Şimdi Ara

PTT ücretsiz maske dağıtacak [Güncelleme] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
0
Favori
3.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu maske bi ise yaramaz <br /><br />N95 FFP3 maske dağıtım yapın insanları kandırmaca yapmayın

• kimsevar kullanıcısına yanıt
    Daha ne yapacak kardeşim sana bu devlet? Yurtdışında Covid tedasivine bile para alıyorlar. ABDde sigortalıya 3500 sigortasıza 34 bin dolarlar fatura çıkarıyorlar.Sen 1 lira ödemeden çıkıyorsun hastaneden SGK olsun olmasın. Bu kadar nankörlük olmaz. Size 2000 öncesi devlet lazım o zaman rahat edeceksiniz dur bakalım. İnşaallah zor yoldan öğreneceksiniz öyle gözüküyor. Neyse seni de blokladım uğarşmıyorum senin gibilerle artık.
  • fitamino kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ben ektrem geldiğini falan söylemedim, olması gereken bu zaten ama bir kerede eleştirmeden takdir etmeyi öğrenin. Bu kininiz normal değil sizin. Normal insanlar bunları yapmaz.
    Karının biri çıktı niye PTT dağıtıyor dedi eczaneler yapsın bu işi dedi. Ayağına getiriyorsun beğenmiyor. İstiyorki insanlar eczanelerin kapısında kuyruk olsun. Buna bile bahane bulmma derdinde. Diyorum ya normal insan davranışı değil bunlar. doğru birşey yapılırken eleştirilmez. Herşeyi olur olmaz eleştirirsen yalancı çobana dönersin bir süre sonra.
    Neyse senin gibilerle uğraşmıyorum artık blokluyorum bitiyor gidiyor "aga".

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 6 Nisan 2020; 12:7:8 >
  • Nasilda firsat buldukca gecmis hukumetlere laf edenmi istersin bosbos yorum yapanmi isleri gucleri algi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naruto45 -- 6 Nisan 2020; 12:16:41 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hanahmet H kullanıcısına yanıt
    bir günde mi değişiyor?
  • Bu ülkede herkes internet kullanabiliyor mu? Herkes edevlet uygulamalarını kullanabiliyor mu? Niye böyle saçma sapan işler yaparlar ki? Gez kapı kapı dağıt maskeleri. Bu kadar mı zor? Talep toplamakta nedir?
    Teşekkürler Mansur Başkan. Sizler olmasanız bunlar bu maskeleri de para ile marketlerde sattıracaklardı. Ama yine bir şark kurnazlığı düşünerek maskeleri herkese vermek yerine talep etmeyi becerene verecekler. 20 yaş altı ve 65 yaş üstüne maske vermeyecekler. Sokağa çıkma yasağı var çünkü. Ama çalışan 20 yaş altına sokağa çıkmak serbest. Üstelik haftada 5 maske dağıtacaklar. Sizin bilim kurulunuz demiyor mu bu maskeleri 3 saatte bir değiştirin diye. Haftada 7 gün varken 5 maske dağıtmak hangi sivri zekalının aklına geldi? Söylenecek söz çok ama bu ülkenin artık iyice çivisi çıktığı için başka birşey demiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: setcom_2000

Bu ülkede herkes internet kullanabiliyor mu? Herkes edevlet uygulamalarını kullanabiliyor mu? Niye böyle saçma sapan işler yaparlar ki? Gez kapı kapı dağıt maskeleri. Bu kadar mı zor? Talep toplamakta nedir?
    Teşekkürler Mansur Başkan. Sizler olmasanız bunlar bu maskeleri de para ile marketlerde sattıracaklardı. Ama yine bir şark kurnazlığı düşünerek maskeleri herkese vermek yerine talep etmeyi becerene verecekler. 20 yaş altı ve 65 yaş üstüne maske vermeyecekler. Sokağa çıkma yasağı var çünkü. Ama çalışan 20 yaş altına sokağa çıkmak serbest. Üstelik haftada 5 maske dağıtacaklar. Sizin bilim kurulunuz demiyor mu bu maskeleri 3 saatte bir değiştirin diye. Haftada 7 gün varken 5 maske dağıtmak hangi sivri zekalının aklına geldi? Söylenecek söz çok ama bu ülkenin artık iyice çivisi çıktığı için başka birşey demiyorum.
    o linke girdim e devlet kapısındanmı alıcaz anlamadımki doğru düzgün anlatıcak birisi varmı şuan durdu sanırım

• Maksat ürün fiyatlarını düşürmek herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok güzel bir karar tebrik ederim
  • Arkadaşlar e-devlet (turkiye.gov.tr) sitesin de "maske başvurusu" diye bir başlık bulamadım.
    Bilen arkadaşlar rica etsek, hangi menüden gireceğiz, söyleyebilir misiniz ?

• kek ile çay içecektik daha,sanırım maske işi de başka bahara kalabilir :)

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    akıl ediyorlar fakat milyon dolarlık serverlar için devlet bütçe ayırmıyor.

• Bütçe ayırmasada çözüm basit herkesin evine gelip vermesi lazım başvuruya gerek kalmadan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kayamtky K kullanıcısına yanıt
    maske ptt adresindeki duyuruya göre e devlete henuz düşmedi

Ücretsiz maske teminine ilişkin sistem e-Devlet Kapısı üzerinden kullanıma açıldığında gerekli duyuruları sizlerle paylaşacağımızı bildirmek isteriz.
  • 20 yıllık BT ciyim. E-devlete girdim yarım saattir nereden maske linkine giricem bulamadım. Bu iş böyle yapılmaz....

• Bu işte bir terslik var diye düşünmüştüm.
    Algı algı algı.
    Fakat algı ile bir şey olmuyor.
    Bekleyelim bakalım ne olacak.

• Dalga geçiyorsunuz herhalde.Oyumu kime verdiğimi söylemicem ama sözde bana burs akbilimi ücretsiz yapıcaktı....Laf attığınız parti ile sizin aranızda fark yok...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amaç ürün fiyatlarını düşürmek galiba
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.