Şimdi Ara

Nokia 3210 yeniden satışa sunuldu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
20.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Peerless

quote:

Orijinalden alıntı: sT.curSe

Tam Nokia'dan beklenen hareket.

Aynı tipteki telefonları farklı model isimleri ile satan bir markadan başka birşey beklenemezdi.

Ama Nokia 3210 sağlamdır. John's Phone'ye rakip çıkarıldı zanırım :)

bkn: işkembeden sallamakhaberi okumadan yorum yapmasaydın bari

Hımm..

Konuyu okumuştum, velhasıl kelam, satışa çıkaran firmaların farklılığı dikkatimi çekmemiş. Velev ki, bu düşüncemi değiştirmez.

• quote:

quote:

quote:

Aynı tipteki telefonları farklı model isimleri ile satan bir markadan başka birşey beklenemezdi.

bkn: işkembeden sallamakhaberi okumadan yorum yapmasaydın bari

Hımm..

Konuyu okumuştum, velhasıl kelam, satışa çıkaran firmaların farklılığı dikkatimi çekmemiş. Velev ki, bu düşüncemi değiştirmez.

okumuşsun ama anlamamışsın sanırım.düşüncene sözüm yok, ama konuyla da alakası yok.

• Bu telefona 50TL üzeri verilmesi saçmalık aynı fiyattan çok daha iyi telefonlar mevcut
  • C6 V20yi portlanabilirse alırım hemen.Wifisi yok ama olsun 3g olarak kullanırız sanırım :-)
  • Arkasına fotoğraf koyulabilen 2100'ımı hatırladım şimdi
    Nokia 3210 yeniden satışa sunuldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanlevent

çinliler zaten yapıyor arkadaşlar

her yerde denk gelebilirsininz

6310i 8310 6100 3100 3120 bunlar bursaya en cok gelenler

daha lüks seyler f480 f480i vs

bunlar boardları arızalı diye çinlilerin topladıgı cihazlar parçalarını değiştirip calısır duruma getiriyorlar vee hop ölüler ülkesi türkiye ve daha gelişmeye cabalayan bir çok ülke

dikkat ederseniz hep imeileri kolay degişen cihazlar

neden 88xx serisi yapılmıyor

çünkü imeilerinin degişmesi için uem inin değişmesi gerekiyor buda 15 20 dolarlık extra bir maliyet ve kolay da degil

6310i alacakların dikkatine..piyasada sıfır diye çok dolaşıyor bu ara..fakat orjinal olup olmadığı 3 şekilde belli oluyor..orjinalden kastım sıfırlama yani...şimdi alırken ekran ışığna dikkat ettin gündüz pek bişey görünmez ama ekran rengi mavi olması lazım,fakat gündüz her ne kadar mavi görünsede eğer karanlık yerde hafif beyaza kaçıyor ise,karanlıkta eğer kapakta şeffaflık varsa,kasada ki imei ile ekranda ki farklıysa ve en son şarj soketinin yanındaki pc bağlatı yerinde hafif çizikler varsa...işte o cihaz toplama...bana arkadaşım almanyadan getirmişti sözde sıfır diye üstelik türk telefoncudan almış 50 euro ya başka yerler 250 euro derken bizim saftiriğin aklına gelmemiş..diğerleri 250 derken bu neden 50 dedi diye...bende binbir hevesle aldım ve kullanmaya başladım fakat akşam olunca aslında onun toplama olduğu ortaya çıktı ve bütün hevesim gitti...sahininden.com da orjinal sıfırı var ama 250 tl istiyorlar üstelik toplama değil kutulu..satıcı bana resimlerini yollamıştı türkçe kullanma kılavuzu bile var

• bu telefonu alabilmek için. kaçtane burs parasını kenara koymuştum. Ananemde çok severdi.. anane üzülme bak tekrar yapıyorlar :(((
  • Hiçbirimiz ilk kullandığımız telefonları unutamayız sanıyorum harika bir iş olmuş bence
    8310 ve 8210 cihazları buldum toplayıp sıfırladım duruyor antika , hatıra olacak.
    Bunları kullanmak gerçekten ayrı bir zevk
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: farukkk

işletim sistemi ne?

android 3.0 gingerbread olması bekleniyor

duyduğuma göre cin ali işletim sistemi varmış

• orjinali var elimde 75euro ya satarım emide original çakmasına gerek yok....
  • quote:

Kusura bakma ama konuyla pek alakası olmamış dostum , ne alaka
    Nokia fanatiği filan değilim ama hakkını vermek lazım adamların ulaşamadığı
    kesim yok gibi helal osun demek lazım , bu cihaz da tam bir nostalji olmuş dememiz
    yerinde olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: legen.(WFI).dary

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: legen.(WFI).dary

quote:

hey gidi günnler yaa
    ilk antensiz telefon yanlış hatırlamıyorsam

hayır nokianın ilk antensiz terlefonu 8810 dur.namı değer zippo.sonra 3210,6090,8860 .......diye gider

Ayrıca 3210, cep telefonunun bir özelliğide ilk antensiz cep telefonu olmasıdır.

KAYNAK

wikipedia mı güvenecez?

al ozman ne yazıyo bak bakalım linkte.....her sakallıyı dede zannetme

http://tr.wikipedia.org/wiki/Nokia_8210

3210 98 temmuzda piyasaya sürülmüştür.
    8810 98 haziranda

8210 birçok telefona taş çıkarır çok sevdiğim bir modeldi incecik :) evde yatıyor şimdi bozuk halde bir zamanların efsanesi

• gereksiz
  • eskisini götürsen 10 liraya saymazlar !
    şimdi bunu sana yeni diye 10 katlı pasta gibi süslerlerde
    satarlar !
  • Yuhhh saçmalığa bakın yaw Nokia artık İphone nun karşısında şaşkın şebelek gibi olmuş...(:
  • Pardon Lekki miş ben başlığı okuyarak yorum yaptım...
  • Ericsson T28 yapsınlar da cümle alem telefon görsün.

• İlk telefonum 5140i idi. Tekrar yapsalar alırım. Tam karizmaydi..
  • hemen alıcam adamlar süper bir iş yapıyorlar her eski modelı yaparlar umarım...
  • lae şu telefon çok hoşuma kaçıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sizler için -- 9 Ocak 2011; 14:32:25 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.