Şimdi Ara

===> SAMSUNG GALAXY S ANA KONU <=== (1990. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.793
Cevap
44
Favori
1.976.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19861987198819891990
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaslar 720p 10dk bir video kac mb yer kapliyor bu telefonda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler benim i9000'e CM 11 Snapshot yükledim telefon arama yaparken yada arama geldiğinde kitlenmeye başladı. CM 10 stable' de de aynı şeyi yaptı. stock rom'a döndüm rootladım şimdilik bu şekilde CM11'i nasıl sağlıklı bir şekilde yükleyebilirim. Yüklemeleri recovery mood'da açıp SD kart üzerinden yaptım. odin üzerinden geri döndüm. Tavsiyede bulunabilecek birisi varmı? 

düzeltiyorum. stock romda da aynı sorun devam ediyor. Arama yaptığımda ekran kararıyor ve sadece sağ üst köşede bulunan saat ve sinyal gücü simgesi görünür oluyor. Bu şekilde karşı tarafı arıyor ama ekran da bişey yok ses gelip gitmiyor. Ancak karşı taraf aramayı kapatırsa telefon normale dönüyor. Sizce sorun ne olabilir??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordic -- 19 Aralık 2015; 0:02:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordic

Beyler benim i9000'e CM 11 Snapshot yükledim telefon arama yaparken yada arama geldiğinde kitlenmeye başladı. CM 10 stable' de de aynı şeyi yaptı. stock rom'a döndüm rootladım şimdilik bu şekilde CM11'i nasıl sağlıklı bir şekilde yükleyebilirim. Yüklemeleri recovery mood'da açıp SD kart üzerinden yaptım. odin üzerinden geri döndüm. Tavsiyede bulunabilecek birisi varmı? 

düzeltiyorum. stock romda da aynı sorun devam ediyor. Arama yaptığımda ekran kararıyor ve sadece sağ üst köşede bulunan saat ve sinyal gücü simgesi görünür oluyor. Bu şekilde karşı tarafı arıyor ama ekran da bişey yok ses gelip gitmiyor. Ancak karşı taraf aramayı kapatırsa telefon normale dönüyor. Sizce sorun ne olabilir??

Merhaba,
    Önce cihaza odinle stok 3 parçalı rom (bulabilirseniz) yükleyip, ardından chainfire root dosyasını yükleyip CM11 yüklemeye hazır hale gelin. CM11 son nightly sürümü externel sdcarda (önceden kopyalayıp) recovery modda yüklemelisiniz. Recovery modda CM11 yükleme öncesinde /data /system /data/data /cache gibi bütün bölümleri formatlayın. Yine internal sdcard bölümünüde formatlamanızı öneririm. CM11 yüklerken yanlış hatırlamıyorsam recovery modda yükleme işleminin ilkinde takılacak ve pil çıkartıp takıp yeniden recovery ile yükleyeceksiniz. Bildiğiniz gibi gapps paketi google uygulamaları ve playstore için gerekli. Bunlara ihtiyacınız varsa pico gapps paketinide external sdcard üzerine önceden kopyalayın. Ve CM11 ikinci flashlama sonrasında telefonu yeniden başlatmadan önce gapps paketinide yükleyin, ardından telefonu yeniden başlatın.
    Bu işlem sorununuzu çözmezse yeni bir telefon edinmeniz uygun olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nekuy

quote:

Orijinalden alıntı: Ordic

Beyler benim i9000'e CM 11 Snapshot yükledim telefon arama yaparken yada arama geldiğinde kitlenmeye başladı. CM 10 stable' de de aynı şeyi yaptı. stock rom'a döndüm rootladım şimdilik bu şekilde CM11'i nasıl sağlıklı bir şekilde yükleyebilirim. Yüklemeleri recovery mood'da açıp SD kart üzerinden yaptım. odin üzerinden geri döndüm. Tavsiyede bulunabilecek birisi varmı? 

