .bin dosyası ve .img dosyalarını sorunsuz çalıştı .emc di sanırım siyah ekran verdi açılmadı,naces hocamın dediğine göre grafik yonundan açmıyor olabilirmiş.ben şimdi ps1 oyunları verildigi bi site arıyorum bitane var ama oda ftpden indirtiyor 1mb cekiyorum bi saat buluyor bi oyun şöyle hızlı down yapabılecegımız ps1 oyunu veren bi site varsa bileniniz yazarsa sevinirim :)
    bu arada dahili HDD yetmecek bana 16gb harici almak şart gibi geldi.
    bu harici kartlar takınca bi kasma falan oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

quote:

Brainy yavaş yavaş aramıza doğrumu geliyor yoksa banamı öyle geliyor
    Hatta flaş yerine de Flash versek olmazmı

ya esas yazacağımı unuttum. Eğer isterseniz benim Samsung Galaxy S: En hızlı Android telefon konusundaki resimleri de kullanabilirsiniz.

• chatin_62

fotoğraflari bana link olarak verirsen çok iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 120slim_fintr

konu super olmuş, bi kaç uygulamayı falan burdan paylaşalım mı ? bizim begendigimiz uygulamalar falan isimleri yada indirme linklerini ?
    ben psx4android kurdum bite mervel oyunu attım sorunsuz çalıştırdı.
    lakin .bin dosyası ve .img dosyalarını sorunsuz çalıştı .emc di sanırım siyah ekran verdi açılmadı,naces hocamın dediğine göre grafik yonundan açmıyor olabilirmiş.ben şimdi ps1 oyunları verildigi bi site arıyorum bitane var ama oda ftpden indirtiyor 1mb cekiyorum bi saat buluyor bi oyun şöyle hızlı down yapabılecegımız ps1 oyunu veren bi site varsa bileniniz yazarsa sevinirim :)
    bu arada dahili HDD yetmecek bana 16gb harici almak şart gibi geldi.
    bu harici kartlar takınca bi kasma falan oluyor mu?

Alacağınız kart mutlaka class6 olsun. Diğer kartlar biraz yavaş kalabilirler. Class6 olduğunu aşağıdaki şekilde görüldüğü gibi anlayabilirsiniz. C harfinin içinde 6 rakamı vardır. 1. bellek görüldüğü gibi class4 2. bellek class6

===>  SAMSUNG GALAXY S  ANA KONU  <===
  • Telpa Bayramdan Önce Çıkartacakmış Galiba.Garantili Olsun Benim Olsun.
  • quote:

chatin_62

Yukarıda vermiştim ama gerçek boyutlu olanlar da burada :http://s867.photobucket.com/albums/ab233/chatin_62/i9000-jm5/
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

chatin_62

Yukarıda vermiştim ama gerçek boyutlu olanlar da burada :http://s867.photobucket.com/albums/ab233/chatin_62/i9000-jm5/

Teşekkür Ederim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.