Şimdi Ara

Oyun deneyiminizi katlayacak 4 dizüstü bilgisayar tavsiyesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• musullu kullanıcısına yanıt

Aslında cevap verip zaman harcamak istemiyorum ancak konuyu okuyan insanlar yanlış yönlenmesin diye yazma ihtiyacı duydum. Öncelikle yaşın ufak sanırım insanlara mağra adamı vs yakıştırmalarda bulunuyorsun. İkincisi sen beni nerden tanıyorsun da ne marka bilgisayar kullandığımı tahmin ediyorsun?

Benim ilk masaüstü bilgisayarımı pentium 133 işlemcili kurdum ve Asus, Lenovo, Hp markaları olmak üzere de bir çok dizüstü bilgisayar kullandım kullanıyorum yıllardır.

Örneğin Asus dizüstü bilgisayarım bozuldu garantiye yolladım tam 30 gün serviste kaldı. Lenovo dizüstü bilgisayarımın tam 4 kere anakartı değişti ancak yine arızası giderilemedi vs. bir çok şey yaşadım.

Dolayısı ile saçma sapan yorumlar yaparak insanları yanlış yönlendirme. Monster benim ilk veya tek bilgisayarım olmadı olmayacak. Her serisinin nasıl olduğunu da bilmem ancak satın aldığım seri olan Tulpar T5 den 1 tane aldım ve çok memnun kaldığım için 1 hafta sonra 1 tane daha aldım.

Umarım bu cevap yeterli olmuştur

• quote:

Orijinalden alıntı: nofrost

Aslında cevap verip zaman harcamak istemiyorum ancak konuyu okuyan insanlar yanlış yönlenmesin diye yazma ihtiyacı duydum. Öncelikle yaşın ufak sanırım insanlara mağra adamı vs yakıştırmalarda bulunuyorsun. İkincisi sen beni nerden tanıyorsun da ne marka bilgisayar kullandığımı tahmin ediyorsun?

Benim ilk masaüstü bilgisayarımı pentium 133 işlemcili kurdum ve Asus, Lenovo, Hp markaları olmak üzere de bir çok dizüstü bilgisayar kullandım kullanıyorum yıllardır.

Örneğin Asus dizüstü bilgisayarım bozuldu garantiye yolladım tam 30 gün serviste kaldı. Lenovo dizüstü bilgisayarımın tam 4 kere anakartı değişti ancak yine arızası giderilemedi vs. bir çok şey yaşadım.

Dolayısı ile saçma sapan yorumlar yaparak insanları yanlış yönlendirme. Monster benim ilk veya tek bilgisayarım olmadı olmayacak. Her serisinin nasıl olduğunu da bilmem ancak satın aldığım seri olan Tulpar T5 den 1 tane aldım ve çok memnun kaldığım için 1 hafta sonra 1 tane daha aldım.

Umarım bu cevap yeterli olmuştur

Hocam ben 89 luyum..Fakat bu mesajlar yas ile alakali degil.Tamamen bilgiye dayali..diger markalarin hangi serilerini aldiniz bilmiyorum..Fakat monster monster dediniz laptop markasi avrupali bir tedarikciden taseron mantigiyla laptop yaptirtip Ulkeden satan bir firma.Evet suan benm bi arkadasta 1050 ti li modellerinden bi tanesini kullaniyor film vs ufak strateji oyunlari falan..Fakat tekrar soyluyorum sizin 14 15 bin verip aldiniz giris seviyeli monster laptop yerine amazondan daha kaliteli markalar alinabilir..zira monsterin anakart serileri tedarikcinin elinde kalan en dusuk tekliflerle alinip toparlanan laptoplar.sizde ariza cikmamis olabilir.fakat binlerce insan arizadan ve garantiden muzdarip.Yillardir gordugumuz seyler bunlar.Satis temsilcileri musteri iliskileri var fakat laptoplarini 3 5 tane adam senin benim gibi oyun vs oynayarak test ediyor..muhendislik tasarim yazilim mantigi yok zaten monster bunyesinde boyle bir muhendislik seviyesi yada innovation yok..Thq ses sistemi var ama destekleyen kulakligi bile yok :)) adamlar ne sattigini bile bilmiyor.Milletin degerli parasini haketmeyen teknolojilere verdirtmeyinSirf fanboyluk icin desteklemeyin.Siz hic yurtdisindan monster alip inceleyen hmmm cok guzel laptop diyennkullanici gordunuzmu..lenovo acer vs de bu isleri yeni yeni cozuyor koskoca markalar...alicaksaniz msi asus gigabyte yada yoga serisi alin..Birde arastirma yapin amazon sitelerinde cyberpc electroluk razer chuwi vs vs bircok laptop da monsterle ayni mantikta uretiliyor..Monster turkiyenin laptopa bir katkisi yok yani biz laptop yapip gelistirip biseyler yapmiyoruz ...birkac paket var tedarikcinin sundugu eklettiriyolar sepete :)) geliyo turkiyeye kâr koyup marka basip satiyolar olay bundan ibaret.Bizim teknolojiden anlamayan halkimizda ismine reklamina aldanip aliyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• nofrost kullanıcısına yanıt
    2.ciyi ne için almıştınız merak ettim bı alana bı bedavami veriyorlardi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.