Şimdi Ara

Official SONY PS3 Wireless 7.1 Surround Sound Stereo Headset deneyimim. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
902
Cevap
4
Favori
49.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 saat boyunca pc de test ettim. Her ne kadar pc de stereo çalışsa da pc performansını ps3 performansından daha çok beğendim. Holographic music, yabancı ve yerli müziklerden oluşan bir test yaptık dan sonra counter strike source de 1 saat online takıldım. Hem microfonu hem hoparlörler pc de gayet başarılı
  • Bu durumdan herkesi bilgilendirdiğiniz için teşekkürler. Bu tür yazıların, böyle tüketiciyi yolma politikası olan firmaları değiştireceğini sanmıyorum, maalesef.
  • Bu incelemeyi kulakligin kutsunun icine koysalar yeridir valla.emegine saglik hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supernoova -- 5 Ocak 2012; 21:33:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: albatrosshigh

Helal olsun ilker. İyi yapmışsın ve bu yaşananları buradan bir kez daha anlattığın için teşekkürler. Bu konu mutlaka güncel kalmalıdır.
    Hatta tepkili olan bizler, bu konuda altında gruplaşabiliriz.

Ben de şunu söylemek istiyorum:

Hepsisony firması GT5 satışından sonra bozulmaya başlamıştı. KillZone 3'te bunu hafifçe gördük, ama asıl olarak,
    Haziran ayında inFamous 2 Hero Edition paketinde buna benzer bir olay yaşadık. Hepsisony'den 275TL'ye alanlar şikayet etmiş ve
    ürünü D&R'deki aynı fiyattan almak istemişlerdi... Hepsisony'de tabii ki de, ürünü geri almayıp, ayrıca D&R mağazasını Sony Türkiye'ye
    şikayet etmişti ve D&R kampanyayı kaldırmak zorunda kalmıştı...

Burdan yine şunu anlıyoruz. Dolar kuru, vergi, ulaşım vs. bahanedir. Türkiye'de nedense bir yer tutulunca, sonrasında samimiyetsizlik
    gelmektedir. Morfare 251 TL'ye satıp, kâr edebiliyorsa, demek ki 299TL'lik fiyat yalandır.

Bence morfare iyidirde deme.her paraya arsız insan övülünce ukalalık yapar ve fiyatlar artar

• hocam emegine saglik hic usenmeden butun yaziarini okudum . bende turtle beach Ear Force DPX21 almayi dusunuyorum kablolu benim icin fark etmez amazondan 280 e falan geliyor ama sorun cikabilir / nerden alicam varmi senin tavsiye edebilcegin bi site ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakkan034 -- 5 Ocak 2012; 23:12:27 >
  • hepsisony'i uc3 konusunda tutarsız fiyat politikası yüzünden iyi tanıyoruz merak etmesinler.

şikayetler giderek artıyor bakalım ne çıkacak

İnceleme süper olmuş, bilinçli oyuncular nerden nasıl alışveriş yapacaklarını bilirler artık.

Forever morfare

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi U_şen -- 5 Ocak 2012; 23:22:58 >
  • emeğine sağlık çok faydalı bilgiler verdin
  • quote:

Orijinalden alıntı: enslavedss

quote:

Helal olsun ilker. İyi yapmışsın ve bu yaşananları buradan bir kez daha anlattığın için teşekkürler. Bu konu mutlaka güncel kalmalıdır.
    Hatta tepkili olan bizler, bu konuda altında gruplaşabiliriz.

Ben de şunu söylemek istiyorum:

Hepsisony firması GT5 satışından sonra bozulmaya başlamıştı. KillZone 3'te bunu hafifçe gördük, ama asıl olarak,
    Haziran ayında inFamous 2 Hero Edition paketinde buna benzer bir olay yaşadık. Hepsisony'den 275TL'ye alanlar şikayet etmiş ve
    ürünü D&R'deki aynı fiyattan almak istemişlerdi... Hepsisony'de tabii ki de, ürünü geri almayıp, ayrıca D&R mağazasını Sony Türkiye'ye
    şikayet etmişti ve D&R kampanyayı kaldırmak zorunda kalmıştı...

Burdan yine şunu anlıyoruz. Dolar kuru, vergi, ulaşım vs. bahanedir. Türkiye'de nedense bir yer tutulunca, sonrasında samimiyetsizlik
    gelmektedir. Morfare 251 TL'ye satıp, kâr edebiliyorsa, demek ki 299TL'lik fiyat yalandır.

Bence morfare iyidirde deme.her paraya arsız insan övülünce ukalalık yapar ve fiyatlar artar

Zaten dikkat ediyorsan morfare'den alın demedim.
    Sony Bayiisi olan "Morfare 251 TL'ye satıp, kâr edebiliyorsa, demek ki 299TL'lik fiyat yalandır." dedim.

