Şimdi Ara

NİSSAN JUKE (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
263
Cevap
4
Favori
308.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün tırın üstünde 4 5 qashqai ve 1 tane de juke gördüm. kırmızı renkteydi ve kımıl kımıl, bol kıvrımlı harika bir şeye benziyordu. sanırım internetteki fotoğraflarından daha güzel bir görünüşe sahip. nissan bayisine gidip incelemek lazım.
  • RESMI FIYAT LISTESI 02.11.2010

JUKE 1.6 VISIA 5DR 4X2 M/T 39.990
    JUKE 1.6 TEKNA 5DR 4X2 M/T 43.990
    JUKE 1.6 SPORT PACK 5DR 4X2 M/T 45.490
    JUKE 1.6 TEKNA 5DR 4X2 CVT 46.990
    JUKE 1.6 SPORT PACK 5DR 4X2 CVT 48.490
    JUKE 1.6 PLATINUM 5DR 4X2 CVT 51.490
    JUKE 1.6 PLATINUM LEATHER 5DR 4X2 CVT 53.990
    JUKE 1.5 DCI VISIA 5DR 4X2 M/T 44.990
    JUKE 1.5 DCI TEKNA 5DR 4X2 M/T 48.990
    JUKE 1.5 DCI SPORT PACK 5DR 4X2 M/T 50.490
    JUKE 1.6 DIG-T SPORT PACK 5DR 4X2 M/T 59.990
    JUKE 1.6 DIG-T PLATINUM LEATHER 5DR 4X4 CVT 74.990
  • Juke bagajı ve diğer bilindik araçların kullanım özelliklerini dikkate alınarak üretilmiş bir araç değil.Kendini farklı hisseden, sıradışı olan gençler, bayanlar, hatta ben daha ölmedim diyen yaşlılar için üretilmiş sıradışı ve kendi segmentini yaratmış bir araçtır.
    Qasqai'de ilk çıktığı zaman herkes ne gereksiz bir araç demişti bu forumlarda . Fakat oda kendi sınıfını yarattı "Crossover". Peşinden taklitleri geldi. Tiguan, Yeti,3008, Duster, ...
    Nissan bilindik B,C ve D segmentlerinde araçlar üretmektense sıradışı kendi sınıfını kendi yaratan modeller üreterek tüm markalara örnek oluyor.
    Diğer markalar buna cesaret edemez. Nasıl olsa satılıyor diye sedan, hatcbak araçları üretip satıyorlar yıllardır.
  • Bu aralar araba almayı düşünüyordum. Maksimum 50000Tl'ye kadar. Genelde sportif tarzda kullandığım için işin açıkcası Juke'la sürüş keyfi nasıl olur pek emin değildim. Bugün Nissan bayine gidip aracı inceledim 2 tane beyaz bir adette füme renkli olnaı vardı. Ne yalan söyleyim çok hoşuma gitti. Benim kafamda alırsam 1.6 117hp düz vites sportpack donanımlısı geçiyor. 45000 lira civarında. Sizce ne dersiniz almaya değermi yoksa dolu bir leon 1.4tsi mı alsam diyede düşünmüyor değilim..

Bu arada iç renkler olarak sadece gri ve kırmızı olarak varmış. Sportpack alırsam arabanın rengi ne olursa olsun içi kırmızı tonlarında döşeme ve kaplamayla geliyormuş. Ordaki kızın söylediğine pek inanmadım açıkcası çok emin konuşamadı. Sportpack alırsam sırf içi dışı uyumlu olsun diye kırmızısını alabilirim. Sizce kırmızısı nasıl canlı görenlerin yorumlarını da alayım ve iç renk olayı kesinmi sportpacklar'in. Kesin bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim. Ona göre bu hafta içi alma durumum var...

• Bende Honda CRV var 2008 valla ben bile düşünür oldum bu aracı.Hoş birazcık ufacık tefecik ama değişik bir araç hoşuma gitti.

1.6 premium otomatik vites olan modeli almayı düşünüyorum.Aracın sürüş keyfi donanımı nasıl kullanan arkadaşlar varsa yorum almak isterim.

Müzik sistemi nasıl kaç hoparlörü var cd changer var mı ve navigasyon sistemi felan nasıl ayrıntılı bilgi bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FEYM

Bu aralar araba almayı düşünüyordum. Maksimum 50000Tl'ye kadar. Genelde sportif tarzda kullandığım için işin açıkcası Juke'la sürüş keyfi nasıl olur pek emin değildim. Bugün Nissan bayine gidip aracı inceledim 2 tane beyaz bir adette füme renkli olnaı vardı. Ne yalan söyleyim çok hoşuma gitti. Benim kafamda alırsam 1.6 117hp düz vites sportpack donanımlısı geçiyor. 45000 lira civarında. Sizce ne dersiniz almaya değermi yoksa dolu bir leon 1.4tsi mı alsam diyede düşünmüyor değilim..

