Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 3 NEO [ANA KONU] ★★ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.949
Cevap
33
Favori
105.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung, Hindistan'da Galaxy Note 3 Neo içinAndroid 4.4.2 tabanlı KitKat güncellemesini yayınladı. 495 MB büyüklüğündeki güncelleme,Android KitKat ile beraber gelen performans iyileştirmelerini bünyesinde barındırıyor. Ayrıca beyaz üst bar ikonları, artırılmış batarya performansı, bekleme ekranında müzik çalarken tam ekran albüm görünümü, kablosuz yazdırmabaşta olmak üzere pek çok ekleme, KitKat güncellemesiyle Galaxy Note 3 Neo'ya geliyor.

Hindistan'da dağıtılan Note 3 Neo 4.4.2 KitKat güncellemesini odin ile kurmak mümkün. Bu güncellemeyi ve diğer pek çok çıkan güncellemeyi, Sammobile'dan indirip cihazınıza odin'den kurabilirsiniz. Cihazınızın garantisi de gitmez. İşi bilenler için güncellemenin çıkması yeterlidir. OTA ile gelmese de olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Epictetus kullanıcısına yanıt
    Heyecanla bekliyoruz

• Bugün arkadaşım telefonu betona düşürdü gümüş çerçeve çizildi acaba telefoncular düzeltebilir mi

• Gecenlerde ben telefonu mu dusurdum ama kullandigim neo hybrid kilif sayesinde bir sey olmadi cok sukur ama sizin tel icin uzuldum.. Zamaninda iki tanidigim cerceve soyulma ezilme nedeniyle servise verdikleri telefonlarinin cercevesini servis degistirdi garanti kapsaminda.. Tam bilgim yok ama sizde bi iletisime gecin isterseniz.. Umarim kolayca hallolur..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaptanjack026 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Ben sorarım yine

• Diğer ülkeler için çıkan 4.4 sürümünü, bizim telefona yükleyemeyiz. Neden?
    Çünkü Türkiyedeki telefonun modeli N-7500Q modeli, yurtdışında yanlış bilmiyorsam 3 farklı model var, N750,N7505 ve duos modeli, o ülkelerinkini bizim telefonlara yüklemeye kalkarsak telefonu brick edebilirsiniz,söyleyeyim.
  • İyi günler note 3 neo aldıracağım iş yerime fakat navigasyon cok onemlı benım ıcın nasıldır acaba hiç denedinizmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: canerdemirmim

İyi günler note 3 neo aldıracağım iş yerime fakat navigasyon cok onemlı benım ıcın nasıldır acaba hiç denedinizmi ?

Navigasyon konusunda hiç sıkıntı çekmedim.
  • Bu arada yürüyerek mi geliyor bu güncelleme hala gelemedi Türkiye'ye?
  • lasix L kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bende teslim aldım dün teli gayet başarılı :)
  • siyah modeli ile aranızdayım herkese selamlar.
    Bugün aldım batarya dehşet ül cabbar :)
    2011 başından beri inanın kullanmadığım akıllı telefon kalmadı BADA sından İOs una Android in Eclairinden Ginger bread ına ama bu telefon farklı arkadaşlar şarjı ve performansı mükemmel.
    Antutu skoruna bayıldı 39996 neredeyse 40000 note 3 e kafa tutacak sanki.
    şimdilik bu kadar yazabiliyorum yarın güzelce bir kurcalayayım

BİRDE SAYFA ADMİNİNE TAVSİYEM ÖRNEK VİDEOLAR VE DETAYLI TEKNİK BİLGİ VS RESİM EKLENİRSE SAYFA ŞENLENİR.
    BAŞLIĞI ZOR BULDUM BAŞINA VE SONUNA YILDIZ EKLERSEK İYİ OLUR.
  • Telefonumun sağ alt köşesinde çerçevede soyulma var sizde böyle bir sorun var mı?

• Antutu da aldığım skor verdiğim paranın hakkıdır note 3 bile bundan 4000 fazla alabiliyor :)
     ★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 3 NEO [ANA KONU] ★★

• 1488 tl ye aldığım neo mu 1150 tl ye bırakıyorum istanbul içi elden teslim kaydıyla.
    Kvk faturalidir.
    10 günlük kenar jelatini dahi duruyor kutu icerigi tam

• İlk mesajı editledim elimden bu kadar geldi umarım siz ve diğer üyeler beğenir
  • Epictetus kullanıcısına yanıt
    Kılıf kullanıyor muydunuz?
  • Yerimizi alalım

• th3_majestik kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldiniz
    Hangi renk?

• Nyan Cat kullanıcısına yanıt
    Hoşbulduk , Beyaz renk

• quote:

Orijinalden alıntı: huseyinos

Antutu da aldığım skor verdiğim paranın hakkıdır note 3 bile bundan 4000 fazla alabiliyor :)
     ★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 3 NEO [ANA KONU] ★★

Dostum ekranın 720p olduğunu unuttun sanırım 1080p ekranın skoruyla karşılaştırma yapman komik olmuş.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.