Şimdi Ara

:::::::::NOKİA C3 PAYLAŞIM BAŞLIĞI::::::::: (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
787
Cevap
7
Favori
151.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: karabasmayan

quote:

Orijinalden alıntı: darkraziel

merhaba arkadaşlar bende bugun nokia c3 aldım teknosadan fakat vodafone amblemı gırıste gelıyor ve ınternete gırmıyor gırsede benden ucret alıyor ornegın facebooka baglandım fakat ucret verdım gırerken soruyor wlan baglantısı ıle gır dıyorum ama gırmıyor ılla vodafone ınternet ıle baglanıyor ondada benden ucret alıyor ne yapmam gerekıyor bılgısı olan arkadas varsa yardımcı olursa sevınırım teşekkurler..

telefonunun versiyonunu nokia software updater ile güncelle.

peki onu nasıl yapıcam ? internettenmi bulmam gerekıyor yoksa telefondan yapılabılen bırseymı ?? yardımcı oldugunuz ıcın tesekkurler sımdıden..

• ( - )aynı sorun bende de var. wi fi den bağlan dedim nette gezindim..hatta mobile firefox indirmeye çalıştım..bağlantı koptu 5tl kesti hesabımdan..
    bakalım nolacak bu durum

( - ) 7 senelik telsim vodafone kullanıcı olmama rağmen bu açılış kapanışlardaki logoya sinir oldum.

( + ) mesajlaşması , şarjı gayet güzel.

( - ) ayrıca data kablosu verilmiyor bu da kötü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DuweyN -- 30 Kasım 2010; 15:55:32 >
  • arkadaşlar bnde almayı düşünüyorum c3 ama bu symbian nasıl oluyo bütün c3 lerde var mı. hepsinde yoksa symbian işletim sistemine sahip olup olmadıgını nasıl anlayabilirim. lütfen yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUAVI

Arkadaslar yanlisim varsa duzeltin lutfen, diyelim ki rehberimde "ali xxx", "xxx ali", "xxx yyy ali" kayitlari olsun. Telefon rehberinde"ali" yazdigimda sadece basinda ali yazan kayitlari getiriyor, diger kayitlari getirmiyor. Umarim bunun bir cozumu vardir. Yoksa inanilmaz sacma sapan bir uygulama, hata daha yapmis diyebiliriz nokia. Sanirim ben bir seyi atliyorum yoksa nokia bu kadar buyuk bir hata yapmaz, yapamaz, yapmamali.

Suavi Beyin sıkıntısını bende yaşıyorum çözen arkadaş var mı?
    Yani rehberimde;
    Ali GÜNEŞ
    Tamirci Ali
    Komşunun Oğlu Ali
    şekilinde kayıtlarım var. Ali yazdığımda bu üçünün de gelmesini istiyorum, fakat sadece Ali GÜNEŞ geliyor. Bilmem anlatabildim mi?

Bir diğer sıkıntım da kaliteli bir kulakligim var (mp3 çalar taşımak istemediğimden) telefona taktığımda telefon kilitleniyor, illa ki kendi kulaklığını kullanarak mi kaliteli müzik dinleniyor?
    İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ajanspres

quote:

Arkadaslar yanlisim varsa duzeltin lutfen, diyelim ki rehberimde "ali xxx", "xxx ali", "xxx yyy ali" kayitlari olsun. Telefon rehberinde"ali" yazdigimda sadece basinda ali yazan kayitlari getiriyor, diger kayitlari getirmiyor. Umarim bunun bir cozumu vardir. Yoksa inanilmaz sacma sapan bir uygulama, hata daha yapmis diyebiliriz nokia. Sanirim ben bir seyi atliyorum yoksa nokia bu kadar buyuk bir hata yapmaz, yapamaz, yapmamali.

Yani rehberimde;
    Ali GÜNEŞ
    Tamirci Ali
    Komşunun Oğlu Ali
    şekilinde kayıtlarım var. Ali yazdığımda bu üçünün de gelmesini istiyorum, fakat sadece Ali GÜNEŞ geliyor. Bilmem anlatabildim mi?

