Şimdi Ara

Oyun deneyiminizi katlayacak 4 dizüstü bilgisayar tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gürültü seviyesi nasıl? Rahatsız ediyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluePhantom47

Gürültü seviyesi nasıl? Rahatsız ediyor mu?

Bir çok notebook kullandım sesi diğer notebooklar ile aynı fark göremedim zaten kulaklık ile oynadığım için sesi duymuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: musullu

Monster almak icin cok fazla alkol almam lazimki dusunme yetenegimi kaybedeyim.Yurtdisi almak varken monsterle kanser olmayi isteyen kisi magaradan yeni cikmistir.

Saçma sapan cümleler kurmayı bırakın. Ben 15 gündür monster aldım kullanıyorum. Gayet de memnunum. Mağaradan yeni çıkmış mı oluyorum?

Belki alıp kullanmadığınız veya denemediğiniz ürünlere çamur atmayın

• musullu kullanıcısına yanıt
    şuanda herhalde içip yazmışsın ayrıca Monster markasını hiç tanımamışsın Monster Laptop piyasasının kralı markayı kötülemeye çalışıyorsun fakat bu çaban boş benim kuzenimin kuzeni kullanıyor ve baya da memnun ve full grafik 150FPS aldığını söylüyor markayı sevmiyorsanız bile kötülemeye çalışmayın bunun için uğraşmayın ha şuna göre düşük diyebilirsin fakat şöyle saçam sapan yorum yapmayın bi bitmediniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GHOSTEAGLE00

şuanda herhalde içip yazmışsın ayrıca Monster markasını hiç tanımamışsın Monster Laptop piyasasının kralı markayı kötülemeye çalışıyorsun fakat bu çaban boş benim kuzenimin kuzeni kullanıyor ve baya da memnun ve full grafik 150FPS aldığını söylüyor markayı sevmiyorsanız bile kötülemeye çalışmayın bunun için uğraşmayın ha şuna göre düşük diyebilirsin fakat şöyle saçam sapan yorum yapmayın bi bitmediniz
    Monstera mouse click tusu basma sorunu icin urunumu yolladim. Daha kotu yapip bana tamir ettik diye yolladilar. Buyuk bir saygisizlikti bu. Bir sinirle geri yolladim. Komple ust kasayi degistiler. Bana o sekilde yollamalarindan sonra urun gelince hemen sattim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    şimdi clict tuşu sorunu senden de kaynaklanabilir belki bi ara fark etmeden birşey olmuştur ha tabi üründen de kaynaklanabilir tamir ettik diye daha kötü yaptılar demişsin o servis ile alakalı birşey ve herkes yaşayabilir mesela benim ablam kettle almıştı ve 3 kez servise gönderdi ve sorunu çözemediler en sonunda çözdüler fakat gene sıkıntı çıkabilir ve annemde yatak odasına dolap almıştı sürgü kısmı bozuldu o kadar geldiler vs. hala çözülemedi bazen sorunlar çözülemeyebiliyor veya çözülüp sonra tekrar olabiliyor komple üst kasayı değişip yolladılar ve hemen sattım demişsin belki bu sefer düzelmiştir olabilir ürünlerde sıkıntılar vs. çıkabiliyor her marka da illa ki sıkıntılar oluyor fakat bu o markanın kötü veya berbat olduğu anlamına gelmez ve üründe sıkıntı çıktı diye de kötü olduğu anlamına gelmez belki sadece sende oldu başka kişilerde olmadı ve ben burada Monster'ın laptoplar ından bahsettim mouse'lar ından bahsetmedim dediğim gibi sıkıntılar vs. olabilir fakat Monster baya güzel ve güçlü bir marka özellikle laptoplar da en iyisi ki tekrardan diyorum sıkıntılar her marka da olur

• quote:

