Şimdi Ara

Playstation 2 [ANA KONU] (339. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.449
Cevap
88
Favori
546.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende geçen sene ps2 yi satmıştım baktım olmuyor gene aldım,ben ps2siz yapamıyorum nedense,illa açıp 30 dk falan oynamam lazım,takıntı haline geldi elimde birde xbox360 var ama nedense ps2 de aldığım o atmosferi alamıyorum,ps2 oyunlarındaki senaryo bambaşka

tekrardan ps2 aldım sahibinden.comdan cd le uğraşmayım diye harddiskle aldım,acaba her oyunu çalıştırabilirmiyim bu şekilde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hagi06

elimde dvd çalışan ps2 yok denemedim ama şu video sanırım onun içinhttps://www.youtube.com/watch?v=q8pTvjhMooQ

arkadaşlar şu videoda kalın kasa ps2 'de , memorycard modlamak için makine üzerindeki usbden flash kullanıyor dimi yanlış anlamadım. yani mc modlamak için cd'ye ihtiyaç yok. usbden flashla da oluyor dimi ?..
    benim cdrom ölüde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokayozyer

quote:

elimde dvd çalışan ps2 yok denemedim ama şu video sanırım onun içinhttps://www.youtube.com/watch?v=q8pTvjhMooQ

arkadaşlar şu videoda kalın kasa ps2 'de , memorycard modlamak için makine üzerindeki usbden flash kullanıyor dimi yanlış anlamadım. yani mc modlamak için cd'ye ihtiyaç yok. usbden flashla da oluyor dimi ?..
    benim cdrom ölüde..

arkadaşlar bi fikri olan yokmu ?....

• quote:

quote:

quote:

benim cdrom ölüde..

cd le modluyorsun,o program ile amaç usb yi görünür hale getirmek o yüzden ilk kullanımda 1 kereliğine chipli ps2 lazım,memory card'a mc boot atmak için,ps2 de chip bozuk ise malesef o iş olmaz,ama chipli bir ps2 bulabilirsen memory carda programı yükleyip kendi ps2 n de oyunları açabilirsin,detaylı bilgiler var araştırırsan bulursun

• quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıSoylusu

quote:

quote:

quote:

benim cdrom ölüde..

cd le modluyorsun,o program ile amaç usb yi görünür hale getirmek o yüzden ilk kullanımda 1 kereliğine chipli ps2 lazım,memory card'a mc boot atmak için,ps2 de chip bozuk ise malesef o iş olmaz,ama chipli bir ps2 bulabilirsen memory carda programı yükleyip kendi ps2 n de oyunları açabilirsin,detaylı bilgiler var araştırırsan bulursun

anlıyorum dostum. yani memorycard'ı modlamak için cd'den başka çaremiz yok sanırım.
    bendeki kalın kasa ps'nin cd'si ölü malum artık pek çalışanını bulmak zor..
    peki ps2 üzerinden modlu ve modsuz mc'ı yanyana taksak kopyala yapıştır şeklinde olurmu ?..

• gokayozyer G kullanıcısına yanıt
    çalışan cdli kasada yapman lazım..kasada hardiskin yokmu.
  • kullandigim kalin kasada hdd var. onun uzerinden modsuz olani modlu olanla modlayabilirmiyimki. cd calismiyor tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • windows dosya formatından dolayı diskleri görmüyor clone olmaz cd şart.
  • Arkadaşlar elimde slim ps2 var. Yaklaşık on tane de oyun. Sizce internetten ilan mı vereyim yoksa elden bir yerlerden satabilir miyim?

• S.A arkadaşlar kaç gündür arıyorum ama hiç biryerde ps 2 we turkey 8 malesef bulamadım. Allah rızası için yardım edebilicek varmı? Şimdiden teşekkür ederim!
  • Arkadaşlar merhaba 50 tl ye çipli 2 oyun kollu kabloları tam ve yanında 2 orjinal oyunla beraber ps 2 aldım iyimidir sizce

• Fiyat ne istiyosun

• GSfatih G kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum daha düşünmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ferula -- 5 Haziran 2016; 15:47:43 >
  • Beyler benim fat ps2 nin DVD si açılmıyor.Düğmeye basıyorum tam açılacak biyere takılıyor açılmıyor.Çözümünü bilen var mı?

• Beyler benimde evde bos bos duruyor oyun bulamiyorum hala ps2 oyunu satan yerler varmi? Varsa nerden bulabilirim bilen varsa yardimci olabilirmisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: pertev13

Beyler benimde evde bos bos duruyor oyun bulamiyorum hala ps2 oyunu satan yerler varmi? Varsa nerden bulabilirim bilen varsa yardimci olabilirmisiniz

Pek satan kalmadı ama sağda solda nadir de olsa esnaf bilgisayarcılar satıyor. Sana tavsiyem DVD yazıcın varsa internetten istediğin oyunu indirip DVD ye yazıp oynaman
  • berkay_53 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar PS2 Çipli Olduğunu Nasıl Anlarım?
  • ps2gamer hd P kullanıcısına yanıt
    Birde PS2 ME Smackdown Here Comes To Pain' GTA San Andreas FIFA 2007 Oyunlarını Satan İstanbulda Nerde Bulabilirim
  • bende yakuza 2 oyunu var 2 dvd şeklinde 1inci dvd bitti 2nciyi takıp reset atıyorum ama oyuna başlamıyor yapabileceğim başka bir şey var mı?
  • 40 50 tane oyun satmayı düşünüyorum ucuzdan. 5 tanesi felan orijinal. Diğerleri kopya. 2. ele Konusunu acacam. Tek tek oyunları yazmak uzun iş. İlgilenen olursa pm..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reyesssss -- 25 Haziran 2016; 15:39:22 >
  • 
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.