Şimdi Ara

Pringles sıcak gibiii (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
3
Favori
6.908
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sabah okula gitmeden önce büyük heyecanla almıştım bayi 2 tane ile sınırlamıştı.
    Ne hızlı geçiyor yıllar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kéén

Sarı olan, paprikalı benim favorim. Eğer o da varsa indirimde, gidip birkaç tane alayım. Dota ile iyi gidiyor, yada program yazarken.

Hepsi var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben burada 1 pound'a aliyorum onu. 1 pound = 3.55tl

• gidip toplamak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

cipste şu zararlı maddeler var yemeyin deyip çevremde alkol kullanan, sigara içen insanlar var. Her şeyiniz dört dörtlük aman cips yemeyin.

ona bakarsan ahlaklı da olma, karı kıza laf atanı var, sokağa tüküreni var...

o mesajı buraya bağlayan birinin ciddi ciddi algı problemi vardır. O yüzden boşa mesaj atmayı bıraksan fena olmazdı. Her sıcak fırsat konusunda boş mesajlarını görmekten sıkıldım.

ahlak kişilikle alakalıdır. Mideyle zararlı yiyeceklerle ne alakası olduğunu söyle, ondan sonra seni görmezden gelmeye devam edeyim.

demek istediğim , kötü şeylere bakarak sen de yaptığın kötülüğü ya da kötü şeyleri meşru çıkarma
    yani alkol sigara gibi zararlı şeyler kullanılıyor diye cips gibi daha az zararlı şeyleri de kullanalım sonucu doğru değil , zararın neresinden dönsen kardır

şimdi anlatabildimmi....

• 15 lira puan geldi bkmden puan gitmeden bugun gidip cips ve bir iki bira alayim.. tesekkurler..

world puan hala kullaniliyor degil mi migrosta?
  • Zararlı diyen vatandaş neler yiyor içiyordur kim bilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevinmiştim buradaki yorumları okuyunca vazgeçtim kendimi in sevdiklerimin sağlığı için

• quote:

quote:

quote:

quote:

cipste şu zararlı maddeler var yemeyin deyip çevremde alkol kullanan, sigara içen insanlar var. Her şeyiniz dört dörtlük aman cips yemeyin.

ona bakarsan ahlaklı da olma, karı kıza laf atanı var, sokağa tüküreni var...

o mesajı buraya bağlayan birinin ciddi ciddi algı problemi vardır. O yüzden boşa mesaj atmayı bıraksan fena olmazdı. Her sıcak fırsat konusunda boş mesajlarını görmekten sıkıldım.

ahlak kişilikle alakalıdır. Mideyle zararlı yiyeceklerle ne alakası olduğunu söyle, ondan sonra seni görmezden gelmeye devam edeyim.

demek istediğim , kötü şeylere bakarak sen de yaptığın kötülüğü ya da kötü şeyleri meşru çıkarma
    yani alkol sigara gibi zararlı şeyler kullanılıyor diye cips gibi daha az zararlı şeyleri de kullanalım sonucu doğru değil , zararın neresinden dönsen kardır

şimdi anlatabildimmi....

alkol ve sigara bağımlısı bir milletiz. Zararın en ufak kısmı cips ve herkes şu madde var zararlı deyip durmuş. Cipsten daha zararlı ürünlerin farkında olup buna rağmen tüketiyorsak cips bunların yanında en hafifidir. O yüzden her cips konusuna aynı yorumlar yazılmasın. Herkes her şeyin farkında.

• Cipsler zararlı uzun süredir yemiyorum alıştım zaten yaklaşık 6-7 aydır hiç yemedim şimdi kardeşim doritos filan alınca kokusundan iğreniyorum. En iyi yememek.
  • 3,85 tl azmı tadıda bişeye benzediği yokki arkadas laysın sade patates cipsleri kat kat daha lezzetli
  • klasik ve soganlisini almistim soktan 3.5 liraya hic begenmemistim..siz hangisini aliyorsunuz

• Abi şuan Karabük Migros'tayım hala 5,95 lira. Konuya aldanıp geldim hiç araştırmadan sonuç hüsran.

• Lays fırından varken pringles da neymiş

• Msg ( mono sodyum glutamat) gerçeğinden sonra ,halk Arasında çin tuzu, kesinlikle bu Tür ürünler benim için bitti. zararı kanıtlanmamış olayıda Saçma . cep telefonunda zararı kanıtlanmamış o zaman . MSG BEYIN FONKSIYONLARINA ZARAR VERMEKTEDIR.ÇOCUKLARDA ASABIYET TEMEL NEDENLARİNDENDİR.DOYMA HISSINI BOZAR OBEZ,TEYE NEDEN OLUR.İLLA CIPS YİYECEĞİM DIYORSANIZ MSG SIZ CIPS DE VAR .RUFFLES YADA LAYS SİN SADE OLANLARINDA YOK..ONUDA SEVMEZSINIZ NEDEN ÇÜNKÜ O MADDE BAĞIMLI YAPIYOR.ÖZELLİKLE ANNE BABALAR BİLİR ÇOCUĞA SADE AL O MUTLAKA MSGLİ OLANA GIDER.BÜNYESİ ONA ALIŞMIŞ.ÖZELLİKLE KÜÇÜK ÇOCUKLAR ÇOK TEHLIKEDE BEYIN GELİŞİMİ AÇISINDAN bu tespitler Prof. Dr. Adnan Ibrahim SARAÇOĞLUNA AİT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.o.T.u.S -- 26 Kasım 2014; 19:04:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Patateste doğal olarak MSG var zaten. O zaman hiç patates tüketmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

damak keyfine göre değişir ama, pringles bambaşka bir alem. ama işte o kutudan o cipsi çıkarmak azcık işkence

en güzel tek tke değil büyük bir kalıp şeklinde alıp direk ağıza atmak. insanın ağzında dağılii meret
  • Az önce Migrostan 3 adet aldım teşekkürler bilgi için
  • In Time kullanıcısına yanıt
    Şimdi önünde tereyağlı iskender olsa yesen bidaha yemek istemiyormusun beynim yandı şuan.

• kim ne derse desin çok güzel bir yiyecek çok fazla yemiyorum arada bir annem marketten alıyor zaten başka cips yemem
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.