Bu arada iç renkler olarak sadece gri ve kırmızı olarak varmış. Sportpack alırsam arabanın rengi ne olursa olsun içi kırmızı tonlarında döşeme ve kaplamayla geliyormuş. Ordaki kızın söylediğine pek inanmadım açıkcası çok emin konuşamadı. Sportpack alırsam sırf içi dışı uyumlu olsun diye kırmızısını alabilirim. Sizce kırmızısı nasıl canlı görenlerin yorumlarını da alayım ve iç renk olayı kesinmi sportpacklar'in. Kesin bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim. Ona göre bu hafta içi alma durumum var...

yuksek bir aractan hic bir zaman sportif bir surus bekleme.ki leonun cok sportif bir surus karakteri var.bunla leonu kiyaslamak bile hata,ayrica 1.4tsi al git mis gibi.bu cirkin ordek yavrusu

• arkadaşlar başlığınızı merak ettim , araca bi göz atalım dedim,
    ilk sayfadaki konsept fotolarından sonra,
    aracın görsel özelliklerini bol bol yorumlamışsınız ama körlerin fil tarifi gibi ...
    biriniz mi fuarda , galeride bir iki fotoğraf çekipte koymazdı şuraya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: lebu

arkadaşlar başlığınızı merak ettim , araca bi göz atalım dedim,
    ilk sayfadaki konsept fotolarından sonra,
    aracın görsel özelliklerini bol bol yorumlamışsınız ama körlerin fil tarifi gibi ...
    biriniz mi fuarda , galeride bir iki fotoğraf çekipte koymazdı şuraya..

aynen +1905

bakıyorum herkes ferrari,aston,porshe fotoğrafları koyuyor.

bir tane adam akıllı yeni focusun içini gösteren fotoğraf yok.
    yeni kia magentisin içini gösteren fotoğraf yok.
    juke ile ilgili tek bir tane fotoğraf bulamadım.yani fuarda hangi renkle tanıtıldı o bile belli değil
  • Leon'unda yüzünün eskimesi düşündürüyor beni yoksa çok mantıklı araç bence. Ama Juke'la çok dikkat çekici ve azda olsa sportif sürüşe imkan tanıyacak gibi geliyor bana.. bir avantajıda juke'u 5 sene sonra satıcak olsam kasası güncel olacağı için fazla değerde kaybetmez gibi geliyor bana. Leon'un 2012'de yeni kasası çıkacak. Hala kararsızım...

Juke'un kırmızısını canlı görenler bir yorumlasa bu arada nasıl sizce?
  • gittim gördüm geldim.veni vidi vici gibi oldu ama:)

arkadaşlar araç çok tatlı ancak çok dar içi.arka koltuk 2 kişiyi zor alır ayrıca bagaj çok küçük yani minnacık bişi ama çok çekici bir araç:)

oğlumun ana kucağını arkaya sığdıramadım o derece küçük:)

bekar ve bayan arabası desem yeridir.yollarda çok çok dikkat çeker ayrıca
  • Bir tane resim ekliyim icini görmek isteyenler icin
    http://img41.imageshack.us/i/dscn1430v.jpg/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vedat79 -- 4 Kasım 2010; 20:10:12 >
  • 4'lülerin yeri hariç hoş duruyor.
  • Satışa fuardan sonra başlanılacak deniliyordu, hiç yollarda gören var mı satıldı mı yani :)
  • bugün gittim çorluda ki bayide inceledim

1,6 tekna otomatik olarak 47.000 tl lik fiyat verdiler ama donanim olarak cruise control 17" jant 6 hava yastığı ESP sis farları otomatik klima var.

biz çok beğendik bakalım ciddi ciddi düşünmeye başladık. Arkası biraz dar ama bagajda bir sorun görmedik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkSidesOfMe

bugün gittim çorluda ki bayide inceledim

1,6 tekna otomatik olarak 47.000 tl lik fiyat verdiler ama donanim olarak cruise control 17" jant 6 hava yastığı ESP sis farları otomatik klima var.

biz çok beğendik bakalım ciddi ciddi düşünmeye başladık. Arkası biraz dar ama bagajda bir sorun görmedik.

