Şimdi Ara

Playstation 2 [ANA KONU] (341. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.449
Cevap
88
Favori
546.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    eskisi sökülüp yenisi takılır benimkini kendim değiştirdim..
  • Merhaba arkadaşlar. Slim ps2 var elimde ama uzun zamandır kullanılmamış ve açılmıyor yeşilden kırmızı ya düşüyor ışığı açtıktan sonra. İzmir karşıyakada tamircisi var mıdır bunların bilgisi olan var mı ? Ya da bu konulardan anlayan biri özel mesajla bana yardım edebilir mi ? Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istediğim oyunları hdd ye yükleyip ps2 yi mümkünse sıfır satan yerler varmı. bilgisi olan varmı?
  • Ratchet clank oyunlari varsa olan pm atsin ps2 pal orj.oyun olursa

• PS2 sahibi olsam hemen şimdi Devil May Cry 3'ü açıp sabaha kadar oynardım be :)

• Arkadaşlar dükkanımda uygun fiyata orjinal ps2 oyunları var aynı zamanda baskılı olarakta Türkiye ligi yaması,stat,taraftar ve 2. lig yamalı winning eleven ps2 oyunlarımda var bunlarıda baskılı veya kopya olarak uygun fiyata satabilirim
  • sa arkadaslar ps2 aldim 2.el hic anlamauyorum 2joyistik 1 tabanca 2 oyun 140 tl ye nasil iyimi hard disk e oyun doldurtacam ama pc hard diskki oluyormu ankara da doldurtabilecegim bir yer bilen var mi

• Richard Parker kullanıcısına yanıt
    Hocam haklı olabilirsin benim evdeki bilgisayarlar en düşük 24x ile yazıdırıyor. Eski sistemleri mi hep dağıttığım için ona buna 1 ve ya 2x ile yazdıramıyorum. Ama PS1' e 24x ile yazıdırdığımda makine açıyor. Ama ne hikmetse PS2'lerde sıkın çıkarıyor. İlgin için teşekkür ederim bu arada.
  • Bir ara USB'ye oyunları yazdırabiliyorduk. Hala o geçerli mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ankarada playstaion 2 oyunalrı satan yer var mı bildiğniz
  • Kanka ps3 alacağım 1 sene sonra.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar ben bir ps2 satın aldım 2. el hem cd gözü çalışır durumda hemde hdd ile çalışır vaziyettedir. Ps2 yi aldıgımda yanında gelen hdd 40 gb olarak geldi bana yetmiyor yerine 160 gb lık bir laptop hdd si aldım bunun formatını nasıl yapmalıyım hangi program bana yardımcı olur. Ayrıca memory kartta hdd den çalıştırmak için gerekli program ve dosyalar mevcut. Ve son sorum ise indirdigim oyunları bilgisayara ultra iso programı ile çıkarttıgımda içinde setupıydı uygulama(.exe) uzantısıydı felan yok beyaz dosya ve klosörlerden oluşuyor böylemi olması gerekiyor. Şimdiden yardımınız için teşekkür ediyorum.
  • ps2 lcd tv'de kablo olarak scart ve komponent'in bir farkı varmı? Gerçi tüplü tv'ye takacağım ama bu komponent kablo en kaliteli kabloymuş görüntü olarak.Yoksa oyunun grafikleri neyse o mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matrixx7

ps2 lcd tv'de kablo olarak scart ve komponent'in bir farkı varmı? Gerçi tüplü tv'ye takacağım ama bu komponent kablo en kaliteli kabloymuş görüntü olarak.Yoksa oyunun grafikleri neyse o mu?

Component daha iyi ama bana garip geldi. O yüzden Scart ile kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

ps2 lcd tv'de kablo olarak scart ve komponent'in bir farkı varmı? Gerçi tüplü tv'ye takacağım ama bu komponent kablo en kaliteli kabloymuş görüntü olarak.Yoksa oyunun grafikleri neyse o mu?

garip derken? oyunlarda fark ettiriyor mu mesela pes'de?
  • quote:

quote:

quote:

Scart kablo ile oynamaya alıştığım için Component'in görüntüsü farklı geldi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Scart kablo ile oynamaya alıştığım için Component'in görüntüsü farklı geldi.

anladım gerek yok o zaman komponente filan 720p gösterecek hali yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matrixx7 -- 24 Kasım 2016; 14:5:38 >

• Retro icin ve biraz da god of war silent hill 1 vs gibi kult oyunlar icin ps1+2 aliyim diyorum da hicbir bilgim yok.hdmi li veya vga girisli monitore baglanir mi?yoksa konuda arkadaslarin da yazdigi gibi en iyi goruntuyu tuplu tbde mi verir?cipli olursa aradigim oyunlari kolayca bulabilir miyim?rica etsem birisi aydinlatabilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • IamxMSFT kullanıcısına yanıt
    En iyi tüplü TV'den görüntü alırsınız, LCD'lerdeki görüntü sizi hayata küstürebilir. PS2 için normalde HDMI desteği yok ama 20-30 dolara satılan bir aparat ile HDMI ile oynayabilirsiniz...
  • ps2 için lens sipariş ettim, umarım cd okuma sorunu çözülür. ps2'de oynamayı özledim yav.
  • 
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.