Şimdi Ara

Gta V Dil Sorunu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
6.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Iyi aksamalr herkese. GEcen ay misafirin küçük oglu Gta 5 in dil ayarlarini baslarken almanca yaptı. 1 aydir oyun almanca bu sirada ac falan oynadim simdi tekrar gta oynamak istiyorum ama baslarken dil secenegi çıkmıyor. Internette baktim herkeste var bu sorun. Ps3 icin r1 l1 falan diyor ama ps4 icin çözüm bulamadım. Oyunu ana menüden sildim ve tekrar kurulum yaptım. Hala almanca ve dil seçeneği cikmiyor. Yardimlarinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Demek ki oyunun verileri, PS4'te kalmaya devam ediyor.

Ayarlar'da "uygulama kayıtlı verilerinin yönetimi"ne oradan da "sisten depolama alanında kayıtlı veriler"e ve "sil"e girin, GTA 5'in verilerini silin, sonra da oyuna tekrar başlayın.
  • bende yanlışlıkla dil ayarını değiştirmiştim başlangıçta,ps3 teki l1 r1 e basılı tutma yöntemi 4 te de işe yarıyor ben öyle yaptım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Funder

bende yanlışlıkla dil ayarını değiştirmiştim başlangıçta,ps3 teki l1 r1 e basılı tutma yöntemi 4 te de işe yarıyor ben öyle yaptım

Tam olarak ne zaman basmaya başlıyoruz.

• Oyunu başlattıktan sonra, logolar gözükmeye başladığı anda L1 + R1 tuşlarını basılı tut. Bunu dil seçeneklerini görene yapmak gerekiyor. Bu olmazsa aynı yöntemi L2 + R2 tuşlarını kullanarak dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

Oyunu başlattıktan sonra, logolar gözükmeye başladığı anda L1 + R1 tuşlarını basılı tut. Bunu dil seçeneklerini görene yapmak gerekiyor. Bu olmazsa aynı yöntemi L2 + R2 tuşlarını kullanarak dene.

Logolardan kast ettiğin bikinili kadin mi yokda rockstar ligolari mi?

Edit:Oldu saolun hepiniz cevaplar için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Danny Santos -- 8 Ocak 2015; 22:55:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Danny Santos

quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

Oyunu başlattıktan sonra, logolar gözükmeye başladığı anda L1 + R1 tuşlarını basılı tut. Bunu dil seçeneklerini görene yapmak gerekiyor. Bu olmazsa aynı yöntemi L2 + R2 tuşlarını kullanarak dene.

Logolardan kast ettiğin bikinili kadin mi yokda rockstar ligolari mi?

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alynty: OsuranYskenderAyran

quote:

Orijinalden alynty: Armag3d0N

Oyunu ba?lattyktan sonra, logolar gözükmeye ba?lady?y anda L1 + R1 tu?laryny basyly tut. Bunu dil seçeneklerini görene yapmak gerekiyor. Bu olmazsa ayny yöntemi L2 + R2 tu?laryny kullanarak dene.

Logolardan kast etti?in bikinili kadin mi yokda rockstar ligolari mi?

L1 + R2 olayi ilginçmis. ilk kez duyuyorum böyle birseyi

çözümü nasilmis?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 8 Ocak 2015; 23:06:19 >

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Tam rockstar in ilk logosu gelirken r1+l1 ile dil secenekleri cikana kadar.

• GTA 5 dil değiştirme sorunu yaşıyordum çok teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.