Gönül isterki burada Morfare'nin tekrardan bu ürünü 251TL'den satmasıdır çünkü böyle bir durumda bu forumda almak isteyen
    herkes direk oradan alacaktır.

• en kısa zamanda fiyat inmeli biz kaz değil gamer olarak görülmeliyiz.
  • farkındaysanız bu olaylardan sonra sony_urunler nikli kanyon sony yetkilisi playstation bölümüne uğramadı. verecek cevapları yok çünkü...
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

farkındaysanız bu olaylardan sonra sony_urunler nikli kanyon sony yetkilisi playstation bölümüne uğramadı. verecek cevapları yok çünkü...

Evet, verecek cevapları yok...
    Döviz kurundan dolayı diyemez, KDV'den dolayı diyemez, Gümrük Vergisinden dolayı diyemez, Tüketim Vergisinden dolayı diyemez...
    Bu konun kapanıp unutulmasını bekleyecektir tahminimce...
  • hepsisony nezaman mail atsam cvp gelirdi ama şimdi attığım mesaja kaç gün oldu hala bir cevap gelmedi işte türk mantelitesi herşey satana kadar satış sonrası hizmet yerlerde..
  • biz 3 arkadaş ps3 araştırıyorduk. 2 firmayı deşifre ettiniz sağolun. listeden çıkarttık onları
  • Bence bu konuyu güncel tutalım herkes bilinclensin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

farkındaysanız bu olaylardan sonra sony_urunler nikli kanyon sony yetkilisi playstation bölümüne uğramadı. verecek cevapları yok çünkü...

Evet, verecek cevapları yok...
    Döviz kurundan dolayı diyemez, KDV'den dolayı diyemez, Gümrük Vergisinden dolayı diyemez, Tüketim Vergisinden dolayı diyemez...
    Bu konun kapanıp unutulmasını bekleyecektir tahminimce...

Biz unutur muyuz?

Eğer yeni gelecek parti de fiyatını 250TL ye düşmezlerse hepsisony ve btsony' nin kazıklama çabasını imzamıza ekleyip tüm foruma yayalım diyorum.

Bunlar 300TL ye Morfare 250TL ye satıyor iken dolar 1,90 dı şimdi 1,87 (aynı şekilde euro da düştü)
    Dolar ve euro düştü yeni gelecek parti de fiyat 250TL den yukarı olursa bakalım neyi bahane edecekler.

Ha anca zenginlere satarlar. Acun beni pes de kimse yenemez diyordu. Böyle adamlara satıp stoklarını eritirler ama bu forumda ki oyuncu camiasını kaybederler.

Eğer 250TL den yukarı olursa bu foruma bu ayıplarını 2 yıl boyunca unutturmayacağım. Hem imzama yazacağım hemde bu başlığa ekleyeceğim.

• Bu konu unutulmasın, güncel olsun!
  • kazıkçılara kazık...
  • ilk duyduuğumda sharkoon x-tatic satip bunu alırım demiştim kablo hikayesi yüzünden ama şimdi hem sanal olması hemde ses kalitesinin sharkoon a göre kötü olmasından dolayı vaz geçtim de neden sony ps3 için bir ürün çıkartırken çok daha kaliteli bir ürün çıkarmamış onu anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: barcelona

ilk duyduuğumda sharkoon x-tatic satip bunu alırım demiştim kablo hikayesi yüzünden ama şimdi hem sanal olması hemde ses kalitesinin sharkoon a göre kötü olmasından dolayı vaz geçtim de neden sony ps3 için bir ürün çıkartırken çok daha kaliteli bir ürün çıkarmamış onu anlayamadım

Fiyat hocam. Senin sharkoon' nun ses kalitesinde ki kulaklıkların kablosuz olanları kaç para haberin var mı ?

Bu kulaklık 250TL ye tam bir f/p ürünü ama 300TL olunca kazık onuda belirteyim. 300TL le edecek bir kalite de değil çünkü

Ama ürün her halükarda ses sistemi ve tv hoparlörlerine kıyasla oyundan alınan zevki misli misli artırıyor. 50TL lik bir kulaklık da olsa oyunları kulaklıkla oynayınca oyun oynadığınızın farkına varıyorsunuz.

• İnceleme güzel olmuş hocam.Bu kulaklığı PC'de de sık sık kullanıyorum, ayrıca ben PC'de mikrofonu kullanamıyoruz zannediyordum ki dün baktım mikrofon da çalışıyor.Bu çok iyi oldu benim için.
    @barcelona gerçek 7.1 olsa hem de kablosuz olsa bu kulaklığı bu fiyatın 3 katına alabilir miyidin acaba?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.