Şimdi Ara

Telefonu günde 3 kez sarj etmek normal mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
11.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonumu çok film ve oyun oynadığım için günde 3 kez şarj ediyorum sizce normal mi? Ne zamana kadar kullanabilirim (bataryamda sorun yok)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cok kullaniyomussunuz gayet normal, amma velakin normalde 2-3 sene cikartan bataryaniz buyuk ihtimalle 1 sene icinde baya yipranir. Cozum ya benim gibi bir ipad alin(telefonu sadece iletisim icin kullanir hale geliyosunuz) ya da o haliyle devam edip senede bi batarya degistirmeyi goze alin 😁

• Dexter15 kullanıcısına yanıt
    Normalde kac kez sarj edilir

• O gunun yogunluguna gore degisir ama telefon film izleme veya oyun oynama cihazi degildir yani, hic oyun oynamayip film izlemeseniz zaten 1 kez sarj hayli hayli yetmeli, ama isin icinde oyun film video varsa o tamamen size bagli. Ha yarim saat, 1 saat ufak tefek oyun oynamak ta 1 kere sarj icin yeterli (tabi gidip asphalt 8 falan oynarsaniz sarji icer bitirir) diyorum ya tamamen size bagli. Gundelik basit kullanimda 1 sarj aksami cikartmali yani olay o

• iPhone kullanıyorsan belli bir süre sonra günde 4-5 defadan fazla şarj etmeye kendini hazırla 🤓

• Sen en iyisi şarja takili şekilde oynayip dilediğini yap 3-4 defa şarja takip cikarmazsinn sokete zarar vericen bataryaya değil:))))sen telefonu video oyun için almişsin sana tablet öneriyom apple duymasin cihazi elinden alip para idadesi yapabilir:))))

• @SEHZADE63 un dedigi gibi yapip ipad aldim, zaten amac film izleyip oyun oynamaksa telefon almak sacma oluyo, telefonu sadece iletisim + fotograf icin kullanir oldum hocam. Telefon yenilemektense yeni ipad alip eski telefonu temel amaciyla kullanmak daha karli bence

• Pc ve tv harici dizi izlemem :) sarmıyor

• Hocam benim için ayrıntı önemli dizi izlerken ne kadar büyük ekran o kadar ayrıntıyı net gösteriyor :)

• Oyun konsolda pc de oynanir
    Telefonda watsap instagram vs bakilir

O yuzden telefona cok para vermeye gerek yok bi note 5 alin gecin

• Vainglory

• 3 yıllık iPhone 5S var 3 de ediyorum 4 de ;) takılma kardeş bitince takarsın dolunca da çıkarır kullanırsın

• iPhone ise gayet normal
  • Hocam film ve oyun zorladğı için 2 kere falan normal ama 3 biraz fazla gibi geldi.
  • bataryası normal bir iphonedan daha çabuk tükeneceği belli
  • Guzel oluyor sıkıntı çıkarmıyor

• apple servise gittiğimde oradaki genuislardan biriyle muhabbet etmiştim işim gereği çok fazla telefon kullanıyorum ve günde ortalama 3 defa şarj etmem gerekiyor telefonumu, prizi bulduğun yerde tak acıma demişti bu pillerin zaten buna ihtiyacı olduğunu ve kullanım ömrünü uzatacağını söylemişti.
  • Hungry Shark World son canavara 150 bin altınım kaldı. ama acayip şarj götürüyor ya

bir de Facebook ve Twitter uygulamaları çok şarj götürüyor. Bir ay denedim kullanmamayı (safariden girdim) ve ciddi fark etti.
  • Anormal

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dediklerinizle bana çok normal geldi,ben de günde 2 kere full yapıyorum.Gece yatarken takıyorum bir de dişarıda iken powerbank ile anca yetiyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.