Şimdi Ara

PS4 için En ideal Ekran tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Öncelikle 1 sene önce PS4 ile birlikte aldığım Beko B22BLEMBU adlı TV'imden açıkçası ortalama olarak memnun olduğumu söyleyebilirim.100 HZ 5MS ve 24'' veya 22'' civarı bir ekran büyüklüğüne sahip. Bu güne kadar çok çok büyük sıkıntılar yaşamadım.İnputlag konusunda biraz sıkıntılarım oldu. Genelde FPS ve yarış oyunları oynadığım içinde bu bende bir problem olmaya başladı.
    Cihazı resimlerde olduğu üzere masaüstü kullanıyorum. O yüzden şuan bu ekran bile bana büyük geliyor.
    İnputlag yaşamayacağım Performanslı ve bana grafik ve Gaming bakımından sıkıntı çıkarmayacak masaüstü kullanacağım için küçük ekrnalı bir monitör aramaya başladım ve taramalarıma Asus VX238H modelini çok uygun buldum. 1MS tepkimesi vs gayet uygun ve iyi duruyor. Bu cihaz hakkında artı veya eksiler neler olur ?
    Ayrıca arkadaşımın bir monitör ve TV karşılaştırması oldu ve bana HZ'nin akıcılıkta çok önemli olduğunu ve elimdeki parayla HZ'si yüksek TV almamı önerdi.
    Sizin tavsiyeniz ne olur acaba ? HZ yüksek TV mi yoksa MS si daha iyi monitör mü benim işimi daha çok görür ? Ve akıcılıkta HZ düşük olmasından dolayı monitörde sıkıntı yaşarmıyım ?

Ayrıca büyük ekran TV önermezseniz sevinirim. Masaüstü kullanacağım için küçük ekranlı cihaz alacağım.
    Şimdiden teşekkürler,iyi Forumlar.
     PS4 için En ideal Ekran tavsiyesi PS4 için En ideal Ekran tavsiyesi

• Yazdığınız asus monitörü forumda çoğu kişi kullanıyor ve memnunlar. O mesafeden de bir TV almanız doğru olmaz bence gözleri bozabilir. Zaten TVlerde daha çok lag oluyor o yüzden monitörlere bakın. alternatif olarak;
    http://www.hepsiburada.com/benq-rl2240he-21-5-1ms-analog-dvi-hdmi-full-hd-led-oyuncu-monitor-p-BD802139
  • berkay_53 kullanıcısına yanıt
    ilk olarak cevap için teşekkürler hocam

PS4 ile kullananların yorumlarını alabileceğim tanıdıklarınız veya bildiğiniz konular var mı Forumda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AttackHane

ilk olarak cevap için teşekkürler hocam

PS4 ile kullananların yorumlarını alabileceğim tanıdıklarınız veya bildiğiniz konular var mı Forumda ?

Arama kısmına Ps4 monitör diye yazarsanız açılmış bir çok konuyu ve tavsiyeleri görebilirsiniz.
  • Ps4 icin en ideal ekran karti tavsiyesi olarak okudum ilk :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakkan034 -- 7 Şubat 2016; 22:29:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rang0o

Ps4 icin en ideal ekran karti tavsiyesi olarak okudum ilk :)

uykun gelmiş
  • PS4 oyunlarda 60 hz vereceginden 120 ve 144 hzlere fazladan para vermenizi onermem.

Fps ve yaris oyunlarinda tepkime suresi dusuk monitorleri tercih ederseniz daha rahat ederseniz. Tercihen 1 ms modeller daha iyi olacaktir.

4k monitor yerine de FHD monitorleri tercih etmenizi oneririm.

Sonuclari toparladiginizda geriye buyukluk kaliyor. 24 veya 27 inc modeller uzerine yogunlastiginizda zaten geriye hepi topu 4-5 tane ciddi model kaliyor.

Bunlar;

Benq RL2455HM (Ciddi oneririm. Kullanici yorumlari cok pozitif)
    Asus vs248h-p/vs247h-p
    Benq RL2755HM
    Asus vs278q-p

Bu modelleri imkaniniz var ise gozunuzle gorup karar verirmenizi tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I.K. -- 7 Şubat 2016; 23:45:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kaç saat önce yalova vatandan aldım. Benq rl2455hm modelini. Çok araştırdım ve asustan vazgeçtim. Hayırlısı diyelim

• Viewsonic VX2452mh monitorunu almistim PS4 ile beraber baya memnunum. Tek eksiği çift hdmi olmaması.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 32" veya 42" bir tv ile onun 1.5 metre karşısında rahat bir kanepe

PS4 için En ideal Ekran tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi There goes your life -- 8 Şubat 2016; 3:30:28 >
  • Fps tarzı oyunlarda kesinlikle full hd monitör 1ms olması yeterli.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.