Şimdi Ara

ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI (941. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
21.637
Cevap
326
Favori
1.615.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 939940941942943
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Armani Code sizce hangi açık parfüm markasında daha orjinal duruyordur?

Ayrıca sizce Armani nin güzel başka kokuları var mı ve nasıl kokuyorlar?(Açık parfüm alacağım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 23 Eylül 2014; 22:49:50 >
  • Arkadaşlar buaralar parfüm almadım ve babamın azorro marka parfümünü kullanıyor-dum. (Sarı renkli olan) taki kız arkadaşım çok kötü koktuğunu söyledi.

Normalde bvlgari black kullanan biriyimdir ama fazla farkedilir olmadığı için bıraktım.

Bu yüzden bana yine black gibi süper bir parfüm önerirmisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba.Sonbahar/Kış aylarında kullanılacak bir parfüm arıyorum.Kokusu ağır olmayacak,kalıcı ve kızları gerçekten etkileyen bir koku olmasını istiyorum.Yaş 17,esmer tenliyim.Bütçe 150TL.Bunlara göre öneriler verebilirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Destdestron

Arkadaşlar buaralar parfüm almadım ve babamın azorro marka parfümünü kullanıyor-dum. (Sarı renkli olan) taki kız arkadaşım çok kötü koktuğunu söyledi.

Normalde bvlgari black kullanan biriyimdir ama fazla farkedilir olmadığı için bıraktım.

bvlgari black de ki hangi notayı sevdin yani tatlımsı derimsi veya başka bişey, pek benzeri yok

van cleef arpels midnight in paris var çok benzetiliyor bu kokuya bi dene istersen

http://www.sevil.com.tr/van-cleef-arpels-midnight-pour-homme-edt-erkek-parfum.html

• Trendyol'dan 140 tlye, çeşitvari indirim kuponlarıyla 100 ml İnvictus aldım. Yorumlara bakarsak pişman olmayacağımı umuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atroce

quote:

Arkadaşlar buaralar parfüm almadım ve babamın azorro marka parfümünü kullanıyor-dum. (Sarı renkli olan) taki kız arkadaşım çok kötü koktuğunu söyledi.

bvlgari black de ki hangi notayı sevdin yani tatlımsı derimsi veya başka bişey, pek benzeri yok

van cleef arpels midnight in paris var çok benzetiliyor bu kokuya bi dene istersen

http://www.sevil.com.tr/van-cleef-arpels-midnight-pour-homme-edt-erkek-parfum.html

Vanilya ile o derimsinin karışık kokusu hocam çok güzel ama farkedilmiyor. Ben alsam neyse.

Vanilya demişken le maledeki gibi değil tabi. Ondaki vanilya çok vasat.

Hocam dediğin parfümü yarın bi koklucam tabi bulabilirsem. Van cleefin parfümlerine en son arabistandaki duty freede görmüştüm. Tr de biraz zor bulunuyor galiba. Kör alışta yapmak istemiyorum. Başka önerebileceğiniz kokular varmı hocam?

• quote:

quote:

quote:

Vanilya ile o derimsinin karışık kokusu hocam çok güzel ama farkedilmiyor. Ben alsam neyse.

Hocam dediğin parfümü yarın bi koklucam tabi bulabilirsem. Van cleefin parfümlerine en son arabistandaki duty freede görmüştüm. Tr de biraz zor bulunuyor galiba. Kör alışta yapmak istemiyorum. Başka önerebileceğiniz kokular varmı hocam?

bu koku sevil de var deneyebilirsin

tarifini anladım ama iki içeriğinde dediğin gibi harmanlanmış olarak aklıma gelen bir parfüm yok ne yazık ki :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

bu koku sevil de var deneyebilirsin

tarifini anladım ama iki içeriğinde dediğin gibi harmanlanmış olarak aklıma gelen bir parfüm yok ne yazık ki :)

Yaşadığım şehirde sevil yok hocam.

• Rochas gibi baymıyacak tatlı koku önerisi alabilirmiyim ele ayağa düşmeyen ve açığı bulunabilen çok şey mi istedim acaba
  • Bende Rochas'ı beğenerek kullanıyorum. Baymıyor beni nedense sevdiğimden herhalde. Kız arkadaşımda çok beğeniyor ondan vazgeçemiyorum. Üstüme yapıştı:)
  • Rochas kullanmaya devam edin arkadaşlar. Benim Azzaro Visit gelir yarın bir gün. Bence çok daha güzel bir parfüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakkullah

Rochas kullanmaya devam edin arkadaşlar. Benim Azzaro Visit gelir yarın bir gün. Bence çok daha güzel bir parfüm.

azzaro visit nasıl bir koku hocam ?
  • Rochas için cevabım biraz kişisel oldu. Pek şekerli parfümleri sevmem zira. Rochas kendine has başarılı şekerli bir parfüm.

