Şimdi Ara

PEUGEOT 208 SAHİPLERİ (63. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.790
Cevap
96
Favori
620.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kerowyn

Hocam benim de tam 10000 km ' de aracım.1 yıl Kasım ayının sonuna doğru doluyor. Şimdi götürmeli miyim yoksa 1 yılı bekleyebilir miyim? Çünkü yanlış hatırlamıyorsam 10bin km veya 1 yıl denilmişti.

ben benzinlilerdede 15000 olarak biliyorum bakım aralığını.istersen servisi ara öğren.15000 ise kasım sonunda götürürsün.çünkü yılı doluyor.eğer 10000 ise fazla zaman kaybetmeden götür.araçta sıkıntı olacağından değil ama garanti açısından sorun yaşama.kasım ayının ortasına kadar servis kampanyası var.
  • fordmustanggt2005 F kullanıcısına yanıt
    aracı ilana verdim.satılırsa fiyatını söylerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: icemy

Bmw hayırlı olsun, kazasız belasız sürün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fordmustanggt2005

quote:

Bmw hayırlı olsun, kazasız belasız sürün.

Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaslar,
    1.2 otm active araci gozume kestirmis durumdayim. smeg ve kaya gri araca 46500 fiyat vermislerdi.sizce fiyat nasil?
    agirlikli sehir ici kullanicam ve yilda 15000 civari giderim.
    yakit olarak canim yanmasin istiyorum. sizce 1.2 sehir icinde beni uzer mi? yogun trafikte 6 lt yaksa bana yeter ama fabrika verilerine guvenmekte sorun yasiyorum.

bu fiyatlar cikabilecegim en ust limitler o yuzden dizel otm sifira param yetmez. sizce sifir 1.2 mi yoksa ikinci elde dizel mi aramak mantikli?

cevaplariniz icin cok tesekkur ederim.

• Bugün aracı 30000 bakımına soktum.normalde 320 tl idi ama servisin ısrarıyla lastikleri ön arka yapıp balans çekildi.toplam 350 tl tuttu.araç yağ gibi oldu.

• merhaba arkadaşlar yola çıkacam arabanın yağını ontrol ediyim dedim (7000kmde aracaç) o çugun ucundaki plastik şeyden de az birşey üstünde zemin düz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rigor Mortis

merhaba arkadaşlar yola çıkacam arabanın yağını ontrol ediyim dedim (7000kmde aracaç) o çugun ucundaki plastik şeyden de az birşey üstünde zemin düz

Eğer aklında bir soru işareti varsa servise 2 dakika baktir. Söylentilere aldırış etme bence :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: chomar

Merhaba arkadaslar,
    1.2 otm active araci gozume kestirmis durumdayim. smeg ve kaya gri araca 46500 fiyat vermislerdi.sizce fiyat nasil?
    agirlikli sehir ici kullanicam ve yilda 15000 civari giderim.
    yakit olarak canim yanmasin istiyorum. sizce 1.2 sehir icinde beni uzer mi? yogun trafikte 6 lt yaksa bana yeter ama fabrika verilerine guvenmekte sorun yasiyorum.

bu fiyatlar cikabilecegim en ust limitler o yuzden dizel otm sifira param yetmez. sizce sifir 1.2 mi yoksa ikinci elde dizel mi aramak mantikli?

cevaplariniz icin cok tesekkur ederim.

1.2 şehir içinde olsun şehir dışında olsun gayet verimli bir motor. Fakat bazı şeylere dikkat etmek gerekecek o da agresif kullanma ve yakıt kalitesi.ve unutmadan söyleyeyim lastik hava basıncı her ay kontrol ettir.bunlara uydugunda çok rahat şehir dışı 4.5 şehir içi 5.5_6 gibi görürsün

• quote:

quote:

Hocam benim de tam 10000 km ' de aracım.1 yıl Kasım ayının sonuna doğru doluyor. Şimdi götürmeli miyim yoksa 1 yılı bekleyebilir miyim? Çünkü yanlış hatırlamıyorsam 10bin km veya 1 yıl denilmişti.

ben benzinlilerdede 15000 olarak biliyorum bakım aralığını.istersen servisi ara öğren.15000 ise kasım sonunda götürürsün.çünkü yılı doluyor.eğer 10000 ise fazla zaman kaybetmeden götür.araçta sıkıntı olacağından değil ama garanti açısından sorun yaşama.kasım ayının ortasına kadar servis kampanyası var.