şimdi clict tuşu sorunu senden de kaynaklanabilir belki bi ara fark etmeden birşey olmuştur ha tabi üründen de kaynaklanabilir tamir ettik diye daha kötü yaptılar demişsin o servis ile alakalı birşey ve herkes yaşayabilir mesela benim ablam kettle almıştı ve 3 kez servise gönderdi ve sorunu çözemediler en sonunda çözdüler fakat gene sıkıntı çıkabilir ve annemde yatak odasına dolap almıştı sürgü kısmı bozuldu o kadar geldiler vs. hala çözülemedi bazen sorunlar çözülemeyebiliyor veya çözülüp sonra tekrar olabiliyor komple üst kasayı değişip yolladılar ve hemen sattım demişsin belki bu sefer düzelmiştir olabilir ürünlerde sıkıntılar vs. çıkabiliyor her marka da illa ki sıkıntılar oluyor fakat bu o markanın kötü veya berbat olduğu anlamına gelmez ve üründe sıkıntı çıktı diye de kötü olduğu anlamına gelmez belki sadece sende oldu başka kişilerde olmadı ve ben burada Monster'ın laptoplar ından bahsettim mouse'lar ından bahsetmedim dediğim gibi sıkıntılar vs. olabilir fakat Monster baya güzel ve güçlü bir marka özellikle laptoplar da en iyisi ki tekrardan diyorum sıkıntılar her marka da olur
    Monster laptopun uzerinde olan mousepad'in sol tusunda bu sorunu yasadim. Benim kizdigim noktayi anlamamissiniz. Arizali diye yolladigim halin, tamir ettik dedikleri halden daha iyi olmasi iyi. Kac gun laptopsuz kaldim bu sacma davranis yuzunden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ` quaD. kullanıcısına yanıt
    evet ben mouse olarak anladım fakat diğer yanıtta anlattım ve kuzenimin kuzeninde de Monster laptop var fakat bir sıkıntı yok onda birde internetten sipariş ettiysen kargo da ürünleri sertçe fırlatıp koydukları içinde bir sıkıntı çıkabilir

• quote:

piyasanın kralı nitelmesine katılmasam da 6 yıllık monster kullanıcısı olarak alkol almalı yukardaki saçma yoruma cevap vermeye bile değmez aslında....

evet monster malzeme kalitesi iyi değil ama sonuçta bu fiyata bu performansta başka makina da yok....

neyse 2.bir laptop daha alacağım 8-9 bin arası hangi markalar olabilir diye burada da sorayım

• ilonsahiden kullanıcısına yanıt
    piyasanın kralı katılmayabilirsin fakat harbi öyle ki insanlarda teknoloji sitelerinin açıkladığı anketlerde en iyi notebook Monster demişler 2. bir laptop 8.000.9000₺ arası alacaksan Asus, MSI vs. bakabilirsin

• ilonsahiden kullanıcısına yanıt
    piyasanın kralı katılmayabilirsin fakat harbi öyle ki insanlarda teknoloji sitelerinin açıkladığı anketlerde en iyi notebook Monster demişler 2. bir laptop 8.000.9000₺ arası alacaksan Asus, MSI vs. bakabilirsin

• bu reklam kaç para 

• quote:

Tabi tabi icerken yazdim :)) sen git kuzeninin kuzeninin kuzenine sor 😂 Saka gibi ...artik magaradan cikarken muillet teknoloji biliyorum diyemi konusuyor noluyor anlamadimki...amazon yurtdisindaki fiyatlari takip etmediniz yada monster parca bilesenlerini incelemedinizi gayet net anliyorum..monster a bi format at bakalim garibim anakart ben nerdeyim ekran karti ben nasil buraya geldim diye kendinden geciyor 🤣parcalarin kaliteside ayri muamma..Razer gibi markalasmaya calisiyor ama laptoplari nerden nasil yaptirtip getirttigini biliyoruz..Bos muhabbete gerek yok..Bilmeyende biliyorum diye yazmasin sirf yazmak icin

• quote:

Orijinalden alıntı: nofrost

Saçma sapan cümleler kurmayı bırakın. Ben 15 gündür monster aldım kullanıyorum. Gayet de memnunum. Mağaradan yeni çıkmış mı oluyorum?

Belki alıp kullanmadığınız veya denemediğiniz ürünlere çamur atmayın

Alıntıları Göster

Sirf satin aldin diye para vermis bulundun diye toz konduramamani anlarim...Kaziklandim kandirildim deyip kabullenmek cok zor is.monster kullandim.isik sizmali olaninida garantiye yollayip kirik geri yollananida gordum ...yeni modellerde sans verip tekraren milli duygularla az fazla olsun Turk olsun dedim o sogutma sistemine gore o islemciyle nasil boyle isinip fps droplari yiyor o fan sesleri f16 larlami yarisiyor bilemedim..tabi siz minecraft felan oynuyosaniz low ayarda...yada daha once kaliteli bir laptop kullanip deneyimlemediyseniz suan mercedes kullaniyormus hissi yasamaniz bence dogal..

