Şimdi Ara

:::::::::NOKİA C3 PAYLAŞIM BAŞLIĞI::::::::: (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
787
Cevap
7
Favori
151.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    quote:

Orijinalden alıntı: keskin820

Rehber > ıslem kaydı > ıslem kayıtları sıl > tum lıstelerı sıl.

• bende ılk aldıgımdan berı 3 hafta gectı ama hala aynı degısıklık yok ılk once 5 gun gıttı sonrasında 4 gune dustu
    quote:

Orijinalden alıntı: mafya56

ben tel ilk 16 saat sarj etım dun saat oglen 12de açtım 32 saat gectı ve sarjım teke ındı ama gunde 150 msj falan atıyorum ve 2 saat konusuyrm bı kaç sarjdan sonra bu batarya sorunu cözulurmu lutfen yardım edın
  • sen nası kullanıyosun yanı cokmu kurcalıyosun bnmkı tam 3saat 20dkda tam dolu dıyo sızınkı nası acaba ıcıme bı ksku dustu ya
  • gunde 2 saat konusma artı 1 saat de ınternet hıc mesaj cekmıyorum bu sekılde 4 5 gun gıdıyor sarjı hıc bakmadım kac saatte dolduguna gece takıyorum sarja genelde ama bazı arkadaslar 4 5 saatte sarj oldugunu soyluyorlar
    quote:

sen nası kullanıyosun yanı cokmu kurcalıyosun bnmkı tam 3saat 20dkda tam dolu dıyo sızınkı nası acaba ıcıme bı ksku dustu ya
  • bılmıyorum benım ıcımde bı kuusku olustu msj hakım zaten bıtecek 9unda ondan sonra ınsallah benımde 4 5 gun gıder ya sarj suresıde tam 3saat 20dk suruyo
  • bıde ozaman bakarsın hala az gıdıyorsa bı yetkılı servıse gıdersın belkı bataryada sorun vardır benımde sarj 4 saatten fazla suruyor 5 saat suren arkadaslarımda var
    quote:

bılmıyorum benım ıcımde bı kuusku olustu msj hakım zaten bıtecek 9unda ondan sonra ınsallah benımde 4 5 gun gıder ya sarj suresıde tam 3saat 20dk suruyo
  • 4 5saat cok uzun sure bence o kadar durmaz bugun 2.gun ve hala full 150msj ve 30dk gorusme yaptım yalnız gece kapalıydı bence normal o kadar kurcalamazsam benımde en az 5 gun gıder dıye tahmın edıorum
  • Arkadaşlar bende almyı dşünüyorum size bi sorm olucak mesela hem müzik dinlerken onu arkaplana atıp hemde msjlaşablirmiyim ? bide son alan arkadaşlar hala internet sorunu varmı telefonda donma falan ?
  • ben alalı 1 hafta oldu allaha sükür hiç bi sorunla karsılasmadım bende önceden internetteki yorumlara baktım ve korktum ama iyikide almısım tabikide müzik dinlerken mesaj atabiliyosun benim tek derdim sarj ama 150yi geçik msj atım ve 30dk görusme yaptım bugun 2.gün ve sarjım bi diş düstü bu normalmidir sizce
  • gayet normal
    quote:

ben alalı 1 hafta oldu allaha sükür hiç bi sorunla karsılasmadım bende önceden internetteki yorumlara baktım ve korktum ama iyikide almısım tabikide müzik dinlerken mesaj atabiliyosun benim tek derdim sarj ama 150yi geçik msj atım ve 30dk görusme yaptım bugun 2.gün ve sarjım bi diş düstü bu normalmidir sizce
  • Ekranda video izlerken falan beyaz ekran donma fln yok dmi kardeşim ? bide wife hızı falan nasıl ?
  • quote:

ben alalı 1 hafta oldu allaha sükür hiç bi sorunla karsılasmadım bende önceden internetteki yorumlara baktım ve korktum ama iyikide almısım tabikide müzik dinlerken mesaj atabiliyosun benim tek derdim sarj ama 150yi geçik msj atım ve 30dk görusme yaptım bugun 2.gün ve sarjım bi diş düstü bu normalmidir sizce

Ekranda video izlerken falan beyaz ekran donma fln yok dmi kardeşim ? bide wife hızı falan nasıl ?
  • Arkadaşlar cihazı yeni alanlar acaba fiyatı nedir şu sıralar?
  • ben su ana kadar hıc bı sorun yasamadım dedım ya allahta yasatmasın wifiyi ilk gun kullandım gayet güzel videodada hıc bı sorun yok ben telde cok msjlasıyorum bugun 3.gun ve 500e yakın msj atım 30dk görusme yaptım sarjım hala 2tane fiyatıda su aralar 345-370 arası bende almadan arastırdım ınternetten yorumlara baktım abuk subuk yok donuyo yok bılmem ne sacmalamayın ya belkide wodafondan alanlarınkı oledır
  • quote:

ben su ana kadar hıc bı sorun yasamadım dedım ya allahta yasatmasın wifiyi ilk gun kullandım gayet güzel videodada hıc bı sorun yok ben telde cok msjlasıyorum bugun 3.gun ve 500e yakın msj atım 30dk görusme yaptım sarjım hala 2tane fiyatıda su aralar 345-370 arası bende almadan arastırdım ınternetten yorumlara baktım abuk subuk yok donuyo yok bılmem ne sacmalamayın ya belkide wodafondan alanlarınkı oledır

Eyv. kardeşim gidip alıcam hemen bnmkide sorunsuz olur inş. messenger fln bağlanıyosun dmi
  • ona hıc bağlanmadım ne desem yalan olur
  • ya sana bısey sormecam hafıza kartının içinde teli kapatıp açtıgımda mesala 06.02.2001 saat 20.20 yazan bı dosya olusyo ya hıc bısey anlamadım ya ben bundan bıde bataryayı çıkarıp taktıgımda açtıgımda teli gene hafıza kartının içinde imageches diye bi klasör oluşuyo ya lütfen yardım edin çok acil
  • ya sana bısey sormecam hafıza kartının içinde teli kapatıp açtıgımda mesala 06.02.2011 saat 20.20 yazan bı dosya olusyo ya hıc bısey anlamadım ya ben bundan bıde bataryayı çıkarıp taktıgımda açtıgımda teli gene hafıza kartının içinde imageches diye bi klasör oluşuyo ya lütfen yardım edin çok acil
  • fıyatı 329 best buydan aldım
    quote:

Orijinalden alıntı: mrhusnu

Arkadaşlar cihazı yeni alanlar acaba fiyatı nedir şu sıralar?
  • ben msn e baglanıyorum hıc bır sorun yok tabı ebuddy den baglanıyorsun
    quote:

Orijinalden alıntı: Dar[K]Blood*

quote:

ben su ana kadar hıc bı sorun yasamadım dedım ya allahta yasatmasın wifiyi ilk gun kullandım gayet güzel videodada hıc bı sorun yok ben telde cok msjlasıyorum bugun 3.gun ve 500e yakın msj atım 30dk görusme yaptım sarjım hala 2tane fiyatıda su aralar 345-370 arası bende almadan arastırdım ınternetten yorumlara baktım abuk subuk yok donuyo yok bılmem ne sacmalamayın ya belkide wodafondan alanlarınkı oledır

Eyv. kardeşim gidip alıcam hemen bnmkide sorunsuz olur inş. messenger fln bağlanıyosun dmi
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.