Şimdi Ara

Retina ekranı iPad mini için en iyi iOS sürümü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Retina ekranı iPad mini için en iyi iOS sürümü hangisi ? Şuan iOS 7.0.3 teyim hafif takılmalar oluyor

• Takılma mı
    Bence siz en full mac pro'ya ios 7 yüklemeye bakın 64 bit a7+m7+1gb ram yetmiyorsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca retinasız olmasın o

• Yeni bir cihazsa zaten iOS 7 altını kuramazsın.
  • Retinasız değil kardeşim model numarası A1490

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wizardofGB -- 21 Aralık 2013; 13:11:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonjour_matmazel

Retinasız değil kardeşim model numarası A1490

ben gelir gelmez 7.0.4'e güncelledim farkı nedir acaba ilk defa ipad kullanıyorum da
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnemyHunter

quote:

Retinasız değil kardeşim model numarası A1490

ben gelir gelmez 7.0.4'e güncelledim farkı nedir acaba ilk defa ipad kullanıyorum da

iOS camiasında öğreneceğin çok şey var dostum :)
  • elimden hiç bırakasım gelmiyor fakat şu ekran olayı kafama takıldı (ghost olayı) onun dışında harika
  • Allah askina kac tane ios surumu var 7 den sonraki bide soruyorsunuz anlamiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Hazan

Allah askina kac tane ios surumu var 7 den sonraki bide soruyorsunuz anlamiyorum

7.0.4 ün dışında 7.0.3 var 7.0.2 var 7.0.1 var 7.0 var anladın mı şimdi bilinçli olarak yavaşlatma var gibi sanki bilinmiyorsan konuşma herkes yorum yapmak zorunda değil
  • Piyasaya yeni sürdükleri cihazı mı yavaşlatıyorlar kasıtlı olarak?

• quote:

quote:

Allah askina kac tane ios surumu var 7 den sonraki bide soruyorsunuz anlamiyorum

7.0.4 ün dışında 7.0.3 var 7.0.2 var 7.0.1 var 7.0 var anladın mı şimdi bilinçli olarak yavaşlatma var gibi sanki bilinmiyorsan konuşma herkes yorum yapmak zorunda değil

1)Alt sürüme hiç Bi zaman geçemezsin.
    2)Herkes tutturmuş Bi bilinçli eskitme lafı.iOS 6'dan 7'ye geçerken bilinçli eskitilir,sonraki sürümler güzelleştirir.5S yeteri kadar satınca iOS7 en iyi halini alacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: huseyinss

Piyasaya yeni sürdükleri cihazı mı yavaşlatıyorlar kasıtlı olarak?

Aslında çok yanlışbir varsayım ama Youtube un masaüstü versiyonuna girince tıkandı safari attı kendini ... Bunun dışında geçişlerde can sıkıcı frame düşmeleri olabiliyor
  • Bu gibi sorunlar benim 5s'imde de var. iOS 7 henüz tam olarak olması gereken yerde değil. 7.1 ile büyük oranda oturacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: huseyinss

Bu gibi sorunlar benim 5s'imde de var. iOS 7 henüz tam olarak olması gereken yerde değil. 7.1 ile büyük oranda oturacaktır.

Umarım inş jb çıkarda istediğimiz şekilde kullanırız telefon özelliği içinde çalışma olsa çok iyi olur iPad bildiğin iPhone olur
  • En iyi ve uyumlu sürüm,cihazla beraber yüklü olan ios sürümüdür.

Her yeni güncellemede,cihaz dahada berbat hale alır apple de

Bu hep bmyledir.......................................................................
  • quote:

Orijinalden alıntı: Te Amo Querido

En iyi ve uyumlu sürüm,cihazla beraber yüklü olan ios sürümüdür.

Bu hep bmyledir.......................................................................

Katılıyorum dostum fakat ben iPad i ilm aldığımda iOS 7.0.3 yüklü geldi eğer 7.0 yüklü gelseydi belki de bu donmalar olamayacaktı
  • quote:

quote:

Salliyorsunda desteksiz salliyorsun.

retina ipad mini piyasaya 7.0.3 ciktiktan sonra cikti. Yani 7.0 la gelmesi zaten imkansizdi. Daha alt surum kurmanda zaten imkansiz. Bilip bilmeden efelenme millete. Bahsettigin takilmalarda ios 7.1 ile ortadan kalkacak az sabret.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Te Amo Querido

En iyi ve uyumlu sürüm,cihazla beraber yüklü olan ios sürümüdür.

Katılıyorum dostum fakat ben iPad i ilm aldığımda iOS 7.0.3 yüklü geldi eğer 7.0 yüklü gelseydi belki de bu donmalar olamayacaktı

Insanlara iOS konusunda öğrenmen gereken çok şey var demişsiniz ama sizin de bilmediğiniz belli. Azıcık forumda takip ettiyseniz 7.0.3 sonrası çıktığını yeni mininin, artık shsh kaydı olsa bile sürüm düşmediğini ve 7.0'in 7.0.3-4'ten rezil bir halde olduğunu bilirdiniz. Iyi akşamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: gduman

quote:

quote:

Salliyorsunda desteksiz salliyorsun.

retina ipad mini piyasaya 7.0.3 ciktiktan sonra cikti. Yani 7.0 la gelmesi zaten imkansizdi. Daha alt surum kurmanda zaten imkansiz. Bilip bilmeden efelenme millete. Bahsettigin takilmalarda ios 7.1 ile ortadan kalkacak az sabret.

Retina mininin çıkışındaki iOS sürümü sorulmamış burada. iOS 7' den sonraki sürümleri sormuş arkadaş. Bu yüzden her ikiniz de farklı sorulara doğru cevaplar vermişsiniz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.