Şimdi Ara

PaperTab.. Gelecegin Kagitlari...!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.youtube.com/watch?v=81iiGWdsJgg

İşte karşınızda kağıt gibi tablet!

Yüksek çözünürlüklü 10.7 inç plastik ekrana sahip PaperTab aynı bir kağıt gibi bükülüp katlanabiliyor.

İngiliz Plastic Logic ve Kanada'da bulunan Queen's University'nin ortak ürünü PaperTab Intel Core i5 işlemciye sahip. Kullanıcılar tableti kıvırarak dosyalar arasında geçiş yapabiliyor.

Kağıt gibi bir teknolojik ürünle karşılaşınca doğal olarak 'sağlam mı?' sorusu akla geliyor. Yapımcılarına göre PaperTab'i istediğiniz kadar kıvırabilir veya masaya atabilirsiniz.

Plastic Logic CES'te büyük ilgi gören cihazın çıkış tarihi veya fiyatıyla ilgili bir bilgi vermedi.

PaperTab.. Gelecegin Kagitlari...!

• Çok da ilgimi çekmedi açıkçası, daha çok yeni bir teknoloji gibi görünüyor ve videoda da neye tıklansa 1 saniye sonra algılıyor. Kağıt gibi de katlanamıyor diye düşünüyorum çünkü kağıdı 8 parça yapıp cebe koymak kolay ama bu 360 derece silindir anca olur..
  • Intel Core i5 bağlı olduğu bilgisayarın işlemcisi sanırım bu yavaşlıkla bunda sanal bebek işlemcisi var daha çok :)
    dandik bişeye benziyo bunu yapmak zor değil altaki bağlı kabloların diğer ucunda ne var belli değil
    çok yavaş ekran siyah beyaz muşambayla sarılmış gibi duruyo bükülebilir tablet için bi adım bile değil bence daha iyileri çok rahat yapılır diye düşünüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.