Bir diğer sıkıntım da kaliteli bir kulakligim var (mp3 çalar taşımak istemediğimden) telefona taktığımda telefon kilitleniyor, illa ki kendi kulaklığını kullanarak mi kaliteli müzik dinleniyor?

merhaba arkadasım bende c3 kullanıcısıyım bendede philipsin bi kulaklıgı var ama taktıgım zaman kilitlenmıyor o konuda kaygın olmasın belkıde baska bir kulaklık denemelısın ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: fevzi_554

arkadaşlar bnde almayı düşünüyorum c3 ama bu symbian nasıl oluyo bütün c3 lerde var mı. hepsinde yoksa symbian işletim sistemine sahip olup olmadıgını nasıl anlayabilirim. lütfen yardım

C3 de symbian yok. s40 java var. Ve s40 da en az symbian kadar gelişimiştir artık. Bence bir sorun yok.
    Eşimde var. Gmaile, internete, msn e, facebooka, hatta pdf okumaya bile yetiyor. diğer özelliklerini saymıyorum bile.
    Kendimde wave var. Ve ne zaman boş kalsam C3 ü elime alıp kurcalayasım geliyor. ne bileyim beni çeken birşeyler var C3 de :):)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asyagrafik -- 3 Aralık 2010; 1:06:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: H.G.A

quote:

Orijinalden alıntı: fevzi_554

arkadaşlar bnde almayı düşünüyorum c3 ama bu symbian nasıl oluyo bütün c3 lerde var mı. hepsinde yoksa symbian işletim sistemine sahip olup olmadıgını nasıl anlayabilirim. lütfen yardım

C3 de symbian yok. s40 java var. Ve s40 da en az symbian kadar gelişimiştir artık. Bence bir sorun yok.
    Eşimde var. Gmaile, internete, msn e, facebooka, hatta pdf okumaya bile yetiyor. diğer özelliklerini saymıyorum bile.
    Kendimde wave var. Ve ne zaman boş kalsam C3 ü elime alıp kurcalayasım geliyor. ne bileyim beni çeken birşeyler var C3 de :):)

peki ben birşey sorucam wifi da ornegın tek sinyal veren bi wireless a baglandıgında internete girebiliyormusun ? yada wifi kullanımın nasıl ? bendede c3 var ama wifi o kadar iyi değil .. teşekkürler..

• arkadaşlar cihazı güncellediğimde garanti kapsamından çıkma durumu varmı ? yanı garanti kapsamından cıkmıyor değilmi ???
  • Güncellendiğinde garanti kapsamına çıkmaz..

Wifi yi tek çeken bir yer göremediğim için deneme fırsatım olmadı. Güncellemeleri kontrol ederseniz belki bu probleme bir çare varolabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.G.A

Güncellendiğinde garanti kapsamına çıkmaz..

Wifi yi tek çeken bir yer göremediğim için deneme fırsatım olmadı. Güncellemeleri kontrol ederseniz belki bu probleme bir çare varolabilir.

teşekkürler peki fabrika ayarlarını geri almam bu problemi giderirmi ?
  • quote:

quote:

Yani rehberimde;
    Ali GÜNEŞ
    Tamirci Ali
    Komşunun Oğlu Ali

Sennheiser, AKG ve Sony kulaklık ile kullandım, herhangi bir sorun yasamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cedriccan

quote:

quote:

Yani rehberimde;
    Ali GÜNEŞ
    Tamirci Ali
    Komşunun Oğlu Ali

AKG 412 ile ilk taktığımda kilitlendi, sonra pilini çıkartıp tekrar takıp çalıştırdım sorun yok. Fakat daha sonra 1-2 defa daha yaptı. Sorunun kulaklıktan olduğunu düşünmüyorum çünkü değişik mp3 çalarlar ile denediğimde hiçbir sorun çıkarmadı zaten şimdiye kadar da çıkarmamıştı :)

• arkadaşlar fabrika ayalrarını geri yükleyemiyorum güvenlik kodu diyor ben kod falan girmedim kodunda nerden değiştirilicegeni bulamadım bıyer buldum güv.mod.ayarları yazıyor onada erişemiyorum silik yazı var yanı girilmiyor erişim kodlarındanda birşey bulamadım yardımcı olabılıcek varsa sımdıden tesekkurler ..
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba foruma sırf c3 için kaydoldum yardım ederseniz sevinirim.

