Şimdi Ara

Notebooklardan hangisini alayim sizce ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

foruma japonaydan yaziyorum. yakinda donecegim insallah. burdan bir notebook almayi planliyorum biraz pahali abd ye gore ama bakalim. sizlerin fikirlerini almak istiyoru. konusu gecen makine ofis uygulamalari ve internet icin kullanilacaktir. Cihazlar Hp nin modelleridir. Ozellik ve fiyatlari soyle.

Centrino 1.6 725
    256mb
    15 inch tft
    cdrw dvdrom
    40gb hdd

900 dolar
    -------------------

Celeron M 330 1.4
    256mb
    15 inch tft
    dvdrw
    40gb dd

770 dolar
    --------------------

ne dersiniz ? belki centrino mantikli gibi ama celeronda oldukca ucuz ve is gorur sekilde. dvdrw de var. ayrica bir fikirde isletim sistemi ile alakali. 2sinde de japonca isletim sistemi var. format atip turkce yukleme olursa sorun yasanir mi tecrubesi olup paylasirsa sevinirim.

saygilar...

• japonyaya gidip te hp marka neden alıyorsunuz?bence japonyadan şöyle orjinal bir sony yada toshiba almak daha mantıklı.

neyse sadece afis programlarını kullanacaksanız 2.seçenek dahaiyi ama biraz multimedya ağırlıklı olacaksa 1.sistem daha iyidir.
  • dogru diyorsun da burda sony toshiba hepsi cok pahali. tr den pahali desem yalan olmaz. mesela digital fotolar ise abd den bile ucuz. karisik piyasa. tavsiyen icin tesekkurler. baska arkadaslari da bekliyorum yorumlari ile.

saygilar
  • sen ordaki satıcılara söyle öncewww.pcdepo.com daki fiyatlara bir baksınlar
  • centrino her zamn iyidir
  • ustam ekran kartını yazmamışsın ama bana göre 2. seçenek daha iyi. keşke 1. seçenekte dvdrw olsaydı.
  • herkese fikirleri icin tesekkurler. celeron makineyi aldim. ancak dvdrw olani kalmamisti. cdrw ve dvd liyi aldim. islemcide 1.5 oldu. 725 dolara mal oldu denebilir. tekrar tesekkurler

saygilar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Russell

herkese fikirleri icin tesekkurler. celeron makineyi aldim. ancak dvdrw olani kalmamisti. cdrw ve dvd liyi aldim. islemcide 1.5 oldu. 725 dolara mal oldu denebilir. tekrar tesekkurler

saygilar

o zaman hata yapmışsın. zaten o makina sadece dvdrw si için tercih edilebilirdi.
  • HAYIRLI OLSUN
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.