Şimdi Ara

PS4 - FIFA 2015 SÜPER KUPA / TRANSFERLİ LİG - (SÜPER KUPA BUGUN BAŞIYOR.29.09.2014) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
1
Favori
4.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ekledim hepinizi , hoşgeldiniz.
  • şöyle güzel oturaklı bir lig kurarsak uzun ömürlü olsa Ultimate Team bile oynamam :D
    kendi yağımızda kavruluruz makara muabbet şahane olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkancavdar88

şöyle güzel oturaklı bir lig kurarsak uzun ömürlü olsa Ultimate Team bile oynamam :D

Amac p zaten. Ben yillardir ut oynamoyorum :)) kendo aramizda 20kislik ekip surekli boyle oynuyoruz.. Bu sezon sizinde katiliminizla biraz daha kalabalik olduk. Daha keyifli gecer umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phoneman -- 13 Eylül 2014; 8:30:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

şöyle güzel oturaklı bir lig kurarsak uzun ömürlü olsa Ultimate Team bile oynamam :D

Zaten şuan aramızdaki herkes masterlig çirkefliklerinden sıkıldığı için genelde online ligi tercih ediyor.Alışma dönemi geçtikten sonra keyif alacaktır herkes. Yeterli sayıyı bulurda ligleri fedarasyonlara bölersek eğer aradaki rekabet ve şamata daha üst düzey olacaktır.
  • bende Kupa turnuvasına katılmak isterim eğer yer varsa.

PSN : togi_1983

whatsapp için tel : 0544 548 75 08
  • yer varsa SUPER KUPA katılmak isterim

PSN: murat_buglem

tel: 0530 201 50 31
  • @togi_7 @Gerta

Kupaya ekledim sizi . Hogeldiniz.
  • 32 kişiyi tamamlamak üzereyiz.

TAKIMLAR BELLİ OLDU VE GRUPLARA YERLEŞTİRİLDİ. TAKIMLARIN OYUNCULARA DAĞILIMI, EN GEÇ 24 EYLÜL 'DE VİDEOLU OLARAK YAPILACAK VE GRUPLARA DAGITALACAKTIR. VİDEO BURAYA EKLENECEKTİR.

GRUPLAR VE TAKIMLAR ŞU ŞEKİLDE OLMUŞTUR

PS4 - FIFA 2015 SÜPER KUPA / TRANSFERLİ LİG - (SÜPER KUPA BUGUN BAŞIYOR.29.09.2014)

• Gruplarda toplam 4 adet Türk takımı bulunmaktadır.Sadece bu takımlara özel değiştirme hakkı vereceğiz.

• Kurada olurda Galatasaray'lı bir arkadaşımıza Fenerbahçe çıkarsa takımını başka bir arkadaşı ile takaslama hakkı olacak.

• Eğer takımını takaslayacak birisi bulunamazsa, kurada olmayan bir takım seçme hakkı verilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phoneman -- 15 Eylül 2014; 13:07:41 >

• gruplar harika gözüküyor şimdiden heyecanlandım :)
  • KUPA EKİBİ TAMAMLANMIŞTIR. FİRELERİN OLMASI İHTİMALİ İLE 5 KİŞİ DE YEDEK OLARAK ALINACAKTIR BİLGİNİZE. LİG ALIMI İSE DEVAM ETMEKTEDİR.

PS4 - FIFA 2015 SÜPER KUPA / TRANSFERLİ LİG - (SÜPER KUPA BUGUN BAŞIYOR.29.09.2014)
  • Bizim için takım farketmez :) Lig öncesi kupa ile başlamak istiyoruz :)
  • Kupa(Yedek)+Lig eklermisiniz

Psn id: SelocanKSK
    Whatsapp Tel no : 0553 349 90 26
  • SÜPER KUPA EKİBİ HAZIR MI ? KURALAR ÇEKİLDİ. OYUNCULAR TAKIMLARA DAĞITILDI . KUPA İLE GENEL BİLGİ İLK MESAJDA MEVCUTTUR. GRUP VE TAKIMLAR ŞU ŞEKİLDE OLUŞMUŞTUR. HERKESE BAŞARILAR.

• quote:

Orijinalden alıntı: phoneman

SÜPER KUPA EKİBİ HAZIR MI ? KURALAR ÇEKİLDİ. OYUNCULAR TAKIMLARA DAĞITILDI . KUPA İLE GENEL BİLGİ İLK MESAJDA MEVCUTTUR. GRUP VE TAKIMLAR ŞU ŞEKİLDE OLUŞMUŞTUR. HERKESE BAŞARILAR.

Kupa tarihi tam ne zaman ona göre alacağım ps4 ü iki hafta içinde ise hafta sonu alayım

• Juve gelmiş iyi gelmiş, güzel olacak

• ben de LEVERKUSEN var. Efsane oluruz
  • Asr98 A kullanıcısına yanıt
    @Asr98

Kupa başlangıcı : 29 EYLÜL PAZARTESİ günüdür.

Ayrıca bayram da yakın zamanda olacağından, toleransımız olacaktır. Bayramda herkes online olmayabilir. Ama başlangıç 29 EYLÜL
  • hocam oyun 26'sında çıkıyo bn gittigidiyordan alcam stokta olunca malum 27-28 haftasonu 29'una yetişir mi bilemedim. 1 Ekim olsa başlangıç süper olur :(
  • Ya ben gs lıyım fb dek gelmiş.değiştirelim lütfen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

hocam oyun 26'sında çıkıyo bn gittigidiyordan alcam stokta olunca malum 27-28 haftasonu 29'una yetişir mi bilemedim. 1 Ekim olsa başlangıç süper olur :(

Problem değil. Zaten grupların en son bitiş tarihi açıklayacağız. Kimseyi ne çok sıkıştıralım ne de arayı cok uzun tutup keyfini kaçıralım. Hiç merak etmeyin 29 u bile olsa grupları hiç kasmadan rahat rahat bitireceğiz
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.