Şimdi Ara

ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI (938. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.637
Cevap
326
Favori
1.615.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 936937938939940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The Witcher

16 yaş,esmer biri için sknbahar mevsiminde kullanmalik parfum tavsiye edebilecek var mi?

Diesel only the brave,Tous in Heaven ve Burberry Britt bitirdim,ozellikle Burbery Britt muhtesemdi fakat daha yeni bir parfum kullanmak istiyorum,tavsiyelerinizi bekliyorum.

güncel.
  • Hangisini daha çok beğendiyseniz bilgilendirir misin merak ediyorum ben de bu üçü arasında her zaman kararsız kalmışımdır da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rochas Man veya Burberry London arkadaşlar hangisini önerirsiniz?
  • sabah odorvi.com dan rochas man sipariş ettim, dedikleri gibi aynı gün kargoya verilmiş, şuan yolda geliyor :))
  • Arkadaşlar yeni bir parfüm alacağım.Misspera,Hızlıal,Lidyana bu üçünde de fiyatları yakın.Hangisini tercih edeyim? Kargo hızı,orjinallik vs. açısından?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

sabah odorvi.com dan rochas man sipariş ettim, dedikleri gibi aynı gün kargoya verilmiş, şuan yolda geliyor :))

An itibariyle parfüm geldi elime. Orjinalliğini sorguladım bir sorun yok. Kokusu da güzel şimdilik. Yardım eden herkese teşekkürler :)

Edit: 3 saat önce ssıktım, şuan hala koku var. Dışarı çıktım baya bir terledim ona rağmen koku hala üzerimde. İlk defa parfüm kullanıyorum, eskiden deodorant ile idare ederdim, parfüm insana bir özgüven veriyormuş öyle hissettim sanki :D Bu bitsinde daha kaliteli parfümler almaya başlarım artık. Gerçekten parfüm önemliymis :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 12 Eylül 2014; 18:24:05 >
  • 18 yaş esmer ve yağlı cilt için farkedilebilir ve kalıcı olan fakat çok ağır olmayan okula giderken sıkmak için genç işi bir parfüm istiyorum ne önerirsiniz?(Şuan Calvin Klein BE kullanıyorum kokusu güzel fakat farkedilebilir ve kalıcı değil.)
    Aklımdakiler: Calvin Klein Euphoria İntense, Gucci Pour Homme II, Dior Homme Intense, Burberry Classic.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fhistle-X -- 12 Eylül 2014; 18:30:03 >
  • quote:

sabah odorvi.com dan rochas man sipariş ettim, dedikleri gibi aynı gün kargoya verilmiş, şuan yolda geliyor :))

Geldi mi hocam,koku nasil?

• quote:

quote:

16 yaş,esmer biri için sknbahar mevsiminde kullanmalik parfum tavsiye edebilecek var mi?

Diesel only the brave,Tous in Heaven ve Burberry Britt bitirdim,ozellikle Burbery Britt muhtesemdi fakat daha yeni bir parfum kullanmak istiyorum,tavsiyelerinizi bekliyorum.

güncel.

Sonbaharın yanısıra kışın da kullanabilmeniz için (designer) önerilerim:

- Lanvin Avant Garde
    - YSL Body Kouros
    - Dolce & Gabbana The One
    - Dolce & Gabbana Pour Homme
    - Joop Homme Wild
    - Burberry Touch For Men

İlk aklıma gelenler bunlar.

NOT: Yaşım ileri ama ben de esmerim :)

• quote:

quote:

An itibariyle parfüm geldi elime. Orjinalliğini sorguladım bir sorun yok. Kokusu da güzel şimdilik. Yardım eden herkese teşekkürler :)

Edit: 3 saat önce ssıktım, şuan hala koku var. Dışarı çıktım baya bir terledim ona rağmen koku hala üzerimde. İlk defa parfüm kullanıyorum, eskiden deodorant ile idare ederdim, parfüm insana bir özgüven veriyormuş öyle hissettim sanki :D Bu bitsinde daha kaliteli parfümler almaya başlarım artık. Gerçekten parfüm önemliymis :)

Rochas'dan memnun kaldığınıza göre, tarz olarak yakın sayılabilecek şu (oryantal) kokuları da deneyip fikir sahibi olmanızı öneririm:

- Armani Attitude (ben pek beğenmesem de kahve nedeniyle Rochas'la yakınlığı var)
    - Givenchy Pi
    - JPG Le Male (Cuba Gold birebir aynı ve en az onun kadar başarılı, üstelik fiyat da çok uygun)
    - YSL Body Kouros
    - CK One Shock For Men
    - L'Occitane Bavx
    - Lanvin Avant Garde

• The Witcher kullanıcısına yanıt
    Dün Geldi hocam. Ben beğendim. Sonuçta ilk parfümüm diğer kokuları bilmiyorum ama gayet güzel. Kalıcılık konusunda daha tam fikrim oluşmadı. Su ana kadar 3 saatlik iyiydi kokusu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HAKGÜN68 H kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam, bende merak ediyordum ama yeni parfüm almaya yakın sorarim diyordum. Cok teşekkürler tercihlerimin arasına koyacağım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Saolun hocam, bende merak ediyordum ama yeni parfüm almaya yakın sorarim diyordum. Cok teşekkürler tercihlerimin arasına koyacağım

Rica ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAKGÜN68

quote:

quote:

güncel.

Sonbaharın yanısıra kışın da kullanabilmeniz için (designer) önerilerim:

- Lanvin Avant Garde
    - YSL Body Kouros
    - Dolce & Gabbana The One
    - Dolce & Gabbana Pour Homme
    - Joop Homme Wild
    - Burberry Touch For Men

İlk aklıma gelenler bunlar.

NOT: Yaşım ileri ama ben de esmerim :)

Rochas tavsiye eder misiniz?

Yazdığınız kokulara bugün bakacağım.

• Kışın kullanabileceğim parfüm önerisi yapabilecek olan var mı ? Açık tenliyim genelde Bvlgari aqva, diesel full for life ve burberry touch parfümlerini kullanırım. Ayrıca fresh kokulardan hoşlanırım.
  • ozgurr34 O kullanıcısına yanıt
    Fresh kokular maalesef kalıcı değil baharatlı EDP kokuları deneyebilirsin

• Usami kullanıcısına yanıt
    Hızlıal

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurr34

Kışın kullanabileceğim parfüm önerisi yapabilecek olan var mı ? Açık tenliyim genelde Bvlgari aqva, diesel full for life ve burberry touch parfümlerini kullanırım. Ayrıca fresh kokulardan hoşlanırım.

Bvlgari man i tavsiye edebilirim. Hem kalıcı hem de çiçek kokmuyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: w.wallace

quote:

Orijinalden alıntı: ozgurr34

Kışın kullanabileceğim parfüm önerisi yapabilecek olan var mı ? Açık tenliyim genelde Bvlgari aqva, diesel full for life ve burberry touch parfümlerini kullanırım. Ayrıca fresh kokulardan hoşlanırım.

Bvlgari man i tavsiye edebilirim. Hem kalıcı hem de çiçek kokmuyorsun

kış için iyi mi bu yav?

• The Witcher kullanıcısına yanıt
    rochas gençliğimde çok kullandım. bence çok çok güzel bir koku ama biraz fazla sıkarsan yanlışlıkla, burnu düşer milletin kararında kullanırsan gayet iyi.

tek handikapı, hemen hemen herkes kullanıyor. ah şu açık parfümler
  • 
Sayfa: önceki 936937938939940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.