Şimdi Ara

Official SONY PS3 Wireless 7.1 Surround Sound Stereo Headset deneyimim. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
902
Cevap
4
Favori
49.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmetcan1588

quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

quote:

ozaman dostum brazdaha bekliyeceksin mağazalara girmesini

yarın aşağı tahtakeleye inip doğu banka bakacağım birde belki orada bulurum hem orada 250-tl olma ihtimalide vardır belki

dostum bence 50 daha ver garantili al daha mantıklı

alayımda nerden alayım ortada ne fol var ne folluk
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ozaman dostum brazdaha bekliyeceksin mağazalara girmesini

yarın aşağı tahtakeleye inip doğu banka bakacağım birde belki orada bulurum hem orada 250-tl olma ihtimalide vardır belki

dostum bence 50 daha ver garantili al daha mantıklı

alayımda nerden alayım ortada ne fol var ne folluk

bekle birazdaha 2 hafta falan

• bu gün doğubank tahtakale kdıköy yazıcıoğlu her yeri araştırdım yok arkadaş
    almıycam iyice vazgeçtim kulaklıktan sildim kafamdan artık yemişim 7+1 ni
    var işte head set kullanıyoz arkadaşlarla konuşmak için
  • sakin ya :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: prenskaan

sakin ya :)

sinirlendim babacım ya ayaklarıma karasular indi
    ulan ne kulaklıkmış be neyse salla gitsin çıkıp bollaşır nasılsa
    ben zaten sırf gt5 de arabaların motor sesleriini duymak için alıcağım
    başkada oyun oynamıyorum
  • Hemen vazgecme parakendeye gırmesıne var 2 hafta sabret 2 hafta sonra bulursun magazalarda gercekten beklemene degecek bı urun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetcan1588 -- 21 Ocak 2012; 10:28:01 >
  • neyse bekliyoruz zaten elimiz mahkum
    bende sırf gt5 için alacağım alsam arabaların motor seslerini dinlemek için
  • quote:

neyse bekliyoruz zaten elimiz mahkum

ben dayanamadım hatta kablolu almayı felan dusunuyordum son kararımı yurt dışından kargo dahil 114 dolara satın alarak verdim.
  • quote:

quote:

ben dayanamadım hatta kablolu almayı felan dusunuyordum son kararımı yurt dışından kargo dahil 114 dolara satın alarak verdim.

güle güle kullan arkadaşım
    net den bir şey alma alışkanlığım olmadığı için valla ben bekliyorum artık elimiz mahkum
    mal bir gelsin görelim büyük tekno marketlerde
  • quote:

quote:

quote:

net den bir şey alma alışkanlığım olmadığı için valla ben bekliyorum artık elimiz mahkum

Teşekkür ederim.Aslında bende yurt dışından almak istemezdim ama zaten peşin para alacaktım birde diğer arkadaşlara sorunsuz gelince alayım dedim fiyatta uygun olur diye düşündüm.Bu arada yurt dışından gelen ürünle ilgili kafanda soru işaretleri varsa ve istanbulda yaşıyorsan benimkine bakabilir deneyebilirsin

• quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim.Aslında bende yurt dışından almak istemezdim ama zaten peşin para alacaktım birde diğer arkadaşlara sorunsuz gelince alayım dedim fiyatta uygun olur diye düşündüm.Bu arada yurt dışından gelen ürünle ilgili kafanda soru işaretleri varsa ve istanbulda yaşıyorsan benimkine bakabilir deneyebilirsin

ürün hakkında kafamda soru işareti yok malum sony de
    ben netten alış veriş yapmıyorum
    arkadaşım bekleyeceğiz zaten acelemde pek yok nasılsa gelecek Türkiyeyede bu ürün

• Arkadaşlar tronixten verdiğim siparişin ulaştırma süreci hakkında bilgi veriyim ona göre planınızı yapabilirsiniz, oratalama 5 günde ulaştırılması öngörülüyor.

sipariş tarihi:23.01.2012

kargolanma tarihi:25.01.2012

teslimat(FedEx Öngörü):27.01.2012
  • quote:

Arkadaşlar tronixten verdiğim siparişin ulaştırma süreci hakkında bilgi veriyim ona göre planınızı yapabilirsiniz, oratalama 5 günde ulaştırılması öngörülüyor.

Hayırlı uğurlu olsun. Benim yeğene de alacağız. Şubat 20 ye kadar Türkiye stoklarına 250TL den girmezse bende tronix den alacağım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 19 Nisan 2016; 17:48:54 >
  • Arkadaşlar içerenköy carrefour sony de 20 adet var 299 tl fiyatı ben dün akşam aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

quote:

Arkadaşlar tronixten verdiğim siparişin ulaştırma süreci hakkında bilgi veriyim ona göre planınızı yapabilirsiniz, oratalama 5 günde ulaştırılması öngörülüyor.

Hayırlı uğurlu olsun. Benim yeğene de alacağız. Şubat 20 ye kadar Türkiye stoklarına 250TL den girmezse bende tronix den alacağım.

Aynı şekilde 250TL'den girmezse, ben de Tronix veya Amazon'dan alcağım, arkadaşa göndereceğim.
  • Arkadaşlar ps3'den kablosuz olarak artık wireless olur bluetooth olr oyunları oynayabilmek için sadece bu kulaklık mı var? Bende mesela plantronics backbeat 903+ modeli var ps3 tanıyor kulaklıgı ama oyunlarda ses gelmıyor. Bu kponuda yardımcı olabılırsenız sevınırım. Sadece bu urun ile oluyor dersenız de bende amazondan sıparıs geceyım:)
  • bu konularda en çok sharkoon denen kulaklkla, sony 7.1 konuşuluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

quote:

Hayırlı uğurlu olsun. Benim yeğene de alacağız. Şubat 20 ye kadar Türkiye stoklarına 250TL den girmezse bende tronix den alacağım.

teşekkür ederim ilker ,
    Olmasa da idare ediyorum diyen arkadaşlar mücadelesine devam ettikçe olacaktır 250.Olmadı mı!
    Herkes verir yurt dışından siparişini ellerinde kalan kulaklıkları kendileri kullanmaya başlarlar.Hem daha ülkeye spot mal girecek yarın öbürgün gelir sanıyorum onlarda tercih edilebilir.Ben oyunları spot alıyorum hiç bir sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: GhostEagle

bu konularda en çok sharkoon denen kulaklkla, sony 7.1 konuşuluyor

sharkoon 1 numara
    sony 2 numara

Fiyat performans özellik değerlendirmesinde sony açık ara tüm markaların önünde.Kişisel fikrim.
  • yeri değil sanırım ama nakite sıkışığım acil satılık Sharkoon X-Tatic diğital V2 kulaklığım 220tl link aşşağıda.

http://forum.donanimhaber.com/m_56514524/mpage_1/f_/key_//tm.htm#56656398
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.