Şimdi Ara

Pritech W1 Tablet pc den Televizyona kablosuz görüntü aktarıcı kablosuz görüntü aktarım cihazı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
15.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pritech W1 Kablosuz görüntü aktarıcı Uzun zamandır takip edilen ve geliştirilen kablosuz görüntü aktarıcı Türkiye'ye giriş yaptı.Teknoloji dünyasında çok büyük kolayklıklar sağlayan bu cihaz, kablosuz görüntü aktarımı yapıyor.

Windows, Android, İOS, MacOS işletim sistemine sahip tüm Cihazlardan Tüm marka ve model TV'lere görüntü aktarımı yapan bu cihaz PRITECH markası altında Türkiye'de satışa sunuldu.

Bu cihazı TV'nize bağlayarak, tablet bilgisayar, cep telefonunuzdan oynadığınız hareket sensörlü veya diğer kombinasyonlu oyunları rahatlıkla TV'ye aktarabiliyor ve büyük ekranda oyun oynayabiliyorsunuz.

Bir çok kolaylığa olanak tanıyan bu cihaz aynı zamanda kablo sıkıntınızı ve kablo görüntü kirliliğinide ortadan kaldırmış oluyor.Yatağınızda uzanırken telefonunuzda açtığınız bir filmi hiç yerinizden kalkmadan TV'ye aktarıp film keyfini Büyük ekranda yaşayabiliyorsunuz..Aynı zamanda SES aktarımıda yaparak telefonunuza sadece bağlantı yapmayı bırakıyor.Aynı zamanda bir çok fonksiyonu olan bu cihazın satış yapılan yerlerden detaylarını öğrenebilirsiniz..

Böyle bir teknolojinin bedeli ise 150 TL civarında, şuanda sadecewww.cesitvar.com vewww.gittigidiyor.com üzerinden satışa sunulan cihazın, önümüzdeki günlerde daha geniş bir satış ağına ulaşması bekleniyor..

Ürün Videosu :http://www.youtube.com/...=xlP95...ature=youtu.be
     Pritech W1 Tablet pc den Televizyona kablosuz görüntü aktarıcı kablosuz görüntü aktarım cihazı Pritech W1 Tablet pc den Televizyona kablosuz görüntü aktarıcı kablosuz görüntü aktarım cihazı Pritech W1 Tablet pc den Televizyona kablosuz görüntü aktarıcı kablosuz görüntü aktarım cihazı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cazipdepo -- 4 Şubat 2014; 15:00:58 >

• ürünün laptop veya tablet ile tv de nasıl kurulduğunu analatan bir döküman varmıdır.
    ben çalıştırmadım.
  • kemal067 K kullanıcısına yanıt
    www.pritech.com.tr adresinde ürünün detay kısmına girerseniz orada hem iOS hem Android hemde Windows için ayrı ayrı kullanma kılavuzları var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: express1905

www.pritech.com.tr adresinde ürünün detay kısmına girerseniz orada hem iOS hem Android hemde Windows için ayrı ayrı kullanma kılavuzları var.
    Yararlı konu-reklam Bulunsun . insanların böyle şeylere ihtiyacı var .
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeraraLona7

Yararlı konu-reklam Bulunsun . insanların böyle şeylere ihtiyacı var .

Alıntıları Göster
    şu an en uygun sanalpazarda sanırım 135 tl. almadım ama düşünüyorum bi yorumları görelim duruma göre..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canakkaledenselamlar

şu an en uygun sanalpazarda sanırım 135 tl. almadım ama düşünüyorum bi yorumları görelim duruma göre..

Alıntıları Göster
    Kullanım ile alakalı örnek bir video olsa iyi olurmuş..
    Tanıtım eksik kalmış
    Çoğunluk video için bunu kullanacaktır.
    Video kalitesi veya boyutunun aktarıma ne kadar etkisi var bilmek gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Kullanım ile alakalı örnek bir video olsa iyi olurmuş..
    Tanıtım eksik kalmış
    Çoğunluk video için bunu kullanacaktır.
    Video kalitesi veya boyutunun aktarıma ne kadar etkisi var bilmek gerekir.

