Şimdi Ara

Nokia 3210 yeniden satışa sunuldu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
20.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoSS03

saçma sapan işlerden başka bi şey değil baktılar herhalde üreticek bi şey kalmadı geriye dönmeye karar verdiler kalkıpda bu tlf 75avro yaklaşık 150 tl saçmalıktan başka bi şey olmaz kaldı ki şu anda piyasada olsa ve 10 tl deseler adam önce biş düşünür bunun tek avantajı kapak tuş takımı olur saçma sapan bir üretim nokia ya yakışmadı

quote:

Nostalji seven teknoloji tutkunları için hizmet veren Fransız tasarım firması Lëkki, dönemine damga vurmuş "eski" telefonları yeniden satışa sunmaya devam ediyor. Ekim ayında Motorola'nın efsanevi StarTAC modelini yeniden satışa sunan firmanın son hamlesi ise kimilerince Nokia tarihinin en başarılı modeli olarak gösterilen 3210 oldu.

90'ların sonunda piyasaya çıkan ve ulaştığı 160 milyon adetlik satış rakamıyla telefon dünyasına damgasını vuran Nokia 3210, ülkemizde de çok tutulan bir model olmuştu. 150 gram ağırlığında ve 22mm kalınlığında olan telefon, sahip olduğu pil ile 4 saate kadar konuşma süresi sunuyor ve antensiz tasarımı ile dikkat çekiyordu.

Lëkki tarafından yeniden satışa sunulan Nokia 3210'un, Avrupa'da 75 Avro seviyesinden fiyatlandırılıyor. Bakalım Lëkki'nin üçüncü hamlesi hangi model üzerine olacak, bekleyip göreceğiz.

Okuduğunu idrak edemedin sanırım Nokia değil bunu tekrar çıkaran Lëkki adında bir firma, bu arada sen vermeyebilirsin ama alacak olan çıkar merak etme sen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peerless -- 23 Aralık 2010; 15:36:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanlevent

çinliler zaten yapıyor arkadaşlar

her yerde denk gelebilirsininz

6310i 8310 6100 3100 3120 bunlar bursaya en cok gelenler

daha lüks seyler f480 f480i vs

bunlar boardları arızalı diye çinlilerin topladıgı cihazlar parçalarını değiştirip calısır duruma getiriyorlar vee hop ölüler ülkesi türkiye ve daha gelişmeye cabalayan bir çok ülke

dikkat ederseniz hep imeileri kolay degişen cihazlar

neden 88xx serisi yapılmıyor

çünkü imeilerinin degişmesi için uem inin değişmesi gerekiyor buda 15 20 dolarlık extra bir maliyet ve kolay da degil

arkadaşlar biriniz bu bilgiyi karizma23 adlı kullanıcıya iletsin lütfen.efsanenin geri döndüğünü,sıfır 6310i lerin tanesini 120 tl den verdiğini söylüyor.

• 7110 varken diğer telefonlar efsanemi olurmuş, matrix'te bile kullanıldı. Ah ah nasıl sattım ben onu zamanında :)
  • Mesaj yazmanın en kolay olduğu telefondu bu.
    Ayrıca Snake'in de en zevkle oynandığı, kapağının değişiyor olmasıyla bizi mest eden nostaljik bir aletti.
    Haliyle 75€ çok buna. 75 TL olsa belki...
  • Eski sevgilimi görmüş gibi oldum.
  • işletim sistemi ne?

• quote:

Orijinalden alıntı: farukkk

işletim sistemi ne?

android 3.0 gingerbread olması bekleniyor

• Nokia 3210 yeniden satışa sunuldu

çıkarsında aynısından istiyorum
  • süper telefondu ama ağırdı.

8210 kullanmak isterim;9
  • almak istiyenlere 3210 satabilirim orda 150tl bende 50tl cizik yok!
  • yılan oyunu için almak lazım.
    En çok radyosyon yayan model diye bir hikaye vardı. doğruluk payı nedir acaba?
  • Annemde vardı bundan o zamanlar ne ünlü telefondu be... Yılanda birbirimizin rekorlarını geçmek için uğraşırdık ailecek. 1 telefon için sırada 5 kişi beklerdik...
  • 75 avro değildi 70 tl verin iki tane gönderim isteyene?
  • way be ilk cep telefonumdu. güzel makineydi. 2001de sanırım 90-100 Tl arasında bi fiyata ikinci el olarak almıştım. sanırım bunu satım 3310 aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theextasyofcold

way be ilk cep telefonumdu. güzel makineydi. 2001de sanırım 90-100 Tl arasında bi fiyata ikinci el olarak almıştım. sanırım bunu satım 3310 aldım.

ilk çıktığında 340-350tl gibi birşeydi o zaman babamın bir arkadaşı 2 tane almıştı
  • 3310 slim gibi bişey olsa keşke

3310 un kağıt gibi modeli yılan oynarız

• Yaşlandık

• Tam Nokia'dan beklenen hareket.

Aynı tipteki telefonları farklı model isimleri ile satan bir markadan başka birşey beklenemezdi.

Ama Nokia 3210 sağlamdır. John's Phone'ye rakip çıkarıldı zanırım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sT.curSe

Tam Nokia'dan beklenen hareket.

Aynı tipteki telefonları farklı model isimleri ile satan bir markadan başka birşey beklenemezdi.

Ama Nokia 3210 sağlamdır. John's Phone'ye rakip çıkarıldı zanırım :)

bkn: işkembeden sallamakhaberi okumadan yorum yapmasaydın bari
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.