Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 3 NEO [ANA KONU] ★★ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.949
Cevap
33
Favori
105.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonu orjinal s wiew kabı ile kullanıyorum. Paraya kıyıp alın derim. Orjinal olmayan uyku modlu ürünlerin telefona zarar verdiğini duymuştum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O paraya htc one alinir Tam bir sacmalik

• ^7pMş^ ^ kullanıcısına yanıt
    Size gore sacmalik olabilir ama ben 4g modelini aldim 1000 tlye garantisini umursamadim.. Ki beni bu modele ceken sey kalemi ve cogu kisinin aksine touchwiz arayuzu ile bazi yazilimsal seyler.. Bir baskasi icin kalem ve bunlar gereksizdir htc m7 alir.. Yani kisi ihtiyaclarini belirleyip ona gore almali telefonunu..

• quote:

Orijinalden alıntı: kaptanjack026

Size gore sacmalik olabilir ama ben 4g modelini aldim 1000 tlye garantisini umursamadim.. Ki beni bu modele ceken sey kalemi ve cogu kisinin aksine touchwiz arayuzu ile bazi yazilimsal seyler.. Bir baskasi icin kalem ve bunlar gereksizdir htc m7 alir.. Yani kisi ihtiyaclarini belirleyip ona gore almali telefonunu..

Perki hayirli olsun

• Arkadaslar teli hdmi ile tv ye baglayan ve olumlu sonuc alan var mi? Ben bi kablo buldum lg tv ye bagladim ama sonuc alamadim sinyal yok diyordu.. Bu ozellik mi bulunmuyor telde yoksa kablo mu uyumsuzdu acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ilk önce hepinizin Ramazan bayramı mübarek olsun arkadaşlar. Bende 2 yıllık ip4 serüvenimden sonra telefonu değiştirmeye karar verdim aklımdaki telefonda note 3 neo. Size bazı sorular sorcam arkadaşlar ben telefonu elime alınca ilk whatsapp Face twitter tarzı sosyal sitelere bakarım daha sonra canım sıkılır oyun oynarım zaten bu telefonun bataryası uzun diye biliyorum oyun performansı nasıl ekranının full hd değilde hd olması bir sorun olur mu şimdiden teşekkürler

• kellekel K kullanıcısına yanıt
    Seninde bayramin mubarek olsun dostum :) Evet bataryasindan ben ve kullanan diher arkadaslarda memnunuz :) Oyun konusuna gelince kucuk boyutlu oyunlarda zaten sorun yok dostum bende buyuk boyutlu 3 oyun var hicbirinde de sorun cikmadi.. 1.5 ay oldu kullaniyorum cok memnunum telefondan.. Eger sende alirsan sorunsuz bir cihaz alirsin uzun uzun kullanirsin umarim dostum :)

• Konuya yardımcı olan herkese teşekkür ederim

• Resim kalitesini merak edenler için (6 mp ile çekildi)

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 3 NEO [ANA KONU] ★★

• Çektiğim bir kaç saçma fotoğraf
    Kamerası gayet güzel çekiyor
     ★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 3 NEO [ANA KONU] ★★ ★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 3 NEO [ANA KONU] ★★ ★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 3 NEO [ANA KONU] ★★

• Telefonun ana ekran görüntüsü

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 3 NEO [ANA KONU] ★★

• kaptanjack026 kullanıcısına yanıt
    Hangi launcher bu?

• Nova Launcher + Balx icon temasi + zooper widget bu ucuyle ana ekrani olusturdum

• Eylülde note 4 lansmanı var. kasım gibi note4 ülkemizde olur,aralıkta bu cihazı bin liradan alabiliriz gibime geliyor.
    Tabi acil ihtiyaç halinde şu anki fiyatı ile bile tercih edilebilecek bir cihaz.
  • Az önce 53 mb lik gelişmiş karrarlılık isimli bir güncelleme yükledim. Biz 4.4.2 beklerken bu ne ki şimdi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lasix

Az önce 53 mb lik gelişmiş karrarlılık isimli bir güncelleme yükledim. Biz 4.4.2 beklerken bu ne ki şimdi?

Yaptin mi guncellemeyi? Ne ki bu simdi yani biz 4.4.2 yi beklerken. Bidee guncellemeyi yapinca telefondaki uygulamalar falan silindi mi sifirlandi mi telefon

• Bildiğim kadarıyla Güney Kore dışında hiçbir ülkeye kitkat verilmedi (gerçi baya oldu bakmiyorum) şu anki halinden çok memnunum kitkat gelince umarım aynı şekilde memnun kalırım..

Ayrıca guncelleyince bir şey silinmez telefonda her şey kalıyor. .

• Eyvallah ne biliyim birinden duymustum telefon sifirlaniyo diye de

• Güncelledim hepsi olduğu yerde duruyor. Silinmedi

• Telefonu güncelledim ancak değişen bir şey fark etmedim, silinen bir şey yok. Hız aynı, şarjı göreceğiz..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.