Şimdi Ara

Pritech W1 Tablet pc den Televizyona kablosuz görüntü aktarıcı kablosuz görüntü aktarım cihazı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
15.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihazı dün satın aldım.Kurulumu çok kolay zaten,labtop ile hemen bağlantı kuruldu.Pek çok videoyu denedim,hem bilgisayarımdaki ve hem de internetten, 1080 ler de dahil, hepsinde de son derece başarılı.Ancak iphone 5c ile yaptığım bağlantıda sorunlar var biraz.Telefondaki video müzik ve fotoğrafları aktramada sorun var.Bir de internete bağlanıp video açtığımda videonun play ikonuna basınca tv deki görüntü sabit kalıyor ama ,telefondaki video devam ediyor üstelik ses telefonda.Şimdilik bu sorunu çözmeye çalışıyorum.Ama laptopda mükemmel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlamenter

quote:

Orijinalden alıntı: express1905

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetosm

quote:

quote:

Ürün hakkında net bir bilgiye ihtiyacım var kullananlar tecrübelerini paylaşırlarsa süper olur

uzak dur baska marka cihazlara bak
    usttekii yorumumu oku parana yazik bu cihaz yetersiz daha gelismis lerini arastir bende var kullanmiyorum

Çok teşekkür ederim aydınlattığınız için

Arkadaşımızın belli ki bir sıkıntısı olmuş, teknik olarak Android Stick ile W1 arasında dünya kadar fark vardır.W1 Androide bağımlı değildir, Windows, iOS işletim sistemli cihazlardan aktarım sağlıyor.Cihazın arkasındayız, her türlü sıkıntıya karşı birebir değişim, iade süreçlerini gerçekleştiririz.Cihazdan gerçek manada yararlanmak isteyen müşterimize direkt olarak yüz yüze destek sağlar, cihazı beraber test eder öyle teslim ederiz.Bundada sıkıntı yok.Siz neyi amaçlıyorsunuz bilmiyorum fakat muhtemelen ya Rakip Firma elemanısınız yada Egolarınızı tatmin etmek için buradasınız.Tutarsız ve alakasız cümleler kurmanızdan ne kadar kendinizle çeliştiğinizin farkına varın önce, 140 TL paranıza yazık gibi bir cümle kullanmışsınız.Farzedinki bu ürünü aldınız, doğal olarak iPhone ve Samsung gibi dünya markalarının cihazlarındada sıkıntılar olabilir, elektronik sonuçta..Sizin aldığınız cihazdada elektronik bir sorun olabilir, böyle bir durumla karşılaştıysanız yapacağınız 2 şey var ya iade yada değişim talebinde bulunmak ve hiçbir kargo ücreti ödemeksizin cebinizden 1 kuruş dahi çıkmaksızın 10 gün içinde tüm ödediğiniz rakamları geri alırsınız.Ama sizin amacınız bu değilmiş, sizin amacınız bu cihazı karalamakmış..

rakip firma elemani flan degilim ayrica cihazi karalamak niyrtim yok burda dogrulari yaziyorum
    bu cihazi 3 tane tv de ve samsung tab3 asus 7 hd tabletler ve not3 telde ve i5 pc de sadece asus ve i5 baglanti kuriyor br pc deki tabletteki
    1080p videolari oynatamiyor 360 ve 480p oynatiyor modem 4 metre mesafede ve solun huawei hg 653 netice yok

Madem sıkıntı yaşadınız, yeni cihaz talebinde bulunabilirdiniz.Olamaz demiyoruz, binlerce adet içerisinden 1 tane veya 10 tane sorunlu cihaz olabilir.Bunu dünyanın en büyük markaları dahi yaşarlar, herhangi bir markaya veya firmaya özel bir durum değildir.Siz 1 tane cihaz almış 10 tane farklı cihazda denemişsiniz, denklem tam tersi olmalıydı.3 cihazda problem yaşadığınızda, W1 in değişimini sağlayıp denemeliydiniz.
    Ürünün geri dönüş oranı çok az olduğu için, ve bunlarında %70'i cihazı kullanamadıkları için veya çok absürt beklentiler içine girdikleri içindir..Sıkıntı yaşadığınız doğru olabilir, ama genel manada cihazın performansı ile sizin söylediklerinizin hiç birisi doğru değildir.İşte bu yüzden Karalama yaptığınızı belirtiyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: express1905

quote:

quote:

quote:

