Şimdi Ara

Notebooka su döküldü açılmıyor 😟

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün bir çay bardağının yarısı kadar su döküldü laptopa yarısından çoğu zaten kenardan aktı gitti birazınıda yanımdaki peçeteyle sildim pc hala çalışıyodu su güç yerinede gitmişti sol üstte, daha pc nin elektriğini çekmememiştin fişte kullanoyordum ters çevirdim laptobu sonra ekran sapıttı karıncalandı bende hemen çıkardım kapağını açtım sol üstte fan varmış ve küçük delikler anakartın altına şeffaf slikon koymuşlar suyun ondan geçeceğini sanmıyorum baktım biraz anakarta su felan gelmemiş fanın tozlarından anladım 1 damla bile gelse silirdi,ama güç soketine su geldiğinden emininim sonra 15 dk sonra bataryayı takıp açayım bi dedim power ışığı yandı kapandı hemen bende v şeklinde koydum bi kenara bu sabah çalıştırayım dedim pilsiz soketi takınca beyaz ışık gelmeliydi o gelmiyor sorun nedir sizce ? İzmirde önerebileceğiniz güvenilir tamirci var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şimdi durum şu şekilde ilerler notebookta senin anlatımına göre şu anda kısa devre %100 oluşmuş durumda sana tavsiyem diğer yorumlarımdada anlatmış olduğum gibi (ELEKTRONİKTEN ANLAYAN BİR BİLGİSAYARCIYA GÖTÜR )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.