Alıntıları Göster
    Youtube daki tanıtım videosunda özellikle oyunda gecikme problemi var gibi. Daha üst versiyonlarda bu gecikmeler daha da azaltılacaktır diye tahmin ediyorum.
  • online oyun oynanmaz ama faydalı bir cihaz.

ios appletv3 gibi,
    kablosuz aktar.
    hem de 1080p ye kadar destek.
    güzel beğendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

online oyun oynanmaz ama faydalı bir cihaz.

ios appletv3 gibi,
    kablosuz aktar.
    hem de 1080p ye kadar destek.
    güzel beğendim.
    Bu ürüne para verip almak mı mantıklı yoksa buna verilecek parayı özellikleri daha iyi bir tablete verip hdmi çıkışı olan bir ürün almak mı ? soruda olmak yada olmamak gibi oldu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: VirtualFrog

Bu ürüne para verip almak mı mantıklı yoksa buna verilecek parayı özellikleri daha iyi bir tablete verip hdmi çıkışı olan bir ürün almak mı ? soruda olmak yada olmamak gibi oldu :)

Alıntıları Göster
    tanlet kaiteli değilse,
    720-1080p videoyu zaten oynatmaz,
    hdmi çıkışının önemi kalmaz,
    ancak,
    kaliteli bir tablet, pc, telefon ile bu alet çok iş yapar,
    eğer yazılan doğru ise,
    54mbps bir streaming verebiliyorsa 1080p izlenebilir.

120 tl çok değil,
    bir denemekte fayda var.

• quote:

tanlet kaiteli değilse,
    ancak,
    eğer yazılan doğru ise,

120 tl çok değil,
    bir denemekte fayda var.

Alıntıları Göster
    Şahsen günlerdir tabletleri inceliyorum yabancı sitelerde çok güzel ürünler var..Türkiye de ise satışta olan en iyi tabletler ( bana göre ) şimdiye kadar en beğendiklerim arasında Dark Evo M1040 model var Reeder A8i de çok iyi ama bazı eksikler var..İşin aslında elimize alıp kurcalamadan hangisi iyi veya değil anlamak zor...Ama tablet için 500-600 tl gözden çıkardıktan sonra üzerine birde 100-150 böyle bir şeye para vereceğine gider dizüstü alırım hdmi out olan ne gerek var diğerlerine..Adam gibi pc olur en azından..

Şöyle bir tableti görerek alacağım yer olsa gider alırım bunda ne aktarıcıya nede başka şeye gerek var çözünürlükte aktarımda yeterli duruyor..hatta GSM,GPS, ne ararsanız var ama bu cihaz Çin sitesinde gel de güven al :)

Fiyatı 567 TL

Brand ALLFINE
    Model Fine9 Glory

Quantity 1Set
    Color White
    Material Plastic
    Specification
    Processor Brand Rockchip
    Processor Model RK3188 ARM Cortex-A9
    Processor Speed 1.6GHz
    Number of Cores Quad Core
    Operating System Android 4.2
    GPU Mali-400 MP
    RAM/Memory Type DDR3 SDRAM
    Built-in Memory 2GB
    Capacity 32GB
    Screen Size 9.0 Inch
    Screen Type IPS
    Touch Type Capacitive screen
    Resolution 1280 x 1920
    Touch Point 10-point Capacitive Touch Screen
    3G Type WCDMA
    3G Frequency Range 2100
    3G Function Yes
    2G Yes
    2G Frequency Range 850/900/1800/1900 MHz
    GPS Yes
    RJ45 No
    Supported Network Wifi,Built-in 3G,2G Phone Call,Bluetooth,GPS
    Wi-Fi Standard IEEE 802.11 b / g/ n
    Gravity Sensor Yes
    Bluetooth Version V2.0
    Microphone Yes
    Audio Output 3.5mm
    Speaker 2
    Interface Others,1 x 3.5mm,1 x micro USB,1 x DC Port,1 x TF
    HDMI HDMI 1.4
    USB Charge No
    Google Play(Android Market) Yes
    Camera 2 x Camera
    Front Camera Pixels 2.0MP
    Back Camera Pixels 5.0MP
    Photoflash Lamp No
    Storage Interface TF
    Button Reset,Sound,Power
    Images BMP,GIF,JPEG,JPG,PNG
    E-book PDF,TXT
    Video Formats RM,FLV,MPG,MPEG,RMVB,WMV,AVI,MP4
    External Memory Max. Support 32GB
    Other Features
    Plug Specifications US Plug (2-Flat-Pin Plug)
    Supported Languages English,Greek,Danish,Norwegian,Dutch,Arabic,Turkey,Japanese,Korean,Thai,French,Hungarian,Persian,Malay,Slovak,Czech,Romanian,Swedish,Finnish,German,Chinese Simplified,Chinese Traditional,Bulgarian,Norwegian,Hebrew,Italian,Spanish,Portuguese,Russian,Vietnamese,Polish
    Battery Capacity 7500mAh
    Battery Type Li-polymer battery
    Working Time 5~7Hour
    Standby Time 10Hour
    Charging Time 4~6Hour

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VirtualFrog -- 13 Mart 2014; 22:50:48 >

• quote:

tanlet kaiteli değilse,
    ancak,
    eğer yazılan doğru ise,

120 tl çok değil,
    bir denemekte fayda var.

