Şimdi Ara

acil yardim bir kisinin rehberinde kayitli oldugumu nasil anlarim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
1
Favori
23.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar sevdigim bir kiz var ve bir sure once birbirimizin telefonunu aldik ve line da falan arkadas olduk. Dun bu kizla kavga ettik ve numarani silecem sen de sil dedi ozetle. Ve bakin kizi az cok tanidim bu benim icin cok onemli eger telimi silmediyse beni seviyor bunu nasil ogrenebilirim yardimci olabilir misiniz? Linei kaldirip tekrar kursam falan bir yolu yok mu ya lutfen yardimci olun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şansa bağlı olarak whatsapp dan anlıyabilirsiniz. Daha doğrusu ekli olmadığınızı anlıyabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vigivan

Şansa bağlı olarak whatsapp dan anlıyabilirsiniz. Daha doğrusu ekli olmadığınızı anlıyabilirsiniz.

Nasil yani?

• Eğer karşıda ki kişi whatsapp gizlilik ayarlarım kısımından sadece rehberi seçmiş ise siz onun son görülmesini fotoğrafını ve durumunu göremezsiniz

• whatsapp ta kizin porofil resmi ve tam bilgileri görüntülemiyorsa seni silmiştir.

whatsapp ta boş mesaj at iletildi görsen seni silmemiştir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vigivan

Eğer karşıda ki kişi whatsapp gizlilik ayarlarım kısımından sadece rehberi seçmiş ise siz onun son görülmesini fotoğrafını ve durumunu göremezsiniz

Her seyini goruyorum da bro, rehberi secti mi o sorun ya

• quote:

Orijinalden alıntı: yşahin

whatsapp ta kizin porofil resmi ve tam bilgileri görüntülemiyorsa seni silmiştir.

whatsapp ta boş mesaj at iletildi görsen seni silmemiştir.

Resmini son gorulmesini cevrimici oluyor arada fala goruyorum onlari ama 1.mesaj atamam 2.seni silen birine bile atsan iletiliyir

• Sevdiğini anlamın yolu İnstagram da nude fotoğraf atmadıysa seni hala seviyordur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.