Ürün hakkında net bir bilgiye ihtiyacım var kullananlar tecrübelerini paylaşırlarsa süper olur

uzak dur baska marka cihazlara bak
    usttekii yorumumu oku parana yazik bu cihaz yetersiz daha gelismis lerini arastir bende var kullanmiyorum

Çok teşekkür ederim aydınlattığınız için

Arkadaşımızın belli ki bir sıkıntısı olmuş, teknik olarak Android Stick ile W1 arasında dünya kadar fark vardır.W1 Androide bağımlı değildir, Windows, iOS işletim sistemli cihazlardan aktarım sağlıyor.Cihazın arkasındayız, her türlü sıkıntıya karşı birebir değişim, iade süreçlerini gerçekleştiririz.Cihazdan gerçek manada yararlanmak isteyen müşterimize direkt olarak yüz yüze destek sağlar, cihazı beraber test eder öyle teslim ederiz.Bundada sıkıntı yok.Siz neyi amaçlıyorsunuz bilmiyorum fakat muhtemelen ya Rakip Firma elemanısınız yada Egolarınızı tatmin etmek için buradasınız.Tutarsız ve alakasız cümleler kurmanızdan ne kadar kendinizle çeliştiğinizin farkına varın önce, 140 TL paranıza yazık gibi bir cümle kullanmışsınız.Farzedinki bu ürünü aldınız, doğal olarak iPhone ve Samsung gibi dünya markalarının cihazlarındada sıkıntılar olabilir, elektronik sonuçta..Sizin aldığınız cihazdada elektronik bir sorun olabilir, böyle bir durumla karşılaştıysanız yapacağınız 2 şey var ya iade yada değişim talebinde bulunmak ve hiçbir kargo ücreti ödemeksizin cebinizden 1 kuruş dahi çıkmaksızın 10 gün içinde tüm ödediğiniz rakamları geri alırsınız.Ama sizin amacınız bu değilmiş, sizin amacınız bu cihazı karalamakmış..

rakip firma elemani flan degilim ayrica cihazi karalamak niyrtim yok burda dogrulari yaziyorum
    bu cihazi 3 tane tv de ve samsung tab3 asus 7 hd tabletler ve not3 telde ve i5 pc de sadece asus ve i5 baglanti kuriyor br pc deki tabletteki
    1080p videolari oynatamiyor 360 ve 480p oynatiyor modem 4 metre mesafede ve solun huawei hg 653 netice yok

Oynatmıyor dediğiniz bütün şeyleri ben kendim oynatıyorum.Ya sizin cihazınızda sıkıntı var teknik servisle görüşün ya da bağlamaya çalıştığınız cihazlarda sorun var.Başka bir açıklaması yok .!

• teknocrazy T kullanıcısına yanıt
    Merhaba arkadaşlar bu üründen 2 tane aldım ayrı ayrı her ikisi de fiyasko
    bağlanıyorsu belli bir süre sora notebook yada tablet , mobil cihazların bağlantısı kesiliyor.
    ekran donuyor.notebookun görüntüsünü yansıttıktan sonra ekran inanılmaz yavas akıyor.
    donuyor resmen.hiç akıcılık yok.fakat notebooku görüntüsünü aktarmayıp sadece miracast yazılımı üzerinden video aktarımı yapınca nispeten daha iyi çalışıyor.cihazın güncellemelerinide yaptım ama berbat hala.
    verediğim paraya değmedi yazık günah.ben yandım siz yanmayın bari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koyuali

Merhaba arkadaşlar bu üründen 2 tane aldım ayrı ayrı her ikisi de fiyasko
    bağlanıyorsu belli bir süre sora notebook yada tablet , mobil cihazların bağlantısı kesiliyor.
    ekran donuyor.notebookun görüntüsünü yansıttıktan sonra ekran inanılmaz yavas akıyor.
    donuyor resmen.hiç akıcılık yok.fakat notebooku görüntüsünü aktarmayıp sadece miracast yazılımı üzerinden video aktarımı yapınca nispeten daha iyi çalışıyor.cihazın güncellemelerinide yaptım ama berbat hala.
    verediğim paraya değmedi yazık günah.ben yandım siz yanmayın bari.