Visit ise feminenlik barındırmayan, gayet erkeksi, sedirsi odunsu yönü baskın, tütsüyle desteklenen, muskat gibi hafif baharatlarla çok hafif tatlımsı bir kokusu var. Tatlılık var ama vanilya gibi değil. Çok hafif çünkü parfüm de çok ferah kokuyor. Farkedirliği gayet iyi kendini belli ediyor. Kalıcılık ortalamaya yakın. Pek öyle bir takıntım olmadığı için test etmiyorum genelde. Belirgin kokusu olması daha iyi benim açımdan. Ten seçen bir parfüm, denemeden almamanı öneririm.

• Rochas kullanan kaldımı? Bende lisede rochas kullanırdım güzel parfüm yalan yok. Ama sahtesi ve açığını kullanan çok.

Buarada beyler kış için xeryus rouge almayı düşünüyorum gene. 2 şişe kullandım geçen sene. Ama ağır bir koku olmasına rağmen farkedilirliği kötü geliyor bana.

Önerebileceğiniz bu tip kokular var mı?

• YSL Body kouros öneririm. X.Rouge gibi pudramsı, sıcak kokuya sahip fakat daha kalıcı ve farkedilir. Bu tür parfümleri kış mevsimi dışında pek kullanamazsın.

• quote:

Rochas için cevabım biraz kişisel oldu. Pek şekerli parfümleri sevmem zira. Rochas kendine has başarılı şekerli bir parfüm.

Visit ise feminenlik barındırmayan, gayet erkeksi, sedirsi odunsu yönü baskın, tütsüyle desteklenen, muskat gibi hafif baharatlarla çok hafif tatlımsı bir kokusu var. Tatlılık var ama vanilya gibi değil. Çok hafif çünkü parfüm de çok ferah kokuyor. Farkedirliği gayet iyi kendini belli ediyor. Kalıcılık ortalamaya yakın. Pek öyle bir takıntım olmadığı için test etmiyorum genelde. Belirgin kokusu olması daha iyi benim açımdan. Ten seçen bir parfüm, denemeden almamanı öneririm.

ben okyanus kokulu parfümleri seviyorum biraz şuan bvlgari aqva marine kullanıyorum azzaro visiti biri okyanus kokusu ve kalıcı yazmış o yüzden sormuştum dediğim şekilde bi öneriniz varmı ? okyanus kokulu ferah ve kalıcı

• quote:

YSL Body kouros öneririm. X.Rouge gibi pudramsı, sıcak kokuya sahip fakat daha kalıcı ve farkedilir. Bu tür parfümleri kış mevsimi dışında pek kullanamazsın.

Mizuda fiyatı uygun. Gidip bi parfümcüde tekrar denicem. Birde kenzo night çıkmış deniyen var mı beyler?

• quote:

Orijinalden alıntı: efendi3564

Brut benim de çok sevdiğim 80'lerin klasiği, kaliteli son derece kalıcı, fark edilirliği yüksek maskülen günümüzün şekerli, vanilyalı parfümlerine benzemeyen güzel bir parfümdür. Anason ve fesleğen esansları diğerlerinden daha baskındır bu parfümde. Madalyonlu olanın içeriği daha farklı. Bir parfümeride testerinden deneyiniz.

teşekkür ederim bugün brut oceans diye bi tane aldım çok güzel bir kokusu var
  • O tür okyanus kokulu parfümler pek kalıcı olmazlar doğası gereği. Givenchy insense ultramarine hiç denemediysen dene derim. Az sentetiklik barındırıyor. Yalnız farkedilirliği çok iyi arkasından iz bırakan parfümlerden. Kalıcılık ortalama altı olsa da bağıra bağıra uçuyor tenden. Nautica Voyage deneyebilirsin. Pek okyanus kokusuna benzemiyor daha çok yaprak kokusu, denizin yosunsu kokusunu andırıyor biraz. Farkedirliği ve kalıcılığı iyi. Üstelik sentetiklik yok. Fiyatı da makul seviyede. Bunların dışında bilinen Cool water, Polo blue, Azzaro chrome gibi parfümler de fresh tipte, deneyebilirsin.

• benim iki sorum olacak
    birincisi gucci envy for men arıyorum.piyasada veya satan arkadaş var mı?
    ikincisi sanalpazar sitesinde orijinal decant (mini parfüm) satıyorlar. acaba gerçekten orijinal mi bilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 939940941942943
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.