Şimdi Ara

Playstation 2 [ANA KONU] (342. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.449
Cevap
88
Favori
546.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aybakh21

ps2 için lens sipariş ettim, umarım cd okuma sorunu çözülür. ps2'de oynamayı özledim yav.

Ratchet and Clank : Going Commando oynamanı öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRIENDS

quote:

ps2 için lens sipariş ettim, umarım cd okuma sorunu çözülür. ps2'de oynamayı özledim yav.

tarzım diil

vay be 3 ayı geçmiş
  • quote:

nereden sipariş verdiniz?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FRIENDS

quote:

tarzım diil

vay be 3 ayı geçmiş

Ben yine de denemeni tavsiye ediyorum

9 ay mı olmuş

• arkadaslar chipsiz slim kasa ps2 aldım. freemcboot vs okuyorum fakat cok fazla anlamıyorum. usb den veya hdd den oyun oynamak için ilk seferde sanırım memory cardı formatlamak freemcboot yuklemek için chipli bir ps2 gerekiyormus. bu konulardan anlayan bi arkadas yardım edebilirmi?
  • Selam arkadaşlar football kingdom'ın ingilizce patch'li versiyonunu buldum fakat ps2'de region district uyarısı veriyor ve açılmıyor. 2001'den beri aynı ps2'yi kullanıyorum sayısız oyun yazıp oynadım ilk kez böyle bir hata aldım ve ilk kez bir oyun çalışmıyor. Oyunla ilgili ilginç olan şey ise pcsx2'de çalıştırdığınızda önce bir arayüz açılıyor bu crack hazırlayanların arayüzleri gibi muhtemelen ingilizce patch yapanlar yerleştirmiş bunu, orada region seçiyorsun ondan sonra oyun açılıyor muhtemelen ps2'de çalışmıyor olmasının sebebi bu. Bunu halletmenin bir yolu var mıdır acaba ?
  • Benin lazerim bozuk

Memory carda free mcboot yukledim.Oyunlari usbden oynayayim diyorum.Basil yapiliyor bilen varmi.
  • Slim PS2'im var şu an memory card'ım yok.Memory Card alıcam fakat 8 mb yeterli olur mu? Yoksa iki tane mi 8 mb'mı alıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matrixx7 -- 15 Ocak 2017; 0:14:52 >
  • Chipsiz slim ps2 ve 8mb mc var fakat freemcboot yukleyemiyorum kirik ps2 si olup yardim edebilecek olan yada freemcboot yuklu mc satabilecek varmi acaba?
  • Meraba.ben esime dogum gunu hediyesi olarak bakiyorum.bütçem de çok yok.ayrica cok anlamiyorum da.yardimci olursaniz cok sevinirim.ben gittigidiyordan "medifree" adli saticida urunler uygun.ama guvenemedim.uzanti asagida.simdiden tesekkur ederim.

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/silver-kalin-kasa-120gb-dahili-hardiskli-playstation-2-hizli-kargo-258429816

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende 2. el matrix infinity çipine sahip 90006 serisi ile aranıza katıldım. 10 sene geriden geldim ama olsun, efsane oyunlar her zaman efsanedir. Component kablo bağladım gerçekten görüntü fark etti. Gran turismo 4 usa 1080i çözünürlük desteği varmış, şimdi indiriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batistuta

bende 2. el matrix infinity çipine sahip 90006 serisi ile aranıza katıldım. 10 sene geriden geldim ama olsun, efsane oyunlar her zaman efsanedir. Component kablo bağladım gerçekten görüntü fark etti. Gran turismo 4 usa 1080i çözünürlük desteği varmış, şimdi indiriyorum.

Hocam cdye yazıp mi harici harddiskten mi oynuyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantastik canavar

quote:

bende 2. el matrix infinity çipine sahip 90006 serisi ile aranıza katıldım. 10 sene geriden geldim ama olsun, efsane oyunlar her zaman efsanedir. Component kablo bağladım gerçekten görüntü fark etti. Gran turismo 4 usa 1080i çözünürlük desteği varmış, şimdi indiriyorum.

Hocam cdye yazıp mi harici harddiskten mi oynuyorsunuz?

Satın aldığım arkadaş 1-2 oyun verdi Princo DVD'ye çekip. Ben bugün tekken5 yazdırdım Philips dvd-rw 4.7gb aksam deneyeceğim. Bu kasada memory kart ile boot edip usb bellek ile oynayan varmış nette gördüm vaktim olunca araştıracağım, şimdilik DVD'ye devam. En büyük sıkıntı gta4 5.3gb yer kaplıyor. Bendeki DVD'ler 4.7gb. Dual layer 8.5gb dvd alıp yazmam lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batistuta -- 25 Ocak 2017; 16:50:16 >

• Bu arada nette çok uyguna 64mb ve 128mb memory kart denk geldi birçok sitede var almak isteyenler baksın.

• WRC Evolved arıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: AirSupport

WRC Evolved arıyorum.

pm attım size.
  • gran turismo 4 isosu 5.3gb, dual layer dvdye yazıncada oyun başlarken siyah ekranda kalıyor. Her oyunu hallettim birtek şu kaldı.
  • quote:

gran turismo 4 isosu 5.3gb, dual layer dvdye yazıncada oyun başlarken siyah ekranda kalıyor. Her oyunu hallettim birtek şu kaldı.

Hocam bende final fantasy x indirdim siyah ekranda kalıyor

Bunun bi çözümü yok galiba

Bu arada

Yıl oldu 2017

Cd li ps2 oyunları nerden bulabiliriz fikri olan varsa haberdar etsin çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: 07kubi07

quote:

gran turismo 4 isosu 5.3gb, dual layer dvdye yazıncada oyun başlarken siyah ekranda kalıyor. Her oyunu hallettim birtek şu kaldı.

Bu arada

Yıl oldu 2017

Cd li ps2 oyunları nerden bulabiliriz fikri olan varsa haberdar etsin çok sevinirim.

Final Fantasy x isosu kaç gb? sıkıştırılmamış direk iso halini soruyorum.
    Ben problemi çözdüm son derece basitmiş
    Toxic dual layer patch ile 4.7Gb'ı geçen iso patchleniyor.
    Boş 8.5 gb olan dual layer diske en düşük hızda yazdırılıyor. Bu kadar!
    Artık gran turismo 4 orjinali gibi çalışyor. Amerika versiyon NTSC olduğu için component kablo ile 1080i desteği var.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 07kubi07

quote:

Bu arada

Yıl oldu 2017

Final Fantasy x isosu kaç gb? sıkıştırılmamış direk iso halini soruyorum.
    Ben problemi çözdüm son derece basitmiş
    Toxic dual layer patch ile 4.7Gb'ı geçen iso patchleniyor.
    Boş 8.5 gb olan dual layer diske en düşük hızda yazdırılıyor. Bu kadar!
    Artık gran turismo 4 orjinali gibi çalışyor. Amerika versiyon NTSC olduğu için component kablo ile 1080i desteği var.

4.42 gb miş hocam

Benim dvd 4.38 hafızası var o yüzden çalışmadı galiba

Hocam bu arada bu componont kablo nun 5 tane ucu varmış galiba öylemi? Bende 3 tane uç var satı kırmızı beyaz.

Progressive scan olan oyunda denedim çalıştırmadı.

Tvde mi problem var, kablodamı bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.