Şimdi Ara

Playstation 2 [ANA KONU] (338. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.449
Cevap
88
Favori
546.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 336337338339340
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: adamkerpeten

quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

Resimler direkt PS2 menüsünden. Normal menü. İçinde oyun DVD'si yokken orası açılır.

Teşekkürler biraz kurcalayınca oyuna girebildim.Ancak elimde 2 oyun daha var philips dvd+rw (yeniden yazılabilir)'e yazmıştım.Bunları okumadı.Aldığım kişi matrix çipli demişti modbo matrix'in kopyasıydı sanırım.

Verbatim marka DVD kullanırsanız sorun yaşamazsınız. Genelde Verbatim'lerin hepsi çalışır.
  • Gow 2 oynayın 1 değil dikkat 2
  • quote:

Verbatim marka DVD kullanırsanız sorun yaşamazsınız. Genelde Verbatim'lerin hepsi çalışır.

Cihaz, philips +RW dvdlere 'Disk okunamadı' demişti.Bunun yanında, diğer çalıştırdığı normal +dvdyi 3-4 denemede bi-iki kere kırmızı ekrana düşerek okumadı (please insert ps or ps2 disc format).
    Çip gidici olabilir mi?(Modbo çip)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adamkerpeten -- 3 Mart 2016; 10:10:31 >
  • adamkerpeten A kullanıcısına yanıt
    Genelde DVD'nin markasından kaynaklanır. Verbatim denemen lazım. Verbatim kullanırsan her takışında çalışır. Oyunun imajını (Imgburn) programı ile 16x hızında yazdır. Onda da sorun çıkarsa PS2'nin lazerinde sorun olabilir.

DVD'lerle veya PS2'nin okuyucu lazeriyle alakalı. Çip ile alakası yok.
  • quote:

Genelde DVD'nin markasından kaynaklanır.

Teşekkürler.Bu arada 16x fazla olmaz mı? Ben nero ile yazdırmıştım farklı dvdler için farklı yazma hızları sundu.Dvd üzerinde 1-4x yazıyo nero sadece 4xte yazdırıyor.Başka dvdde 1-16X yazıyor ona da 6-16X arası hız seçeneği veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adamkerpeten -- 3 Mart 2016; 10:34:50 >
  • quote:

quote:

Genelde DVD'nin markasından kaynaklanır.

Teşekkürler.Bu arada 16x fazla olmaz mı? Ben nero ile yazdırmıştım farklı dvdler için farklı yazma hızları sundu.Dvd üzerinde 1-4x yazıyo nero sadece 4xte yazdırıyor.Başka dvdde 1-16X yazıyor ona da 6-16X arası hız seçeneği veriyor.

Bendeki DVD Yazıcı en düşük 16x ile yazdırıyor, istesem de 8x ile yazdıramıyorum. Ve şimdiye kadarki yazdırdıklarımın hepsi çalışıyor. Bu dediklerim Verbatim için geçerli.

Tabi sendeki DVD Yazıcı 8x veya 4x'i destekliyorsa o şekilde yazdırmalısın. Ne kadar düşük olursa o kadar iyi.

Nero ile yazdırma. Imgburn daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: HogwartsMeade

Ben de 5-6 ay öncesi bi hevesle aldım ama adam akıllı oynamak daha nasip olması.

Kendiniz istediğiniz oyunu internetten indirip cdye atabilirsiniz. daha şimdiden sikilmaniz garip. Nfs:mostwantedi mutlaka oynayin eğer oynamadiysaniz. bir de heyecanlı bir oyun isterseniz transformers the game oynayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler oyun tavsiyesi: SSX 3.Tek başına oynarken bile çok keyifli, iki arkadaş olunca x2 oluyo mutlaka oynayın.
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adamkerpeten -- 6 Mart 2016; 0:05:51 >
  • Ps2 sahibi mi kaldı kardeşim. Acilen kapatılmalı bu başlık. Bırakın bu nostalji ayaklarını.

• quote:

Orijinalden alıntı: cpurss79

quote:

Ben de 5-6 ay öncesi bi hevesle aldım ama adam akıllı oynamak daha nasip olması.