Siz niye yanasınız?Bizim test videolarımızdaki kalite kadar hatta daha fazla akıcıdır.Son güncellemeyle beraber cihaz daha iyi performans göstermektedir.2 Tane almışsınız, bilinçsiz hareket etmenize gerek yok, cihaz 2 yıl garantilidir.Bir sıkıntı var demekki, yollayacaksınız sıkıntı giderilecek..Bu kadar basit ben yandım siz yanmayın diyerek kestirip atmayın, bu cihaz binlerce adet sattı.

• express1905 E kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar ben yaşadığım sorunu söyledim söylemem de en doğal hakkım.bu ürünün Distribütör'ü siz iseniz bana bir irtibat bilgisi gönderin görüşelim madem benim sorunuma çare bulun beraber birde örnek video yapalım sorunun kaynağını bulalım polemik yapmayalım bizim gibi bu sorunu yaşayan insanlara çözüm bulalım varmısınız.
    mademki bu üründe sorun yok , mademki 10 cihazdan 1 i arızalı çıkabilir büyük şirketlerde bile bu sorun madem yaşanabilir sizden tüm forum huzurunda yardım talebinde bulunuyorum.

hodri meydan yarın bende bu ürünle yaşadığım sorunları bağlantıları nasıl yaptığımı ve cihazlarıda kullanarak size video hazırlayayım.görelim nerede hata yapıyorum.herkez söylüyor çok kolay bir kurulumu var diye evet var çok komplex bir kurulum süreci yok.

ben hala 2 cihazada son güncellemeleri yaptım ve güncellenmiş halleri ile denedim .
    yarında tekrar deneyeceğim video ile burada ekleyeceğim.video hazırlamak basit kolay bisey .
    burada ne ben bir satıcıyım nede bir amacım var.sadece sorunlu 2 cihaz sahibiyim.
    çözüm bulamadığım ürün var elimde.buna çözüm bulunmasını isteyen bir kullanıcıyım.
    tüm maksadım burada yaşanan sorunlara çözüm bulmak.

sizden gelecek cevabı sabırsızlıkla bekliyorum.

• 15 NİSANDA KAPSAMLI ( TEKNOSEYİR ) İNCELEME YAPMIŞTI KRONİK ARTILARI EKSİLERİ VAR YOUTUBE VİDEO BAKABİLİRSENİZ KARŞILAŞTIRIN.İNCELEYİN.. ( Miracast ve EZCast ile kablosuz görüntü aktarımı . Pritech W1 .. VE ASUSUN BİR MODELİ..)

İZLE :http://www.youtube.com/watch?v=rOX1_ov_mzw
  • quote:

Orijinalden alıntı: koyuali

Arkadaşlar ben yaşadığım sorunu söyledim söylemem de en doğal hakkım.bu ürünün Distribütör'ü siz iseniz bana bir irtibat bilgisi gönderin görüşelim madem benim sorunuma çare bulun beraber birde örnek video yapalım sorunun kaynağını bulalım polemik yapmayalım bizim gibi bu sorunu yaşayan insanlara çözüm bulalım varmısınız.
    mademki bu üründe sorun yok , mademki 10 cihazdan 1 i arızalı çıkabilir büyük şirketlerde bile bu sorun madem yaşanabilir sizden tüm forum huzurunda yardım talebinde bulunuyorum.

hodri meydan yarın bende bu ürünle yaşadığım sorunları bağlantıları nasıl yaptığımı ve cihazlarıda kullanarak size video hazırlayayım.görelim nerede hata yapıyorum.herkez söylüyor çok kolay bir kurulumu var diye evet var çok komplex bir kurulum süreci yok.

