Şimdi Ara

PS4 - FIFA 2015 SÜPER KUPA / TRANSFERLİ LİG - (SÜPER KUPA BUGUN BAŞIYOR.29.09.2014) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
1
Favori
4.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: neo_70

Ya ben gs lıyım fb dek gelmiş.değiştirelim lütfen

nunla ilgili pm attım size. lütfen isteklerinizi bildiriniz. Onların hepsi ayarlanacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phoneman -- 17 Eylül 2014; 17:32:27 >
  • oley be real madrid gelmiş :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: laptopal99

oley be real madrid gelmiş :D

Oo hayirli olsun super. Ama Leverkusen den korkun. Alman ekoluyuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam hayırlı olsun şimdiden içim içime sığmamaya başladı
    Beni lige yedek yazarsanız sevinirim. Öğrenciyim, fifa 15 için para biriktiriyorum, tahmini 20 Ekim gibi oyun elime geçer. Şimdiden arkadaşlara başarılar dilerim

Not: Hocam ailemle yaşadığım için öyle aldık mı 10 sene götürecek aygıt alabiliyoruz. 14 senelik tv mizi dün itibariyle hakkı rahmetine uğurladık, yeni tv de geldi. PS4 için babamdan Ekim 15'e söz aldım. Bunları yazmaktaki amacım ligte boş yer kalmayacağı için endişelenmem. Anlayışlı biriyimdir, teşekkürler

psn: emreyy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreyyyyy -- 17 Eylül 2014; 22:04:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: emreyyyyy

Hocam hayırlı olsun şimdiden içim içime sığmamaya başladı
    Beni lige yedek yazarsanız sevinirim. Öğrenciyim, fifa 15 için para biriktiriyorum, tahmini 20 Ekim gibi oyun elime geçer. Şimdiden arkadaşlara başarılar dilerim

Not: Hocam ailemle yaşadığım için öyle aldık mı 10 sene götürecek aygıt alabiliyoruz. 14 senelik tv mizi dün itibariyle hakkı rahmetine uğurladık, yeni tv de geldi. PS4 için babamdan Ekim 15'e söz aldım. Bunları yazmaktaki amacım ligte boş yer kalmayacağı için endişelenmem. Anlayışlı biriyimdir, teşekkürler

Senin gibi heyecanlı, oynamak ıcın can atan oyuncular gelmek istedikten sonra her zaman yer acılır

Zaten lige o dediğin zamanlardan once başlayamayız. Biraz işim var. Yarn sabahtan seni ekleyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: phoneman

quote:

Senin gibi heyecanlı, oynamak ıcın can atan oyuncular gelmek istedikten sonra her zaman yer acılır

Zaten lige o dediğin zamanlardan once başlayamayız. Biraz işim var. Yarn sabahtan seni ekleyeceğim.

Hocam merak ettiğim bir konu var. Örneğin ligin birincisi ile ikincisi şampiyonluk adına kritik bir maç yapıyorlar. O maçı canlı izleme gibi bir imkana sahip miyiz? PS4'ün böyle bir özelliği var mı yoksa talep olursa twitch üzerinden mi yayın yapılır. Bazen fenerin maçlarını da takip edip o arkadaşa destek vermek isterim açıkcası

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: phoneman

quote:

Hocam merak ettiğim bir konu var. Örneğin ligin birincisi ile ikincisi şampiyonluk adına kritik bir maç yapıyorlar. O maçı canlı izleme gibi bir imkana sahip miyiz? PS4'ün böyle bir özelliği var mı yoksa talep olursa twitch üzerinden mi yayın yapılır. Bazen fenerin maçlarını da takip edip o arkadaşa destek vermek isterim açıkcası

Aynen ps4 de bu ozellik var. Bunu hayata gecirexegiz . Ozelljkle kupa finalleri vs canli yayinlanacsk :)))

• TSL'den daha heyecanlı bir lig olacak

• BÜYÜK LEVERKUSEN KUPAYA HAZIR

PS4 - FIFA 2015 SÜPER KUPA / TRANSFERLİ LİG - (SÜPER KUPA BUGUN BAŞIYOR.29.09.2014)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phoneman -- 18 Eylül 2014; 8:58:25 >
  • Leverkusen gruplarda gol atabilirse ona kupa'yı direk vereceğiz
  • D GRUBUNDA BULUNAN ÇAĞRI ARKADAŞIMIZ TRABZONSPOR 'U İSTEMEMEKTEDİR. YENİ TAKIMI ASTON VILLA DIR.
  • Merhaba arkadaşlar yer varsa ben de lig organizasyonuna katılmak istiyorum ama eylülün sonundan ekimin 15-20si arasına kadar memlekette yıllık izinde olacağımdan bu süre içinde ps4ten uzağım. Herhangi bir aksamaya neden olmayacaksa eklemenizi rica ederim.
    İsim: fatih
    Psn: delikurt44

• vitoScaletta kullanıcısına yanıt
    @vitoScaletta

problem olmaz. Lige de zaten o civarlarda anca başlarız. Kupa var önümüzde çünkü. Hayırlı olsun :)
  • phoneman kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam :)

• BEŞİKTAŞ ile ARSENAL takımlarının oyuncuları değişmiştir.
  • ben hazırım oyun elime ulaştı :D maç yapmak isteyen varsa hemen yapabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkancavdar88

ben hazırım oyun elime ulaştı :D maç yapmak isteyen varsa hemen yapabilirim

Masallah; )) biz 23 unu bekliyoruz. Sen antreman yap ;)))

• OYUNA ve PSN ADRESLERİNE SAHİP OLANLAR. HERKES GRUBUNDAKİ KİŞİLERİ LİSTESİNE EKLESİN LÜTFEN
  • Oyunu aldım, interneti de bugün yaptırıyorum. Yarından itibaren tamamım

• quote:

Orijinalden alıntı: Sangre

Oyunu aldım, interneti de bugün yaptırıyorum. Yarından itibaren tamamım

Super. Hayirli olsun . Kupa icin bol bol antreman yaoin. Buyuk Leverkusen geliyor çünkü

BU ARADA GÜNCEL PSN ADRESLERİ İLK MESAJA EKLENMİŞTİR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phoneman -- 22 Eylül 2014; 9:35:46 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.