Merhaba,
    Önce cihaza odinle stok 3 parçalı rom (bulabilirseniz) yükleyip, ardından chainfire root dosyasını yükleyip CM11 yüklemeye hazır hale gelin. CM11 son nightly sürümü externel sdcarda (önceden kopyalayıp) recovery modda yüklemelisiniz. Recovery modda CM11 yükleme öncesinde /data /system /data/data /cache gibi bütün bölümleri formatlayın. Yine internal sdcard bölümünüde formatlamanızı öneririm. CM11 yüklerken yanlış hatırlamıyorsam recovery modda yükleme işleminin ilkinde takılacak ve pil çıkartıp takıp yeniden recovery ile yükleyeceksiniz. Bildiğiniz gibi gapps paketi google uygulamaları ve playstore için gerekli. Bunlara ihtiyacınız varsa pico gapps paketinide external sdcard üzerine önceden kopyalayın. Ve CM11 ikinci flashlama sonrasında telefonu yeniden başlatmadan önce gapps paketinide yükleyin, ardından telefonu yeniden başlatın.
    Bu işlem sorununuzu çözmezse yeni bir telefon edinmeniz uygun olacaktır.

hocam benim s5'e havuzda su kaçınca i9000'e mecbur kaldık yine. boşta lumia 1520 vardı ama onu kullanamadım. Telefonu tamirciye verince sorunun sensorden kaynaklandığı anlaşıldı (sensörlerinde üzerinde bulunduğu speaker'i ben değişmiştim en son ama sensörlerde sorun varmış). telefoncu parçayı bugün yarın derken bulamadı, bende çinden sipariş (6$) vermiştim o geldi parçayı yine kendim değiştim sorun düzeldi. Tabi tamirci telefonun kasasını açıp kapatırken power tuşunun flex kablosunu yırtmış birde onun için uğraştık. Şimdi telefonu orjinal 2.3.6 romu ile rootlu kullanıyorum. Fazla yüklenmeye gelmese de telefon halen hoşuma gidiyor :)
  • Ordic O kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Biraz önce CM11 20160731 nightly yüklemek için gezinirken mesajınızı gördüm. Galaxy S ana telefonum olmasa da hep çalışır ve güncel olarak duruyor.
    Akıllı telefon ve android grubunun kilometre taşlarından bir cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nekuy -- 3 Ağustos 2016; 22:51:18 >
  • Vay be duygulandım bu konuda mesajlarım var ama nerden bulacam şimdi
    Bu telefonu kullandım tam 3 yıl sora babama verdim hala babamda ulan bozulmak nedir bilmez bir telefon en son sol üst köşede kılcal bir çatlak vardı ama kullanıma etki etmiyordu
    Babama verirken servisten 40 TL değerinde i9001 bataryası almıştım ve 1650 mah ti ve bizim i9000 e oluyordu babam hala kullanıyor arasına elime alır bakarım pili babamı 2-3 gün götürüyor babam çok İnternete girmez arasıra İnternete girer ara sıra alo der okadar ama hala canavar gibi çalışıyor samsung bu kalitede cihaz bir daha çıkarırmı bilmiyorum.

• en guncel stabil rom varmidir, güncelden kasit 2.3.6 uzerine çikmak, xda var ama telefonunda stabil olarak kullanan varsa çok iyi olur. genelde 2.3.6 uzeri hicbir romda goruntulu arama yapamadim.

• imhiret kullanıcısına yanıt
    Cyanegenmood'un stabil romları iyi ama orjinal romlar haricinde hiç bir custom rom'da görüntülü konuşma yok bildiğinçm kadarı ile.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala yaşıyor!
    http://androidbiits.com/samsung-galaxy-s-gt-i9000-android-7-1-1-nougat-lineageos-14-1-unofficial-rom/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala elinde olup satmak isteyen olursa bana ulaşabilir 🙃

• KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    kaç para vereceksin :)
  • 2.3 icin stabil miui rom var mi? Yillar gectigi icin bulamiyorum bir turlu. Evet, hala kullaniyorum Turkiyeye yeni geldiginde almistim

• NDS kullanıcısına yanıt
    Bende hala kutuda duruyor. Ekranı kırık 150 tl istediler yaptırmadım. Hey gidi günler. İphone 4 ü değilde bunu almıştım. Şuan iphone 7 ve s8 kullanıyorum 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kazall -- 3 Ağustos 2017; 18:18:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 19861987198819891990
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.