Şimdi Ara

@@ Ölüm döşeğinde UFO itirafı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
1.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Kant

quote:

Orjinalden alıntı: BaYDoGaN

quote:

Orjinalden alıntı: PrinceOfPersia

Cem yılmaz, Gora'da Türkiye'ye neden uğramadıkları hakkında gerekli olan cevabı vermişti

"1726, Aksaray" mıydı ya.

Öyle bi şeydi ama o robota acıyorum.

• Bu ABD nin bilinmeyen bir planının bilinmeyen bir parcası bence.Cunki bu olayları gündeme getirende ABD insanların bilinc altına girende ABD ,insanların etkilenmesini sağlıyanda yine ABD
  • Öyle olsa ne olur-Olmasa ne olur?
    Kopuk hep kopuktur...
  • quote:

Orjinalden alıntı: merlinthewizard

bence ufolar kesinlikle var neden somut delillerle açıklanamıyor sorusuna gelince bizden uygarlık olarak çok önde oldukları için bize istedikleri her şeyi yapabilirler insanlar evrende kendilerinden daha güçlü varlıkların olduğu bilse ne paranoyalar çıkar düşünebiliyor musun?örneğin gökten geçen her uçağı bulutu ufo gördüm diye haber kanallarına karakollara koşturan insanlar sonra ufo paranoyası başlar dünyada bi kaos olur tüm kötü olaylar onlara bindirilir o yüzden böyle şeyler kolay kolay tüm dünyaya açıklanamaz

+1

• ya bu amerıkalılar uyusturucu cekip haliye bağlanıyorlar sonra bize sarıyolar M.Q topununnn
    neyse
    ilginctir; 2 yıl önce 5 kişilik kafadar arkadaşlarımla cadırlarımızı alıp kamp olayına girmeye karar verdik ve 1 haftalık kara denizin en ıssız sahillerinden birinde maceramızı sürdürüken,bir gece kafalar güzel 3 kız 2 erkek şahit olmak üzere bir ufo gördük ben daha cok yoğun bir ışık sarışmasının toparlak bir şekilde 500 m lik bir messafede capı en az 300 metre büyüklügünde bir şeyin 1 km kadar yükselip 2 saniye kadar beklemesinden sonra aniden bir yıldız kayması gibi yıldızların arasında kaybolduğu hafızamda kayıtlıdır ondan sora ben nekadarda zorlasamda hatunlara pek ikna edipte olayın oldugu yere gıdemedık apartopar toplanıp daha guvenılır bır yerleşim yerine yakın bir yerde konuşlandık bir cok insana bu olaydan bahsetsemde kimse kayde almadı M.Q bende sonrasında bu gune kadar pek bahsetmedim ahhh diyorum şimdi oo ufo da bende olsaydım sonsuz sistemlere acılsaydım...

http://forum.donanimhaber.com/m_15483589/mpage_1/key_//tm.htm#15688849

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Hannibal -- 9 Temmuz 2007; 10:19:18 >

• Ne ilginç bu tür hurafelerin Amerika da daha yaygın olması...Süperman in Amerikalı olması gibi...Büyük bi ihtimal Amerika bugünki gelişmişliğini bunlara borçludur.O zaman bizde bunlardan medet umalım...Nemize gerek çalışmak ve kafa patlatmak?İlim irfan boş işler...Nası olsa gökten zembille iniyo...Yatmaya!uyumaya devam...Kavun karpuz yata yata büyüyor...Biz uyurken bi bakmışınız bu ufolar bizi şampiyonlar ligi şampiyonluğuna taşımış...NE güzel olurdu valla!Şampiyonlar ligi şampiyonu olmuşsun ,binlerce yıl konuşulurdu!Adam Smith,Einstein,Newton öte dünyada bizim başarımızdan konuşurlardı!Yaw şu Türkler nasılda şampiyon oldu?

Zenginin malı fakirin çenesini yorar...Bizde de öle bi çene varki sormayın gitsin...

Saygılarımla,
  • Bu da benim teorim:
    bence bundan on yüz bin milyon yil sonra insanlar zamanda yolculugu kesfetti ve bazan gecmise baziseyler icin geliyorlar. (su andaki abd teknolojisini düsünürsek bunlarin amerikali olma ihtimalleri yüksek o yüzden hep abd ye gidiyorlar). O düsen ufo da zaten ilk yaptiklari denemelerden biriydi o yüzden düstü.

Bundan mantikli aciklamasi olan berigelsin.

yogun istek olursa teorimin detaylarini anlatabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marcopolo -- 11 Temmuz 2007; 2:17:25 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: marcopolo

Bu da benim teorim:
    bence bundan on yüz bin milyon yil sonra insanlar zamanda yolculugu kesfetti ve bazan gecmise baziseyler icin geliyorlar. (su andaki abd teknolojisini düsünürsek bunlarin amerikali olma ihtimalleri yüksek o yüzden hep abd ye gidiyorlar). O düsen ufo da zaten ilk yaptiklari denemelerden biriydi o yüzden düstü.