Beyler

ben bu urunu aldım denedim tam bi fiyasko

android 4.2 versiyonda tablet ve smartphonede çalışır diyor sade asus 7 hd de mıracastı çalıştırabildim

note3 de çalışmadı leptopta leptopun içindeki videoları 720 p zarzor oynattı ama leptoptan 720p ve 1080p onlıne film izlemek istedim takılmalı ve titremeli gidiyor

bide tabletten bağlanmak çok zor mıracasta diğer sosyal ve tarayıcı youtub idare eder.

velhasıl bu cihazdan fazla bişey beklenemez allahtan 2 el aldım yenisi 140 tl ben 70 e aldım yeni alsaydım paraya yazık olurdu

bunu alacagına dark mk809.2 android stıck daha kullanışlı

bu arada fiber 25 mbts hızım var ve modeme 3 metre mesafede 720p ve 1080p sıkıntılı

• Teşekkürler bilgi için.

Silelim hafızadan bu cihazı o halde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlamenter

quote:

tanlet kaiteli değilse,
    ancak,
    eğer yazılan doğru ise,

120 tl çok değil,
    bir denemekte fayda var.

Beyler

android 4.2 versiyonda tablet ve smartphonede çalışır diyor sade asus 7 hd de mıracastı çalıştırabildim

note3 de çalışmadı leptopta leptopun içindeki videoları 720 p zarzor oynattı ama leptoptan 720p ve 1080p onlıne film izlemek istedim takılmalı ve titremeli gidiyor

bide tabletten bağlanmak çok zor mıracasta diğer sosyal ve tarayıcı youtub idare eder.

velhasıl bu cihazdan fazla bişey beklenemez allahtan 2 el aldım yenisi 140 tl ben 70 e aldım yeni alsaydım paraya yazık olurdu

bu arada fiber 25 mbts hızım var ve modeme 3 metre mesafede 720p ve 1080p sıkıntılı

Sizin kullandığınız cihaz ile alakalı bir problem olabilir.Ayrıca 2.el almışsınız ürünü, üründe tahribat yaparak size satmadıkları ne malum ? Ürünün Videosunda rahatlıkla aktarım yapılabildiği gözüküyor.
    Kişilerin kullandıkları cihazlarla alakalı sıkıntılar olabilir, bu W1 ile alakalı bir durum değildir.Biz ürünün arkasında sağlam duruyoruz, İstanbul'da sıkıntı yaşadığını iddaa eden tüm Müşterilerimizi çay içmeye davet edebilir ve onlara orta seviyedeki cihazlarımızla W1'in ne kadar iyi çalıştığını birebir gösterebiliriz.Sıfır aldığınız ürünü 1 hafta içerisinde iade etmek gibi yasal bir hakkınız var, teknoloji ürünlerinde sıkıntı yaşanabilir W1 cihazında problem varsa değişimi sağlanabilirdi.24 Ay Garanti süresini yine sunuyoruz.720p filmi General Mobile Discovery'den aktarırken ve bunu İnternet kullanarak yaparken bile donma takılma vs yaşamıyoruz.Bence bu kadar ön yargılı konuşmayın, ürünü satın aldığınız kişiye bu ürüne ne yaptığını sorun :)

• quote:

quote:

quote:

tanlet kaiteli değilse,
    ancak,
    eğer yazılan doğru ise,

120 tl çok değil,
    bir denemekte fayda var.

Beyler

Sizin kullandığınız cihaz ile alakalı bir problem olabilir.Ayrıca 2.el almışsınız ürünü, üründe tahribat yaparak size satmadıkları ne malum ? Ürünün Videosunda rahatlıkla aktarım yapılabildiği gözüküyor.
    Kişilerin kullandıkları cihazlarla alakalı sıkıntılar olabilir, bu W1 ile alakalı bir durum değildir.Biz ürünün arkasında sağlam duruyoruz, İstanbul'da sıkıntı yaşadığını iddaa eden tüm Müşterilerimizi çay içmeye davet edebilir ve onlara orta seviyedeki cihazlarımızla W1'in ne kadar iyi çalıştığını birebir gösterebiliriz.Sıfır aldığınız ürünü 1 hafta içerisinde iade etmek gibi yasal bir hakkınız var, teknoloji ürünlerinde sıkıntı yaşanabilir W1 cihazında problem varsa değişimi sağlanabilirdi.24 Ay Garanti süresini yine sunuyoruz.720p filmi General Mobile Discovery'den aktarırken ve bunu İnternet kullanarak yaparken bile donma takılma vs yaşamıyoruz.Bence bu kadar ön yargılı konuşmayın, ürünü satın aldığınız kişiye bu ürüne ne yaptığını sorun :)

