Şimdi Ara

Pringles sıcak gibiii (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
3
Favori
6.909
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayatımda ilk defa şok indirimi ile yedim soğanlı mı neydi.. onun dışında bimde ki tatlı baharatlıyı yiyordum ve ikisini kıyaslayınca bim önde idi belki soğalısı kötüydü bilmiyorum. artık hiçbirini yemiyorum gerçi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ju3x

quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Şunun tadına bir türlü alışamadım yahu.Bir ara 5 tane aldım evde 10 kişiden 1 kişi bile beğenmedi

Bencede tadı çok kötü arkadaş...
    Saman gibi...

bütün çeşitlerinin tadı normal cipslerden daha güzeldir bence, kırmızı bile.

özellikle favorim mor ve yeşil kutu olanlar.

ayrıca mısırlı cipsler de mükemmel oluyor :)
  • Yiyen ölüyormuş
    Doğru mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • samai cips yıyın bıraz pahalı migroslarda oluyo muz cipsi ama saglıklıdır

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/28465533-30242-samai-muz-cipsi-acili-75-gr
  • Bazi arkadaslar fda dan ve bazi makalelerden ornekler vermis. Simdi kaynak gostericeksek bende bunlari gosteririm daha kabul edilebiliri yok fakat arkadaslar bu sektorde donen paralari biliyorsunuz cidden makalesine kadar supheyle yaklasiyorum :) nerden salliyosun kardesim diyenler icin makaleler ile ic iceyim dis hekimligi okudum ve implant yuzeyleri uzerine tez yazdim celisen makaleler girla tabiki implant sektorundeki paralarida hayal edebilirsiniz. Ozetle isin icinde para varsa durup bi dusunuyorum.

• damak keyfine göre değişir ama, pringles bambaşka bir alem. ama işte o kutudan o cipsi çıkarmak azcık işkence
  • MSG yillar icinde her gidaya girdi (100 yillik bir gecmisi var) , icindekiler kisminda E621, Aroma arttirici, MSG seklinde belirtiliyor. seviye olarak seker ve sodyum tuzu kadar zararli bir tuz (baharat) . ki bunlar bence yeterince zararli ve ne yazikki vazgecemedigimiz katki malzemeleri. genel olarak diger aromalarin etkisini arttirdigi icin kullaniliyor. ben sahsen olabildigince uzak durmaya calisiyorum, cips yerine kuru yemisi tercih ediyorum. biskuvilerden uzun suredir olabildigince uzak duruyorum. kola almayi yillar once biraktim . ekmek konusunda da ayar cektimmi tamamdir :D .. ama bu firsat kacmaz :P aksam alsam mi ne ..
  • İçinde msg olmayan ürün kalmadı gibi. Bu ürünlerde bence msg yerine yağ ve kalori miktarlarına daha fazla dikkat etmeliyiz. Fiyat gerçekten çok uygun ama ben son zamanlarda cips yerine kuru yemiş tüketmeye çalışıyorum ve gayet memnunum. Hem daha lezzetli hem de yedikten sonra rahatsızlık vermiyor.
  • Fiyat iyiymiş. Benimde özellikle son 1 senedir vazgeçilmezim oldu, diğer cipsleri pek yiyesim gelmiyo artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: In Time

monosodyum glutamat içeren cipsleri yemeyin,yedirmeyin.

Ben bir ara iki hafta boyunca hergün pringles yedim ve ölmedim
    Ayrıca gayet sağlıklıyım fırsatı paylaşan arkadaşa teşekkürler 5.5 liraya almaktan bıkmıştım biraz stok yapayım

• quote:

Orijinalden alıntı: boxor

samai cips yıyın bıraz pahalı migroslarda oluyo muz cipsi ama saglıklıdır

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/28465533-30242-samai-muz-cipsi-acili-75-gr

bir ara niyetlendim almaya fakat hangi çeşidini alsam bilemedim. sizce hangisi güzel?

• Sarı olan, paprikalı benim favorim. Eğer o da varsa indirimde, gidip birkaç tane alayım. Dota ile iyi gidiyor, yada program yazarken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

quote:

Orijinalden alıntı: boxor

samai cips yıyın bıraz pahalı migroslarda oluyo muz cipsi ama saglıklıdır

bir ara niyetlendim almaya fakat hangi çeşidini alsam bilemedim. sizce hangisi güzel?

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/28464376-30242-samai-muz-cipsi-sarimsakli-75-gr

benım hosuam gıden bu hocam sarımsaklı guzel

ama,a cılı olanda ıdare eder. Farklı bır tadı var baymıyor çokta yedırmıyor zaten ıkı paket alsan keser her turlu ıstahını - film ızleyecegım zamanlarda nadıren alırım

yoksa bır fılm ızlerken 4 tane piringıls yedıgımı bılırım bana mısın demıyordu mide :) basıyorlar çin tuzumu nedır eroın gıbı alıskanlık yapıoyor yedıkce yıyesım gelıyordu :)

• boxor kullanıcısına yanıt
    samai muz cipsi süper bir ara her hafta alırdım ama çok pahalı be minicik paket 4 tl
  • 2 gün önce ankaraya gittim şans eseri arkadaşla migrosa girdik bi baktım 3 95 falan fiyatı dönüşte çantaya 6 tane attım anca sığdı :) Fiyat güzel 3.5 bulunabiliyorsa dahada güzel.Yeşil olan soğanlı faforim
  • Evil Clown kullanıcısına yanıt
    Gaza geldim bende mi alsam ne yapsam 5-6 tane :D Benimde so?anly favorim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemaldemirag

quote:

Orijinalden alıntı: In Time

monosodyum glutamat içeren cipsleri yemeyin,yedirmeyin.

Ben bir ara iki hafta boyunca hergün pringles yedim ve ölmedim
    Ayrıca gayet sağlıklıyım fırsatı paylaşan arkadaşa teşekkürler 5.5 liraya almaktan bıkmıştım biraz stok yapayım

Alzheimer olursan ilerde hatırlarsın bu sözünü ya da hatırlayamazsın, hastalığın derecesine bağlı

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

cipste şu zararlı maddeler var yemeyin deyip çevremde alkol kullanan, sigara içen insanlar var. Her şeyiniz dört dörtlük aman cips yemeyin.

ona bakarsan ahlaklı da olma, karı kıza laf atanı var, sokağa tüküreni var...

o mesajı buraya bağlayan birinin ciddi ciddi algı problemi vardır. O yüzden boşa mesaj atmayı bıraksan fena olmazdı. Her sıcak fırsat konusunda boş mesajlarını görmekten sıkıldım.

ahlak kişilikle alakalıdır. Mideyle zararlı yiyeceklerle ne alakası olduğunu söyle, ondan sonra seni görmezden gelmeye devam edeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 26 Kasım 2014; 16:04:49 >

• En son yıllar önce yemistim, gittim 2 tane aldım.(klasik ve soğanlı) Tadı gerçekten kötü, pişman oldum 2 tane aldığıma.Konuyu açan arkadasa teşekkürler bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: qLhF

Gaza geldim bende mi alsam ne yapsam 5-6 tane :D Benimde so?anly favorim :D

Yapıştır gelsin
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.