vay be

detaylarını bekliyoruz

• Bunlar yalan mı gerçek mi bilmiyorum ancak kesinlikle evrende yalnız olmadığımıza inanıyorum....
  • Ben de evrende yalnız olmadığımıza inanıyorum. Ancak yukarda bir arkadaş da söylemiş , şu ana kadar kesin bir kanıt yok. SETI projesi vardı bir zamanlar , ondan da bir sonuç çıkmadı. UFO ve bunun gibi konularla ilgilenen arkadaşlara , Carl SAGAN 'ın "Karanlık bir dünyada bilimin mum ışığı" adlı kitabını tavsiye ederim. Özellikle sahte bilim ve kandırmacalarla ilgili yazılmıştır bu kitap.
    Ayrıca Carl Sagan ın diğer kitaplarını da tavsiye ederim. kendisi Evrende yalnız olmadığımızı düşünüyordu , kanıtlarını bulmak için birçok bilimsel çalışma yaptı , ancak sonuca ulaşamadı.
    Gerçek bilim ile diğerlerinin farkını , Carl Sagan okuduktan sonra daha iyi anlayabilirsiniz... (benim gibi sadece ilgi duyan bir kişi olsanız bile...)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeIIoweeN -- 10 Temmuz 2007; 11:37:36 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: HeIIoweeN

Ben de evrende yalnız olmadığımıza inanıyorum. Ancak yukarda bir arkadaş da söylemiş , şu ana kadar kesin bir kanıt yok. SETI projesi vardı bir zamanlar , ondan da bir sonuç çıkmadı. UFO ve bunun gibi konularla ilgilenen arkadaşlara , Carl SAGAN 'ın "Karanlık bir dünyada bilimin mum ışığı" adlı kitabını tavsiye ederim. Özellikle sahte bilim ve kandırmacalarla ilgili yazılmıştır bu kitap.
    Ayrıca Carl Sagan ın diğer kitaplarını da tavsiye ederim. kendisi Evrende yalnız olmadığımızı düşünüyordu , kanıtlarını bulmak için birçok bilimsel çalışma yaptı , ancak sonuca ulaşamadı.
    Gerçek bilim ile diğerlerinin farkını , Carl Sagan okuduktan sonra daha iyi anlayabilirsiniz... (benim gibi sadece ilgi duyan bir kişi olsanız bile...)

Katılıyorum...Bende başka evrenlerde yaşam olabileceği inancındayım.Ama ne yazık ki dünya dışı yaşam ve formlar söylentiden ibaret.Madem başka yaşam formları mevcut niye gizlenme gereği hissediyorlar?Eğer bizden ileri iseler neden korkuyorlar?Yoksa amaçları sadece bizi izlemek mi?Bizim belgesellerde hayvan ve böcekleri incelediğimiz gibi onlarda bizi mi izliyor? Bizden geri iseler ve onlara ulaştıysak ,bulanlar niye onları açıklama gereği duymuyor?Niye yaşayan farklı canlılar göremiyoruz!farzedelim dünyadan farklı yaşam formları var!bunun açıklanmamasının bize ne faydası var?Bence açıklanmaması tüm insanlığı geri götürür...Bilgi paylaşıldıkça artar, gizlediğiniz her bir bilgi hem sizi hemde tüm insanlığı geri götürür...Ki ben böyle bir durumun olmadığı kanaatindeyim...Burada bahsi geçen konu sadece Amerika ya imtiyaz sağlama amaçlıdır diye düşünüyorum.

Saygılarımla,

• kainatta sadece insanlar olmadığı sağlam bir kaynakta belirtiliyor bu yüzden ufolar var olabilir
    bizden ileride olduklarını kanıtlayan bir kanıt yok belki bizim onların yanlarına gitmemizi bekliyorlardır.
  • Ufo evimin üstüne çakılsa bile inanmam.Boş haberler bunlar geçin yaw...
  • göktaşı gider amerikaya düşer, UFO gelir amerikaya iner, uzaylılar insan kaçırır o insanda amerikalı ne şanslı memleket:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: marcopolo

Bu da benim teorim:

Çok saçma.

• Yaw gelsinler buraya geldilerde gelmeyinmi dedik,

Gelsinler ayran ikram ederiz, nargile içirip Kebap yedirdikmi Amerikanın arayıp bulamadığı teknolojiyi adamlar kendiliğinden hediye ederler valla o kadar misafirperverlikten sonra kanka bilem oluruk.

Gerçi kimileri taşla kovalayabiliyo ama olsun telafisi mümkün her zaman.
  • Evrenin başka köşelerinde bizden başka uygarlıklar olması fikir olarak saçma ve bilimdışı değildir. Öyle olsa idi NASA milyarlarca dolar harcayıp SETI projesine girmezdi. Her şey bizim dışımızda başka bir uygarlığın izleri hakkında somut deliller bulabilmek içindir. Böyle bir somut delil bulununca da bunun saklanacağını zannetmiyorum. Ama malesef şimdiye kadar delil diye sunulanların hiçbiri gerçek anlamda somut delil teşkil etmiyor. Kaynağının ne ve nasıl olduğu belli olmayan UFO söylenceleri de somut delil teşkil etmiyor. Gerçekten somut deliller bulunsa buna başta bilim dünyası olmak üzere hiç kimsenin önyargı ile yaklaşmayacağına inanıyorum.
  • vay be habere bak
  • Çok pis Transformers kokusu alıyorum.
  • bencede koskoca evren sadece bizemi bırakılmış...hiç sanmıyorum ufoyada inanıyorum
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.