Şimdi Ara

Nokia 3210 yeniden satışa sunuldu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
20.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Efsane telefon ama cok pahalıya satıyolar hakikatten...
  • İnceltselerdi bari az
  • şaka mı bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanlevent

çinliler eski cihazlara mtk işlemci basıp piyasaya veriyo zaten

bi ton 8310 6310 görüyorum bu aralar

yenı kasa sıfır kapak batarya ama içini aç board eskı sadece flah yada işlemci yeni

ben de bunu diyorum işte. uyduruk çin işi cihazları sıfır,orijinal diye yutturmaya çalışıyorlar piyasada.ama bu şekilde firma garantili ürünler orijinal oluyor. ( örnekwww.6310i-shop.de )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenk oğuz -- 23 Aralık 2010; 9:39:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

quote:

Orijinalden alıntı: legen.(WFI).dary

quote:

hey gidi günnler yaa
    ilk antensiz telefon yanlış hatırlamıyorsam

hayır nokianın ilk antensiz terlefonu 8810 dur.namı değer zippo.sonra 3210,6090,8860 .......diye gider

Ayrıca 3210, cep telefonunun bir özelliğide ilk antensiz cep telefonu olmasıdır.

KAYNAK

wikipedia mı güvenecez?

al ozman ne yazıyo bak bakalım linkte.....her sakallıyı dede zannetme

http://tr.wikipedia.org/wiki/Nokia_8210

3210 98 temmuzda piyasaya sürülmüştür.
    8810 98 haziranda

• Bende var bu aletten şimdi orjinal bataryasını bulsam bi kaçtane alıp mis gibi kullanırım. Teknolojik aletler içinde en sevmediğim alet cep telefonudur, sadece gelen aramaları cevapladığım için bu aleti bulsam alırdım
  • hala 3310 kullanan ve bundan hoşlanan çok kişi var

acaba alcatel e de el atar mı bu firma
  • ilk 6110 sonra 5110 sonrada 3210 kullandım hepside güzel telefondu. Yılan oyunu bunlarda güzeldi.
  • 3110 ilk telefonum keske oda çıksa :D
    Nokia 3210 yeniden satışa sunuldu
  • Oha startac edinmek için ne yapmam gerek ? Yani bu telefonlar nerede satılıyordur
  • Ben 3310 istiyorum sıfırı çıksa hemen alırım. :D Ne telefondu ya hiç bir son model telefon nostaljnin yerini tutamaz. Hey gidi günler heyyyy Nokia kral yaaa
  • Nokia 3210 yeniden satışa sunuldu

Bendekide buydu. Ev ahalisi sırayla kullandı telefonu biyerlerde duruyordur ama kimbilir nerde
  • bence matrıx filmi ile şöhreti yakalayan telefonu unutmuşlar 8110 asıl efsane o telefon
  • çinliler zaten yapıyor arkadaşlar

her yerde denk gelebilirsininz

6310i 8310 6100 3100 3120 bunlar bursaya en cok gelenler

daha lüks seyler f480 f480i vs

bunlar boardları arızalı diye çinlilerin topladıgı cihazlar parçalarını değiştirip calısır duruma getiriyorlar vee hop ölüler ülkesi türkiye ve daha gelişmeye cabalayan bir çok ülke

dikkat ederseniz hep imeileri kolay degişen cihazlar

neden 88xx serisi yapılmıyor

çünkü imeilerinin degişmesi için uem inin değişmesi gerekiyor buda 15 20 dolarlık extra bir maliyet ve kolay da degil
  • Bizim şahinin el freni sorunlu allahtan çıkarttılar telefonu. Yoksa freni yaptırmak için bir sürü masrafa gir. Fiyatına göre iyi performans alacağınız bi takoz :D
  • Bu telefonu bir tanıdığımda gördüğümde hiç unutmam ''bundan daha küçük telefon da yapamazlar heralde, bu teknolojide son nokta'' demiştim. Hey gidi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

6310i de istiyoruz. Firmaya ulaşmayı deneyeceğim.

vay PHI de benden çıktı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

6310i de istiyoruz. Firmaya ulaşmayı deneyeceğim.

vay PHI de benden çıktı

6100 de istiyoruz. Nokia' nın gelmiş geçmiş en karizması
  • saçma sapan işlerden başka bi şey değil baktılar herhalde üreticek bi şey kalmadı geriye dönmeye karar verdiler kalkıpda bu tlf 75avro yaklaşık 150 tl saçmalıktan başka bi şey olmaz kaldı ki şu anda piyasada olsa ve 10 tl deseler adam önce biş düşünür bunun tek avantajı kapak tuş takımı olur saçma sapan bir üretim nokia ya yakışmadı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.