ben hala 2 cihazada son güncellemeleri yaptım ve güncellenmiş halleri ile denedim .
    yarında tekrar deneyeceğim video ile burada ekleyeceğim.video hazırlamak basit kolay bisey .
    burada ne ben bir satıcıyım nede bir amacım var.sadece sorunlu 2 cihaz sahibiyim.
    çözüm bulamadığım ürün var elimde.buna çözüm bulunmasını isteyen bir kullanıcıyım.
    tüm maksadım burada yaşanan sorunlara çözüm bulmak.

sizden gelecek cevabı sabırsızlıkla bekliyorum.

Tabi kide biz size yardımcı olmayacağımızı söylemiyoruz, bir kere cihazda problem varsa 2 yıl garanti kapsamında yasal olarak bu hakka sahipsiniz, bizim insiyatifimizde olan bir durum değil.
    İstanbul'da ikamet ediyorsanız eğer, sizlere iletişim bilgilerimizi PM olarak göndereceğim birazdan, buyurun gelin beraber çay içelim.W1 ile beraber kullanacağınız tablet veya laptop'uda yanınızda getirin.Hem sizin cihazlarınızla hem bizim cihazlarımızla deneme yapalım.Farklı W1'ler ile deneme yapalım.Sıkıntılı bir durumu beraber giderelim, sizin tarafınızda yanlış yapılan birşey olup olmadığını, yada W1 ile beraber kullandığınız cihazlarda bir problem olup olmadığını veya W1 de bir sorun olup olmadığını gayet net ve açık bir şekilde görmüş oluruz...Bu vesile ilede buradaki kullanıcılar içinde bir kötü fikir bulutunu kaldırmış olursunuz..Her iki tarafta memnun olur, daha ne olsun :) ?

• Arkadaşlar bu cihazı tv ye bağladığımızda Digitürk Play görüntüsüde aktarabiliyoruzmu normalde HDM ile ipad2 bağlandıgımda aktarılamaz mesajı geliyor:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Defne Ajans

Arkadaşlar bu cihazı tv ye bağladığımızda Digitürk Play görüntüsüde aktarabiliyoruzmu normalde HDM ile ipad2 bağlandıgımda aktarılamaz mesajı geliyor:)

bu cihaza alternatif şu cihazı buldum. m2 değil yalnız m2 iii olarak geçiyor. bunda ios için mirroring özelliği de varmış.
  • Merhabalar bu urunu hepsiburadadan aldim 1 hafta kadar kurcaladim,ilk baslarda hizi beni cokta tatmin etmedi..1 haftanin sonunda maalesef cihaz bir akşam kilitlendi siyah bir ekranda kaliyor..Almasaydim daha iyi olurmuş
    ..bu arada bu urunun orjini measy a2w imis bunuda ögrendim bizimkiler fason yapip markayi basiyorlar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,
    Bu cihazdan benimde elime geçti.139.-TL'ye alınmış.Fakat kulanamamış.
    Ben alıp inceleyeyim dedim.
    Laptop'tan cihaza bağlanabiliyorum. Tv ekranında görüntüyü görüyorum.
    İnternet sayfası açtığımda ise ilk sayfa açılıyor sonrası gelmiyor.
    Bu cihaz böylemidir. yoksa sorun mu var.
    İnternet hızım 25mbit Fiber optik.
    Windows7 kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilyild

Selamlar,
    Bu cihazdan benimde elime geçti.139.-TL'ye alınmış.Fakat kulanamamış.
    Ben alıp inceleyeyim dedim.
    Laptop'tan cihaza bağlanabiliyorum. Tv ekranında görüntüyü görüyorum.
    İnternet sayfası açtığımda ise ilk sayfa açılıyor sonrası gelmiyor.
    Bu cihaz böylemidir. yoksa sorun mu var.
    İnternet hızım 25mbit Fiber optik.
    Windows7 kullanıyorum.

www.pritech.com.tr adresinden iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarrx

