Şimdi Ara

PS4 - FIFA 2015 SÜPER KUPA / TRANSFERLİ LİG - (SÜPER KUPA BUGUN BAŞIYOR.29.09.2014) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
1
Favori
4.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Psn: batikankaraoglu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sangre kullanıcısına yanıt
    @Sangre

ekledim. hayırlı olsun.
  • engnavci kullanıcısına yanıt
    @engnavci

ekledim hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phoneman -- 11 Eylül 2014; 8:04:29 >
  • hocam beni yazmamışsınız lig+kupa psn mikasado oyunu çıkar çıkmaz alacağım
  • laptopal99 L kullanıcısına yanıt
    @laptopal99

tamamdır ekledim sizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

quote:

Orijinalden alıntı: sportrhakan

quote:

Orijinalden alıntı: Omer-6161-

Kupaya yazin hocam. Psn: onurrd

Eger transferli ligde de güvenilir kadro ve edit şuphesi olmayan bir lig olacaksa ona da alabilirsin.

Merhaba,

Sonuçta online bir oyun hani ne kadar %100 garanti versemde içinde art niyet olan insanlar bir açık bulacaktır.Ama kendi adımıza yorum yapmak gerekecek olursa biz uzun zamandır 15 -20 kişi arası bir grup beraber bu oyunu oynuyoruz ( bu sistemde) aramızda şuan için bu tip insanlar mevcut değil!Onun garantisini verebiliriz.Bu tip insanlarda zamanında olmadı değil ama onları aramızdan arındırmak çokta zor olmadı.
    Bu oyun keyif işi ve biz oyundan öte birbirimizle atışmak ( yenip kafa bulmakta denebilir :) ) ve muhabbetimizi kesmemek adına bu oyunu ve ligleri yapıyoruz.Aramıza katılacak yeni arkadaşlarda eminim ki bu düşüncede olacaklar.Çünkü işin ucunda gerçek bir para kazanımı yok ! Sadece keyif ve bizler master liglerdeki çirkefliklerden sıkıldığımız için bu sistemdeyiz.
    + Fifa'da maç sonu menülerde ( şuan ezberimde yok ) rakip oyuncuların overall'ları görünmekte akla takılan bir durum olursa oradan kontrol edilebilir.Konunun özü güvenebilirsiniz.

Hocam ben sahsen messi ronaldo falan alacak insan degilim. O kadar guclulerle oynamak butun zevki goturuyor bence. Oyunda heyecan bol pozisyon ve cekisme olmadiktan sonra bir sey anlamam o oyundan :)

Bu adamlar ticaret için alınır :) ama genel olarak aynı görüşteyim.Dandik denilen oyuncular ile oynamak çok daha keyifli oluyor.

• Ben bu turnuvaya ilk defa katılcam ufak göz attım fakat birşey anlamadım umarım çok karışık değilidir ☺️

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engnavci -- 11 Eylül 2014; 13:50:27 >
  • engnavci kullanıcısına yanıt
    @engnavci

Değil değil. 1 sezon oynadıktan sonra herşeyi çözeceksiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: phoneman

@engnavci

Bir de siz cok kısa özet geçseniz çok güzel olur :)

• phoneman kullanıcısına yanıt
    Dostum,biz buna benzer birkaç turnuva düzenlemiştik Fifa10 ve 11 zamanında. Hala kurallar vs. duruyor elimde. Eğer istersen gönderebilirim,belki ek bişey çıkar hoşunuza giden
  • quote:

Orijinalden alıntı: engnavci

quote:

@engnavci

Kısaca anlatmaya çalışayım tekrardan:)

Herkese 1 takım verilecek. O takımlara adaletli bir sekilde 16 şar kişi koyulacak. Açılış Overall i olduğu için bu 16 oyuncu 76 veya 78 (duruma göre bakılacak) Overall i geçmeyecek.

ilk sezonu bu şekilde oynayacağız. Sezon bitiminde herkesin ligdeki sıralamasına göre takımlara sanal para verilecek.

Her overall bedelinin bir fiyatı var . Mesela;

77 OV : 3 milyon
    78OV : 4 milyon
    .
    .
    85 ov: 10 milyon gibi

Yani bu durumda 77 OV olan STERLING in fiyatı 3 milyon iken, 85 OV olan SNEIJDER ın fiyatı 10 milyon olacak.

İlk sezonu bu 78 Overall olan 16 oyuncu ile bitirince , sezon sonu 79 overall futbolcuların alımı açılır. Kura ile herkesin sıralaması belirlenir ve herkes sırayla bu yeni açılan 79 overall den bütçesi izin veriyorsa takımına oyuncu koyar. Ama sıralı alım olduğu için herkesin 1 oyuncu alma hakkı vardır. Bütün herkes sıralı alımdan oyuncuları aldığı zaman, belirli bir saat belirlenir ve bu sefer serbest alım başlar. Yani kapan alır gibi. Bunu da site üzerinden yapacağız.

Şu an karışık geldiğini biliyorum ama çok basit aslında. Şimdilik kafanızı yormayın. Lige baslarken tek tek herkese daha detaylı olarak anlatılacak.

• Alkarsilverblade kullanıcısına yanıt
    @Alkarsilverblade

tabi tabi olabilir. Yeniliklere açığız pm den mailimi atıyorum :)
  • quote:

quote:

quote:

@engnavci

Herkese 1 takım verilecek. O takımlara adaletli bir sekilde 16 şar kişi koyulacak. Açılış Overall i olduğu için bu 16 oyuncu 76 veya 78 (duruma göre bakılacak) Overall i geçmeyecek.

ilk sezonu bu şekilde oynayacağız. Sezon bitiminde herkesin ligdeki sıralamasına göre takımlara sanal para verilecek.

.
    .

Yani bu durumda 77 OV olan STERLING in fiyatı 3 milyon iken, 85 OV olan SNEIJDER ın fiyatı 10 milyon olacak.

İlk sezonu bu 78 Overall olan 16 oyuncu ile bitirince , sezon sonu 79 overall futbolcuların alımı açılır. Kura ile herkesin sıralaması belirlenir ve herkes sırayla bu yeni açılan 79 overall den bütçesi izin veriyorsa takımına oyuncu koyar. Ama sıralı alım olduğu için herkesin 1 oyuncu alma hakkı vardır. Bütün herkes sıralı alımdan oyuncuları aldığı zaman, belirli bir saat belirlenir ve bu sefer serbest alım başlar. Yani kapan alır gibi. Bunu da site üzerinden yapacağız.

Şu an karışık geldiğini biliyorum ama çok basit aslında. Şimdilik kafanızı yormayın. Lige baslarken tek tek herkese daha detaylı olarak anlatılacak.

Biraz daha anladım teşekkür ederim açıklamaların için heyecanla beklemedeyim o zaman :)

• Süper kupa için ekler misin benide isim Yağız, psn imzada yazıyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

@engnavci

.
    .

Biraz daha anladım teşekkür ederim açıklamaların için heyecanla beklemedeyim o zaman :)

Biz de gecen sene baya heyecanliydik. Bu videoyu hazirlamisrik bir gazla

http://youtu.be/mQw5e1HugCA

• quote:

Orijinalden alıntı: WALDER FREY

Süper kupa için ekler misin benide isim Yağız, psn imzada yazıyor.

Tamamdir hosgeldin

• Kupa için ekleyebilirsin
    Psn:RexiCoo
  • ad : kemal
    psn:kemalcan23
    lig+kupa

• psn: hkgurkan

lig+kupa

şimdiden iyi eğlenceler herkese :)
  • psn: CEKoc

lig+kupa
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.