Benzinli 20000 veya 1 yıl. bilgi ekranındaki servis işareti tam gosteriyo

• quote:

Orijinalden alıntı: karayel52

quote:

quote:

15.000
    kitapçıkta 20.000 yazdığına bakmayın, 20.000 de götürün de aracın garanti dışı kalsın.
    Bir de emin emin millete bilgi vermeye çalışıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: fordmustanggt2005

quote:

Orijinalden alıntı: karayel52

quote:

quote:

15.000
    kitapçıkta 20.000 yazdığına bakmayın, 20.000 de götürün de aracın garanti dışı kalsın.
    Bir de emin emin millete bilgi vermeye çalışıyorlar.

Peugeot Türkiye yetkililerinden ogrendigim bir bilgi bu.hem burada fikir paylaşıyoruz inanan inanır inanmayan araştırır.!!!

• Arkadaşlar ben de aracımı teslim alırken 15000 km veya 1 yıl dan hangisi önce dolarsa bakıma getirin dediler. aracım şu anda 13500 km de ve kontağı her açtığımda ingiliz anahtarı işareti ve 1500 km yazısı çıkıyor. bence fordmustanggt2005 arkadaş haklı araç zamanında bakıma götürülmezse araçta çıkacak herhangi bir arızada veya sorunda bizleri sorumlu tutup garanti kapsamı dışına çıkarabilirler..
  • arkadaşlar 22 aylık 208 maceram sona erdi.aracımı bugün itibarıyla satmış bulunuyorum.bu süre zarfında bana hiçbir sorun çıkarmadığı gibi orta büyüklükteki bir kazadan en güzel şekilde beni korudu.
  • Arkadaşlar bugün ABC ile görüştüm. 15000 km dolduğunda veya 1 yıl geçtiğinde götürülmesi gerekiyormuş. Benim 15000 olmayacağı için kasım ortasında götüreceğim. Fakat fiyat olarak 500 tl söylediler.Kasım ayının 20 sine kadar %20 indirim varmış. Yani indirim ile birlikte 400 tl olur diyorlar. Fiyat hakkında düşünceniz nedir , yakın tarihte ilk bakımını yaptıran var ise ne kadar ödemiştir? Teşekkürler.
  • Kerowyn K kullanıcısına yanıt
    dün dizel araca lastikler ön arka yapmaları dahil 350 tl verdim.biraz fazla söylemişler
  • quote:

Arkadaşlar bugün ABC ile görüştüm. 15000 km dolduğunda veya 1 yıl geçtiğinde götürülmesi gerekiyormuş. Benim 15000 olmayacağı için kasım ortasında götüreceğim. Fakat fiyat olarak 500 tl söylediler.Kasım ayının 20 sine kadar %20 indirim varmış. Yani indirim ile birlikte 400 tl olur diyorlar. Fiyat hakkında düşünceniz nedir , yakın tarihte ilk bakımını yaptıran var ise ne kadar ödemiştir? Teşekkürler.

aracınız dizel mi benzinli mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: EuRoBoY

Arkadaslar araç alma arefesindeyim 208 access ile I20 jump arasinda kaldim araç Fidel olacak hangisini alayim dayaniklilik ve 2.el açısından hangisi daha mantıklı seçim olur ?

ı20 tasarım yüzünden hoşuma gitmemişti ayrıca hatırladıgım kadrıyla turbo yok ı20de ikinci elde bence ikiside aynı
  • Arkadaşlar benim kırmızı 208'in kuş pisliklerinden dolayı boya ve verniğin çok çabuk zarar gördüğünü ve pürüzlü bir yüzey, leke bıraktığını uzun zamandır gözlemliyorum. Sizde böyle bir sorun var mı? İlaveten aşağıdaki link beni endişelendirdi, acaba 208'lerin boyasında bir sorun mu var genel olarak diye?

http://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=30350&OB=DESC

Benim konuyla ilgili açtığım başlık burada, okursanız sevinirim:
    http://forum.donanimhaber.com/m_98486514/f_//tm.htm#98486514

Herkese teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 17 Ekim 2014; 23:16:17 >

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Uzun yıllar hiç dikkat etmediğim birşey.kuş pislese bile 1-2 hafta yıkatmadığım zamanlar oldu.bir sorun yaşamadım yada farketmedim.yada araçlarımın hepsi beyazdı kamufule oluyordu
    Verdiğin likte koruma olsa bile 3 saatten sonra garantisini vermedikleri yazıyor.günün her saatinde elimizde kovayla arabaya gidersek vay halimize
    Geçmiş olsun bu arada.umarım çözümünü bulursun.bulamasanda bundan sonra önlem alırsan sıkıntı olmaz.resimlerde çok sıkıntılı durmuyor.kafana sakın takma.çok daha kötüleri var.

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.