Merhabalar bu urunu hepsiburadadan aldim 1 hafta kadar kurcaladim,ilk baslarda hizi beni cokta tatmin etmedi..1 haftanin sonunda maalesef cihaz bir akşam kilitlendi siyah bir ekranda kaliyor..Almasaydim daha iyi olurmuş
    ..bu arada bu urunun orjini measy a2w imis bunuda ögrendim bizimkiler fason yapip markayi basiyorlar..

www.pritech.com.tr adresinden iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.
  • boşu boşuna umut baglamayın ben şirkete lg tv aldım model resimlerini tv ios cihazımla aktaramadım..bi umut bu cihazı aldım arkadaşların dedigi gibi fiyasko!!!

yarın iade etmeye çalışacagım bakalım..onun yerine apple tv alıcam yapacak birşey yok tavsiye etmiyorum düzmece..
    yeni guncelleme var guncelle diyorum takılıp kalıyo sakın almayın..

• quote:

Orijinalden alıntı: avansis

boşu boşuna umut baglamayın ben şirkete lg tv aldım model resimlerini tv ios cihazımla aktaramadım..bi umut bu cihazı aldım arkadaşların dedigi gibi fiyasko!!!

yarın iade etmeye çalışacagım bakalım..onun yerine apple tv alıcam yapacak birşey yok tavsiye etmiyorum düzmece..
    yeni guncelleme var guncelle diyorum takılıp kalıyo sakın almayın..

Alım yaptığını cihazdamı bir sorun var.Ürünü nereden satın aldınız.Üründe hiçbir sorun yok ben kullanıyorum siz kullanamıyorsanız ya cihazda teknik bir sorun var ya da siz kullanmayı bilmiyorsunuz bence teknik destek alın ya da cihazın değişimini isteyin.Çünkü iphone da kullanıyorum kendim sorunsuz görüntü aktarabiliyorum.Hele resmi aktarmaması söz konusu bile değil .Fiyasko diyorsunzu ama elle tutulur hiçbir şey yazmamışsınız.İnsanları burada yanlış yönlendirmeyin ürün değişimi sağladınız mı hayır .siz doğru kullandığınıza eminmisiniz hayır ondan sonra yeni gelmiş bir cihazı kötülemek bu kadar basit sizin gözinüzde bende iretici firma ile irtibata geçin yardımcı olacaklardır.Ben kendim hiçbir sorun görmedim

illa görselmi paylaşalım!!!
    aradaki mesafe belli televizyone gelen göruntu bu şekilde yine söylüyorum abuk bir cihaz zaten dün iyade ettim apple tv aldım..bu kadar teknolojik cihaz kullanabilen biri olarak kendi işimi halledebilirken cihazı tv baglayıp görüntu alamıyorum siz kullanmayı bilmiyorsun diyorsunuz!!
    görüntünün bu şekilde olmasının benim kullanamama nasıl bagliyorsunuz anlamiyorum!!
     Pritech W1 Tablet pc den Televizyona kablosuz görüntü aktarıcı kablosuz görüntü aktarım cihazı Pritech W1 Tablet pc den Televizyona kablosuz görüntü aktarıcı kablosuz görüntü aktarım cihazı

• Ben sorun yaşamadığımı söylüyorum hepsi bu cihazda teknik bir sorun olmuş olabilir ben resim aktardıgınızı goruyorum.sanıyorum internet sayfası aktarmada problem yasıyorsunuz.teknik konuda destek alsaydınız daha saglıklı olabilirdi.benim cihazım sorunsuz belki siz şanssızdınız
    aynı sorunu resimlerdede yaşıyorum sadece o an resmi iade ederken sorun çıkarmasınlar diye cektim..
    yukarda başka kullanıcıların yaptıgı yorumlarda pek iç açıcı degil..teknik destek alsam garantiye gönderin bakalım diyecekler boşu boşuna zaman kaybedicem benim zaman kaybım para kaybım demek..

apple tv aldım işimi fazlasıyla gördü bu konuyu cihazı aldıktan sonra keşvettim yoksa hiç almazdım..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.