Selamlar
    siz bu urunu saticisi olmalisiniz ben 2 el aldim ama cihazda hicbi sikinti yok satan kisi apletv box almis ve bu cihazâ
    bisa cikmis bu tip cihazlara merakliyim evde lg smart led plus tv samy tab3 asus memopad hd tabletler ve not3
    tel var bu cihazlarla denedim internet sol 25 mbts huawei modem bu donanimda 720 p eh ama 1080p videolarda
    takiliyor oynatamiyor. tv ye zor ba[laniyor ve siklikla kopuyor bunlar cihazin 2 el olmasindan degil yetersizliginden
    durupta niye cihazi kotuluyum kullanmak icin aldim ama beklentimi karsilamiyor
    ayrica 809/2 android stick var tikir tikir calisiyor memnunum 1080p degil 4k 2160 p youtub videolari oynatiyor
    ha bu cihazdan 480p video izlenir

• quote:

quote:

quote:

quote:

tanlet kaiteli değilse,
    ancak,
    eğer yazılan doğru ise,

120 tl çok değil,
    bir denemekte fayda var.

Beyler

Selamlar
    siz bu urunu saticisi olmalisiniz ben 2 el aldim ama cihazda hicbi sikinti yok satan kisi apletv box almis ve bu cihazâ
    bisa cikmis bu tip cihazlara merakliyim evde lg smart led plus tv samy tab3 asus memopad hd tabletler ve not3
    tel var bu cihazlarla denedim internet sol 25 mbts huawei modem bu donanimda 720 p eh ama 1080p videolarda
    takiliyor oynatamiyor. tv ye zor ba[laniyor ve siklikla kopuyor bunlar cihazin 2 el olmasindan degil yetersizliginden
    ayrica 809/2 android stick var tikir tikir calisiyor memnunum 1080p degil 4k 2160 p youtub videolari oynatiyor

Siz 1080p'yi internet bağlantısı ile izlemek istiyorsanız normal bilgisayardan izlerken bile takılma yaşarsınız.Bu sizin internetinizle alakalıdır.Sıkıntı yaşamayacağınızı söylemiyorum zaten.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

tanlet kaiteli değilse,
    ancak,
    eğer yazılan doğru ise,

120 tl çok değil,
    bir denemekte fayda var.

Beyler

Selamlar

Siz 1080p'yi internet bağlantısı ile izlemek istiyorsanız normal bilgisayardan izlerken bile takılma yaşarsınız.Bu sizin internetinizle alakalıdır.Sıkıntı yaşamayacağınızı söylemiyorum zaten.

Alıntıları Göster
    Peki benim merak ettiğim olay bu cihazla laptopumuzu , smart tv olmayan bir led tv'ye kablosuz olarak bağlantı kurabiliyormuz ?
    Ve laptop'tada bluetooth özelliği yok fakat ayrı bir apartla o sorun çözülür basit

• bildiğim blutooth değil wifi den bağlıyorsun,
    yani cihazı hdmi ile tv tak,
    wifi çalışsın,
    notebooktan bu wifi ye bağlan,
    notebook ekranında ne varsa tv de izle,

dikkat,
    notebook da ikinci bir wifi bağlantısı çalışmadığı için internete bağlanamazsınız,
    sadece 3g simli tabşet ve notebooklarda internete bağlanıp,
    bu cihazla tv ye aktarırsın diye düşünüyorum.

yani notebook da oyun, film çalıştırıp tv ekranına atarsın.

değilmi?
  • quote:

bildiğim blutooth değil wifi den bağlıyorsun,
    yani cihazı hdmi ile tv tak,
    wifi çalışsın,
    notebooktan bu wifi ye bağlan,
    notebook ekranında ne varsa tv de izle,

dikkat,
    notebook da ikinci bir wifi bağlantısı çalışmadığı için internete bağlanamazsınız,
    sadece 3g simli tabşet ve notebooklarda internete bağlanıp,
    bu cihazla tv ye aktarırsın diye düşünüyorum.

yani notebook da oyun, film çalıştırıp tv ekranına atarsın.

değilmi?
    Cihazı tv ye taktık. Tv nin etrafında bir kaç kişi varsa, hepsinin telefonunun görüntüsü mü gözüküyor ekranda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gumusking -- 15 Nisan 2014; 1:35:48 >
  • hayir birinin gorunur
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.