Şimdi Ara

Retina ekranı iPad mini için en iyi iOS sürümü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ulasates

quote:

Orijinalden alıntı: bonjour_matmazel

quote:

Orijinalden alıntı: Te Amo Querido

En iyi ve uyumlu sürüm,cihazla beraber yüklü olan ios sürümüdür.

Her yeni güncellemede,cihaz dahada berbat hale alır apple de

Bu hep bmyledir.......................................................................

Katılıyorum dostum fakat ben iPad i ilm aldığımda iOS 7.0.3 yüklü geldi eğer 7.0 yüklü gelseydi belki de bu donmalar olamayacaktı

Insanlara iOS konusunda öğrenmen gereken çok şey var demişsiniz ama sizin de bilmediğiniz belli. Azıcık forumda takip ettiyseniz 7.0.3 sonrası çıktığını yeni mininin, artık shsh kaydı olsa bile sürüm düşmediğini ve 7.0'in 7.0.3-4'ten rezil bir halde olduğunu bilirdiniz. Iyi akşamlar

Shsh kaydı ya da sürüm düşürme ile ilgili bir cümle kurduğumu hatırlamıyorum sürüm düşürmenin zaten imkansız olduğunu biliyorum konuyla ne alakası var ki

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bu hep bmyledir.......................................................................

Katılıyorum dostum fakat ben iPad i ilm aldığımda iOS 7.0.3 yüklü geldi eğer 7.0 yüklü gelseydi belki de bu donmalar olamayacaktı

Insanlara iOS konusunda öğrenmen gereken çok şey var demişsiniz ama sizin de bilmediğiniz belli. Azıcık forumda takip ettiyseniz 7.0.3 sonrası çıktığını yeni mininin, artık shsh kaydı olsa bile sürüm düşmediğini ve 7.0'in 7.0.3-4'ten rezil bir halde olduğunu bilirdiniz. Iyi akşamlar

Shsh kaydı ya da sürüm düşürme ile ilgili bir cümle kurduğumu hatırlamıyorum sürüm düşürmenin zaten imkansız olduğunu biliyorum konuyla ne alakası var ki

Sürüm düşürmenin imkansız olduğunu biliyorsan bu konuyu neden açtın? iOS 8'e yada iOS 9'a yükseltmeyi mi düşünüyorsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: HeliTeknik

quote:

Orijinalden alıntı: gduman

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hazan

Allah askina kac tane ios surumu var 7 den sonraki bide soruyorsunuz anlamiyorum

7.0.4 ün dışında 7.0.3 var 7.0.2 var 7.0.1 var 7.0 var anladın mı şimdi bilinçli olarak yavaşlatma var gibi sanki bilinmiyorsan konuşma herkes yorum yapmak zorunda değil

Salliyorsunda desteksiz salliyorsun.

retina ipad mini piyasaya 7.0.3 ciktiktan sonra cikti. Yani 7.0 la gelmesi zaten imkansizdi. Daha alt surum kurmanda zaten imkansiz. Bilip bilmeden efelenme millete. Bahsettigin takilmalarda ios 7.1 ile ortadan kalkacak az sabret.

Retina mininin çıkışındaki iOS sürümü sorulmamış burada. iOS 7' den sonraki sürümleri sormuş arkadaş. Bu yüzden her ikiniz de farklı sorulara doğru cevaplar vermişsiniz.

anlamadınız herhalde. Arkadaş ne sormuş? retina ipad mini için en iyi ios sürümü değil mi? sorna da birine cevap olarak ne demiş? 7.0.1, 7.0.2 vs var, bir sornaki mesajda da eklemiş "takılmalar var ios 7.0.3 ile geldi. belkide ios 7 ile gelseydi bu takılmalar olmayacaktı."
    Ben de diyorum ki zaten alet iOS 7.0.3 ile çıktı. ios 7 ile gelmesi imkansızdı. Retina ipad mini için 7.0, 7.0.1, 7.0.2 sürümleride hiç olmadı.

açıklayacı oldu umarım?!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ozzy2007

quote:

quote:

quote:

quote:

Sürüm düşürmenin imkansız olduğunu biliyorsan bu konuyu neden açtın? iOS 8'e yada iOS 9'a yükseltmeyi mi düşünüyorsun?