• quote:

Orijinalden alıntı: ilonsahiden

piyasanın kralı nitelmesine katılmasam da 6 yıllık monster kullanıcısı olarak alkol almalı yukardaki saçma yoruma cevap vermeye bile değmez aslında....

evet monster malzeme kalitesi iyi değil ama sonuçta bu fiyata bu performansta başka makina da yok....

neyse 2.bir laptop daha alacağım 8-9 bin arası hangi markalar olabilir diye burada da sorayım

Alıntıları Göster

6 yildir sadece film izliyosundur..bisey olmaz olur oyle 🤣🤣benimde amcamda 2010 model casper laptop var hala kullanir..11 yil oldu amca at sunu diyom casper olm bu iyi marka diyo :))

• @GHOSTEAGLE00 yasini burdan ogrenmis olduk..Bebeleride foruma aliyorlar artik.coluk cocuk gelip aaa ihihihi monsteerr yhaaa boyuk marka olm bakkk monster bu ihihahaohoihi benim monsterim var :)) diye geziniyor demekki... Teknolijiden anlamayinca insan senin gibi oluyor Allah korusun.🤣

• quote:

6 yildir sadece film izliyosundur..bisey olmaz olur oyle 🤣🤣benimde amcamda 2010 model casper laptop var hala kullanir..11 yil oldu amca at sunu diyom casper olm bu iyi marka diyo :))

Alıntıları Göster

nasıl bi trolsen artık biraz adam olsan profilime bakar öyle yazardın orda coh2 konusunda yazıştığımı dolayısıyla oyun oynadığımı görürdün (ki bu oyun eski olmasına rağmen ciddi derecede işlemci gerektiriyor)

-------

bu yazacaklarım normal insanlar için belki bir fikir oluşur monster konusunda

hergün gündüzleri video edit akşamları en az 2 saat coh 2 oynandı bu makinayla

oğlumda valorant forza horizon oynuyor medium atarlarda oynuyor

gtx 860 lı bu makina 5. yılın sonlarında enerji giriş slotunda arıza verdi ,klavyede bazı tuşlar çalışmamaya başladı

kısacası çok iyi diyemeyiz,ama fiyatını öze alarak konuşmak lazım.

yine de bu fiyata böyle donanım başka bir markada yok

• quote:

Orijinalden alıntı: ilonsahiden

nasıl bi trolsen artık biraz adam olsan profilime bakar öyle yazardın orda coh2 konusunda yazıştığımı dolayısıyla oyun oynadığımı görürdün (ki bu oyun eski olmasına rağmen ciddi derecede işlemci gerektiriyor)

-------

bu yazacaklarım normal insanlar için belki bir fikir oluşur monster konusunda

hergün gündüzleri video edit akşamları en az 2 saat coh 2 oynandı bu makinayla

oğlumda valorant forza horizon oynuyor medium atarlarda oynuyor

gtx 860 lı bu makina 5. yılın sonlarında enerji giriş slotunda arıza verdi ,klavyede bazı tuşlar çalışmamaya başladı

kısacası çok iyi diyemeyiz,ama fiyatını öze alarak konuşmak lazım.

yine de bu fiyata böyle donanım başka bir markada yok

Alıntıları Göster

Guldurdu :)) Bu arada O fiyatlara daha iyi markalarin daha iyi laptoplari mevcut..Amazon Yurtdisi ve yurtdisi indirim vb takip etseniz gorurdunuz...Dedigim gibi benim de amcada var casper 11 yildir kullaniyor..ve her sormamda tas gibi laptop olm diyo :( Benim yaptigim trolluk degil.bence sizin yapmaya calistiginiz trolluk.insanlari bilgiye sahip olmadan daha iyi secenekler ve kaliteli ucuz olan urunler yerine saplantili bir sekilde kotu ama sizin aman Allah im seklinde kullandiginiz Urunlere tesvik etmeye calisiyorsunuz..Afrikada benzer insanlar var aileleri yuzyillarca cikolata agacindan yemis toplayip cikolatanin tadindan haberi olmayan ve hayatlarini beyaz adamin verdigi ekmekle en lezzetli seyleri yediklerini sanan insanlar gibi.

• quote:

Guldurdu :)) Bu arada O fiyatlara daha iyi markalarin daha iyi laptoplari mevcut..Amazon Yurtdisi ve yurtdisi indirim vb takip etseniz gorurdunuz...Dedigim gibi benim de amcada var casper 11 yildir kullaniyor..ve her sormamda tas gibi laptop olm diyo :( Benim yaptigim trolluk degil.bence sizin yapmaya calistiginiz trolluk.insanlari bilgiye sahip olmadan daha iyi secenekler ve kaliteli ucuz olan urunler yerine saplantili bir sekilde kotu ama sizin aman Allah im seklinde kullandiginiz Urunlere tesvik etmeye calisiyorsunuz..Afrikada benzer insanlar var aileleri yuzyillarca cikolata agacindan yemis toplayip cikolatanin tadindan haberi olmayan ve hayatlarini beyaz adamin verdigi ekmekle en lezzetli seyleri yediklerini sanan insanlar gibi.

Alıntıları Göster

yaw he heee

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.