Şimdi Ara

PTT ücretsiz maske dağıtacak [Güncelleme] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
0
Favori
3.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • uygulama çok güzel de. ben istedim gelmedi bana bir türlü
  • dark_prince60 kullanıcısına yanıt
    Kaynak yok, bir şey yok. İnternete baktım, sahte haber. Tam bir trollsün! Millet birde gönderiyi beğenmiş. Böyle yalan dolanla, sahte haber yaratmakla daha da çok kaybediyorsunuz.

• sdelta S kullanıcısına yanıt
    Sen şal tak. maske yerine
    https://www.youtube.com/watch?v=0FSBiXoJPYQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark_prince60 -- 9 Nisan 2020; 11:51:37 >
  • - Sağlık Bakanlığı'nın temin edeceği maskeler 3 büyük ilaç dağıtım firmasının depolarına ulaştırılacak ve eczanelere dağıtımı yapılacak.

- Eczanelerin sadece bir depo üzerinden 500 adet (10 kutu) maske talebinde bulunması gerekmekte. Talepler bakanlık tarafından takip edilecek.

- 20-65 yaş arasındaki vatandaşlara "10 gün için kişi başına 5 adet maske" verilecekr.

- Vatandaşlar Sağlık Bakanlığı tarafından cep telefonlarına gönderilecek mesajdaki kodu eczanelerimize bildirerek maske alabilecek. Eczacılar, bu kodu TİTCK tarafından İTS veya Reçetem Sisteminde açılacak yeni bir butona girecek.

- Uygulama eczanelere maskelerin ulaşmasının ardından başlayacak.

Daha çooookkkk bekler millet

• 10 GÜN İÇİN BİR KİŞİYE 5 MASKE.

Dağıtım eczanelere maskeler ulaştıktan sonra.
    Ölme eşeğim ölme yaz gelince sana yonca vereceğim.

Evde oturanlarında dışarı çıkması sağlanacak böylece.

İşte böyle mücadele ediliyormuş görüntüsü verilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7686223CE -- 9 Nisan 2020; 18:50:35 >
  • şimdi de eczanelerden alın diyorlar. O verdigim sipariş boşa mı gitti o şimdi ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.