Kendiniz istediğiniz oyunu internetten indirip cdye atabilirsiniz. daha şimdiden sikilmaniz garip. Nfs:mostwantedi mutlaka oynayin eğer oynamadiysaniz. bir de heyecanlı bir oyun isterseniz transformers the game oynayin

Zaten 40 oyunum vardı yani internetten indirdim ama sarması beni ve dün itibari ile 200 liraya sattım.

• quote:

Beyler oyun tavsiyesi: SSX 3.Tek başına oynarken bile çok keyifli, iki arkadaş olunca x2 oluyo mutlaka oynayın.

ssx3 süper keyifli.. zamanında ne oynardık

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cpurss79

quote:

Zaten 40 oyunum vardı yani internetten indirdim ama sarması beni ve dün itibari ile 200 liraya sattım.

Siz bilirsiniz. Tabi zamanla grafikleri eskiyince tadı kalmadı.

• Bu arada, yazdığım mesajdaki bir bölümü düzelteyim. Bendeki DVD Yazıcı da en düşük 8x hızında yazdırmayı destekliyormuş. 16x değil. CD ile karıştırmışım, CD'leri en düşük 16x ile yazdırıyor.
  • Arada bir açıyorum oynadığım tek oyunda '' Smuggler's Run 2 ''

Rockstar games yerinde olsaydım kesinlikle bu serinin devamını getirirdim . Neredeyse 2007 yılından beri oynuyorum . En az 5 defa oyunu bitirmişliğim var ama hala keyif veriyor .
  • bir aralar burdaki bir üyeyle cod 3 oynuyorduk multi olarak hala burdaysa cevap versin
    gamecube ile takas etmiştim artık sıkıldım gamecubeden ps2 ile elden takas etmek isteyen varsa bildiriyim dedim gamecube beklediğim gibi çıkmadı açıkcası tek iyi yanı gamepadinin rahatlığı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benide ekle gruba kardes.Bende bir ps2 kullanicisiyim tabi artik pek oynamiyirum orasi ayri zaten evde ps3,ps4,xbox one falan var zaten.Ps2 suan aileden sigara saklama yeri olarak kullaniliyor.Sigaralari expansion bayin icine sakliyorum onun disinda ps2 pek bir isime yaramiyor zaten lazeri bozuk falan.Ama yinede ekle belki ilerde lazeri tamir ettirirsem bende oynamaya baslarim ps2yle.God of war 1-2,ico falan oynamak fena olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackBeasT

quote:

Beyler oyun tavsiyesi: SSX 3.Tek başına oynarken bile çok keyifli, iki arkadaş olunca x2 oluyo mutlaka oynayın.

ssx3 süper keyifli.. zamanında ne oynardık

Her yaştan insanın sevebileceği bir oyun
    Annem ve kız kardeşim ile oynuyoruz 3 kişi yanlız yarış haritaları biraz az gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: PatatesliDondurma

Her yaştan insanın sevebileceği bir oyun
    Annem ve kız kardeşim ile oynuyoruz 3 kişi yanlız yarış haritaları biraz az gibi

Conquer the mountain modunda oynadınız mı? O kısımda ilerleyince peak2 ve peak3 açılıyor.Muazzam haritalar var
  • adamkerpeten A kullanıcısına yanıt
    O moduda oynadım fakat Peak başına 3 yarış harita olmasi kotu

• benim slim cihazın dvd okuyucusu pert olmuş durumda. oyunu açana kadar 15271 kere reset atmak durumunda kalıyorum. internetten çeşitli çözüm yollarını denedim, dvd'yi okuyan merceği güzel bir şekilde temizlemek dahil. ama nafile. oyun bir şekilde açılıyo ama açılana kadar en az 15 dakikam gidiyor. içini açtım tozlarını temizledim, farklı oyunlar denedim yine aynı sorun var. verbatim kullanıyorum çoğunluğun tavsiye ettiği gibi. yaşayıp çözen varsa yardımcı olursa sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 336337338339340
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.