Ben bu telefonu vodafone dışında herhangi bir yerden almak istiyorum. Atıyorum Teknosa'dan aldım.
    Aldığımda da içinde vodafone mu yüklü olacak? Turkcell wap mms ayarları kullanamayacak mıyım? Okudum yorumlardan birinde TİM'de düzeliyormuş bu sorun ama illa ki gidip mi değiştirmem lazım?
    Diğer sorum ben bu telefonun pembesini istiyorum pembesini bulabileceğim bir yer varmı?
    ve diğer soru :) symbian ile s40 java arasındaki farklar neler s40 java nın olumlu ve olumsuz yönleri nelerdir?
    Soon sorum da kamerası nasıl acaba C3ten çekilmiş örnek bir resim koyabilir mi biri?

Fazla sorum oldu ama kusuruma bakmayın cevaplarsanız çok sevinirim:)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cedriccan

quote:

quote:

Yani rehberimde;
    Ali GÜNEŞ
    Tamirci Ali
    Komşunun Oğlu Ali

AKG 412 ile ilk taktığımda kilitlendi, sonra pilini çıkartıp tekrar takıp çalıştırdım sorun yok. Fakat daha sonra 1-2 defa daha yaptı. Sorunun kulaklıktan olduğunu düşünmüyorum çünkü değişik mp3 çalarlar ile denediğimde hiçbir sorun çıkarmadı zaten şimdiye kadar da çıkarmamıştı :)

Hocam benım daha once yasadıgım takılma sorununu yasıyorsunuz sanırım. Oncekı mesajımda sorunu ve cozumunu acıklamıstım. Umarım yararı olur.

Telefonun guvenlık kodu 123 ya da 12345 gıbı bır sey olmalı. En azından bende oyleydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reyftn -- 5 Aralık 2010; 18:53:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ebrusshh

Arkadaşlar öncelikle merhaba foruma sırf c3 için kaydoldum yardım ederseniz sevinirim.

Ben bu telefonu vodafone dışında herhangi bir yerden almak istiyorum. Atıyorum Teknosa'dan aldım.
    Aldığımda da içinde vodafone mu yüklü olacak? Turkcell wap mms ayarları kullanamayacak mıyım? Okudum yorumlardan birinde TİM'de düzeliyormuş bu sorun ama illa ki gidip mi değiştirmem lazım?
    Diğer sorum ben bu telefonun pembesini istiyorum pembesini bulabileceğim bir yer varmı?
    ve diğer soru :) symbian ile s40 java arasındaki farklar neler s40 java nın olumlu ve olumsuz yönleri nelerdir?
    Soon sorum da kamerası nasıl acaba C3ten çekilmiş örnek bir resim koyabilir mi biri?

merhaba arkadaşım öncelikle foruma hoşgeldin :) bende 1-2 hafta önce teknosadan nokia c3 aldım ve vodafone anlasmalı telefonu olması lazımkı actıgım zaman vodafone sımgesı cıkıyor ve ınternetı kullanırken sureklı vodafone ınternet ıle baglanmaya zorlanıyorum wirelesstan bazen girebilioyrum bazense modemle aramda 1 metre olmamasına ragmen ıletısım hatası dıyıp girmiyor tarayıcıya web servislerine falan vodafone ınternet ile baglanmak gerekıyor wirelessı 2 ci plana atıyor diyebilirm hatta eskiden soruyordu vodafone internetlemi yoksa wirelesslamı baglanmak istiyorsunuz diye simdi onuda sormuyor :) en azından kendi telefonum böyle yapıyor sorunun bende oldugunu dusunuyorum ama zannedersem bazı kisilerdede aynı sorunlar var. symbian ile s40 a gelince symbian işletim sistemi pc gibi calısıyor bildigim kadarıyla internete girdigin zaman web sitelerinin gösterimleri bilgisayarda gördügün gibi oluyor fakat s40 javada mobil görünümler oluyor. telefonda topluluklar secenegınde twitter facebook gibi sosyal paylasım sıtelerı var.onların görünümleride mobil görünüm.fotoraf olayına gelırsek telefonun fotoraf kalitesi cok iyi diyemem :) ama iyi bu telefonun pembesine gelince ben teknosadan aldım sadece lacivert ve beyaz vardı dedıler sonra beyaz yok dedıler herhalde stoklarda sadece lacivert var.dahada detaylı bilgi istiyorsan youtube adresine girip oradaki nokia c3-00 videolarına bakarak telefonu daha iyi görürsün ;) kolay gelsin