Retina iPad mininin iOS 7.0 ile çıktığını düşünerek açtım ama fabrika sürümünün iOS 7.0.3 olduğunu duyunca rahatladım

• rahatladıysanız sorun yok
  • Yanlis anlamayın ama hayatımda gördüğüm en saçma konulardan bir tanesi. Zaten alet 7.0.3 guncellemesiyle geliyor. Önünüzde 2 tercih var. Ya 7.0.3 ya da 7.0.4. Onu da gectim 7.1 sürümünde her sey rayına oturur merak etmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Swedish House Mafia

Yanlis anlamayın ama hayatımda gördüğüm en saçma konulardan bir tanesi. Zaten alet 7.0.3 guncellemesiyle geliyor. Önünüzde 2 tercih var. Ya 7.0.3 ya da 7.0.4. Onu da gectim 7.1 sürümünde her sey rayına oturur merak etmeyin

Bütün yorumları baştan sona okusaydınız böyle bir cümle kurmazdınız
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HeliTeknik

quote:

quote:

quote:

Allah askina kac tane ios surumu var 7 den sonraki bide soruyorsunuz anlamiyorum

7.0.4 ün dışında 7.0.3 var 7.0.2 var 7.0.1 var 7.0 var anladın mı şimdi bilinçli olarak yavaşlatma var gibi sanki bilinmiyorsan konuşma herkes yorum yapmak zorunda değil

Salliyorsunda desteksiz salliyorsun.

retina ipad mini piyasaya 7.0.3 ciktiktan sonra cikti. Yani 7.0 la gelmesi zaten imkansizdi. Daha alt surum kurmanda zaten imkansiz. Bilip bilmeden efelenme millete. Bahsettigin takilmalarda ios 7.1 ile ortadan kalkacak az sabret.

Retina mininin çıkışındaki iOS sürümü sorulmamış burada. iOS 7' den sonraki sürümleri sormuş arkadaş. Bu yüzden her ikiniz de farklı sorulara doğru cevaplar vermişsiniz.

anlamadınız herhalde. Arkadaş ne sormuş? retina ipad mini için en iyi ios sürümü değil mi? sorna da birine cevap olarak ne demiş? 7.0.1, 7.0.2 vs var, bir sornaki mesajda da eklemiş "takılmalar var ios 7.0.3 ile geldi. belkide ios 7 ile gelseydi bu takılmalar olmayacaktı."
    Ben de diyorum ki zaten alet iOS 7.0.3 ile çıktı. ios 7 ile gelmesi imkansızdı. Retina ipad mini için 7.0, 7.0.1, 7.0.2 sürümleride hiç olmadı.

açıklayacı oldu umarım?!

Kaç tane iOS sorusu var sorusunu alıntıladım ben ve cevabım münferit olarak buna aittir. Hangi aletin hangi iOS ile geldiğini zaten biliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Neyse arkadaslar gereken cevabi hemen hemen vermis benim yazmama gerek kalmadi ;)

• Daha dün çıkardıkları cihazı mı kasıtlı olarak yavaşlatıyorlar yani ? Bir de Iphone 4s bile yeterli akıcılıkta çalışırken Apple'ı bu kadar suçlayacak ne var onu anlamıyorum. IOS 7'nin 6'ya göre daha iyi bir görselliği var ve doğal tabi ki telefonların gittikçe yavaşlaması. Adamlar 7.0.4'de Iphone 4s için 5 için hızlandırma güncellemesi çıkardı ve hala gariban Apple suçlanıyor. Alt tarafı 2-3 güncelleme var zaten yarın bir gün 7.1 çıkacak bunu bu kadar kafaya takmaya değer mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

Daha dün çıkardıkları cihazı mı kasıtlı olarak yavaşlatıyorlar yani ? Bir de Iphone 4s bile yeterli akıcılıkta çalışırken Apple'ı bu kadar suçlayacak ne var onu anlamıyorum. IOS 7'nin 6'ya göre daha iyi bir görselliği var ve doğal tabi ki telefonların gittikçe yavaşlaması. Adamlar 7.0.4'de Iphone 4s için 5 için hızlandırma güncellemesi çıkardı ve hala gariban Apple suçlanıyor. Alt tarafı 2-3 güncelleme var zaten yarın bir gün 7.1 çıkacak bunu bu kadar kafaya takmaya değer mi ?

bütün yorumları okusanız daha iyi olur bence ..bu konu cihazın daha önceki sürümlerde geldiği varsayılarak açılmıştır ama 7.0.3 ile geldiği içim konu KAPANMIŞTIR,,,
  • Hayatımda bu kadar saçma cevaplar verilen bir konu görmedim. Konu da saçma ama yorumlar daha da bir saçma ve boş.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.