• quote:

quote:

Arkadaşlar öncelikle merhaba foruma sırf c3 için kaydoldum yardım ederseniz sevinirim.

merhaba arkadaşım öncelikle foruma hoşgeldin :) bende 1-2 hafta önce teknosadan nokia c3 aldım ve vodafone anlasmalı telefonu olması lazımkı actıgım zaman vodafone sımgesı cıkıyor ve ınternetı kullanırken sureklı vodafone ınternet ıle baglanmaya zorlanıyorum wirelesstan bazen girebilioyrum bazense modemle aramda 1 metre olmamasına ragmen ıletısım hatası dıyıp girmiyor tarayıcıya web servislerine falan vodafone ınternet ile baglanmak gerekıyor wirelessı 2 ci plana atıyor diyebilirm hatta eskiden soruyordu vodafone internetlemi yoksa wirelesslamı baglanmak istiyorsunuz diye simdi onuda sormuyor :) en azından kendi telefonum böyle yapıyor sorunun bende oldugunu dusunuyorum ama zannedersem bazı kisilerdede aynı sorunlar var. symbian ile s40 a gelince symbian işletim sistemi pc gibi calısıyor bildigim kadarıyla internete girdigin zaman web sitelerinin gösterimleri bilgisayarda gördügün gibi oluyor fakat s40 javada mobil görünümler oluyor. telefonda topluluklar secenegınde twitter facebook gibi sosyal paylasım sıtelerı var.onların görünümleride mobil görünüm.fotoraf olayına gelırsek telefonun fotoraf kalitesi cok iyi diyemem :) ama iyi bu telefonun pembesine gelince ben teknosadan aldım sadece lacivert ve beyaz vardı dedıler sonra beyaz yok dedıler herhalde stoklarda sadece lacivert var.dahada detaylı bilgi istiyorsan youtube adresine girip oradaki nokia c3-00 videolarına bakarak telefonu daha iyi görürsün ;) kolay gelsin

Hmm teşekkür ederim cevabınız için telefon şimdi düştü gözümden o kadar mı ya :( Benim zaten telefonu almamdaki asıl amaç wifi. wifi olmazsa herhangi klavyesiz bi nokiadan farkı kalmıyoki mobil görünüm de sorun değil benimiçin sanırım şu an kullandığım telefonda öyle zaten ama şu konuya açıklık gelirse sevinirim ben araştırmaya devam edeyim çok teşekkürler :)

• geçen hafta nişanlımla farklı iki yerden c 3 aldık.bendeki tlfndan eposta üzerinden messenger açılıyo ama nişanlımdaki tlfndan denediğimizde topluluk etkinleştirilmemiştir diye bir hata veriyo ve messenger açılmıyor. bununla ilgili bilgisi olan varmı ne yapmamız gerek acaba
  • quote:

quote:

quote:

Hmm teşekkür ederim cevabınız için telefon şimdi düştü gözümden o kadar mı ya :( Benim zaten telefonu almamdaki asıl amaç wifi. wifi olmazsa herhangi klavyesiz bi nokiadan farkı kalmıyoki mobil görünüm de sorun değil benimiçin sanırım şu an kullandığım telefonda öyle zaten ama şu konuya açıklık gelirse sevinirim ben araştırmaya devam edeyim çok teşekkürler :)

valla ben ilk başta e63 alıcaktım ama stoklarda yoktu sonra e63 un yapımı durdu bulamassın dedıler bırkac yere daha bakmama ragmen bulamamıstım sonrasında bı telefoncuda buldm ama 2 cı eldi ve ben 2 ci el kullanmam bu yuzden almadım ama nokia e63 de iyi telefon aklınızda bulunsun :) gerci telefon o kadar kotu değil c-3 ama dediğim gibi belkide benım telefonum sorunludur :) sız yınede ıyı arastırın ıyı karar verın derim yanı tesekkurler ;)

• Beyler C3'te GPS var mı ? menüde göremedim ben, yoksa indirip kurabilir miyiz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OPTİMİST -- 10 Aralık 2010; 10:51:36 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.