tanıtım fiyatı dedikleri sanırım liste fiyatından farklı değil
    bahsettiğiniz modelin liste fiyatı da 46990
    güzel araç ama 2011'de çıkacak 1.6 dizel 130 bg DCI motoru beklemeyi tercih edeceğiz.
    tanıtım fiyatı diye biraz daha indirim olsa belki alımı öne çekerdik
  • .....................................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi driftspec -- 25 Mart 2011; 14:19:53 >
  • arkadaşlar merhaba bende bursa dayım burada hem kırmızı hem beyaz rengi görme şansım oldu (1-2 renk daha vardı ama onları hiç beğenmedim) açıkçası oraya gidene kadar hep kırmızı alırım diyodum ama orada beyaz rengi görünce beyaz aracı daha hoş göstermiş diye düşünüyorum gerçi sport pack aldığınız zaman her halukarda arabanın içi kırmızı boyalı ve koltuk döşemelerinde kırmızı çizgiler oluyor renk ne olursa olsun . iç dış uyum anlamında kırmızı muhteşem duruyor yani aracın kapısını açtığınız zaman sanki muhteşem bir spor arabaya biniyormuşsunuz gibi bir görüntü var . beyaz renk dışarıdan daha hoş duruyor ama kapıyı açınca bir uyumsuzluk olmuyor değil. Açıkçası bende arada kaldım içi dışı kırmızı alıp o uyumumu yaşamalı yoksa dışarda ayrı içerde ayrı zevk almayı mı seçmeli bilemiyorum
  • Beni şimdiye kadar böyle heyecanlandıran bir araç daha olmadı.Herkesin gözü bu araçları kullananlarda olacak büyük ihtimal.Umarım en kısa zamanda almak nasip olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: derdesen

arkadaşlar merhaba bende bursa dayım burada hem kırmızı hem beyaz rengi görme şansım oldu (1-2 renk daha vardı ama onları hiç beğenmedim) açıkçası oraya gidene kadar hep kırmızı alırım diyodum ama orada beyaz rengi görünce beyaz aracı daha hoş göstermiş diye düşünüyorum gerçi sport pack aldığınız zaman her halukarda arabanın içi kırmızı boyalı ve koltuk döşemelerinde kırmızı çizgiler oluyor renk ne olursa olsun . iç dış uyum anlamında kırmızı muhteşem duruyor yani aracın kapısını açtığınız zaman sanki muhteşem bir spor arabaya biniyormuşsunuz gibi bir görüntü var . beyaz renk dışarıdan daha hoş duruyor ama kapıyı açınca bir uyumsuzluk olmuyor değil. Açıkçası bende arada kaldım içi dışı kırmızı alıp o uyumumu yaşamalı yoksa dışarda ayrı içerde ayrı zevk almayı mı seçmeli bilemiyorum

Bende aynı ikilemdeyim dostum.. Beyaz içi kırmızı bence uyumsuz değil. Mantıklı ama ben kırmızı 1.6 düz vites kırmızı sportpack düşünüyorum bayramdan sonra...

• Öncelikle kimseye ama hiç kimseye lafım yok lütfen alınmayın son iki sayfayı okudum aklımdakilerle yazıyorum ..
    öyle downforce sportif sürüş keyfi filan anlamıyorum ben ..
    derdim tork mork vs de değil .. çöle çıkıp 45 derece tepeye vuracak da değilim aracı ...ısprta burdur arası gidip geliyorum arada yoksa şehir içi kullanıyorum genelde ...
    aldım kullanıyorum çok güzel acaip keyifli bir araç ...bir kere dikkat çekici hemde şaşırtacak kadar neredeyse önüme geçip haylaz mı bu ya gerçekten diyenler oluyor ...
    hoş duygular

darlık konusu ...arabada sürücü koltuğunun arkasında nania isofix bebek koltuğu var ..gayette rahat duruyor ..bana arka camlar dar gibi gelmişti eşimse çok rahat ettiğini söylüyor...bagaj küçük geçen televizyon kolisi gibi bir koliyi sığdırmak sorun oldu. ama normalde taşımayız hergün öyle şeyleri..
    ayrıca bgajın alt kısımda bir havuz var bir muz kolisi sığacak kadar ..oda güzel ..

ön konsol biraz ucuz duruyor evet ..ama kötü de değil göze gelmez...
    sürüş modları çok hoş şehiriçi eko modda kullanıyorum şehirlerarası normal modda 90 sabitte 1.9 gördüm ama hızlanınca 11.9 da gördüm . fakat tüketimi focus 1.6 ile hemen hemen aynı belki çok az daha düşük diyebilirim ..yaklaşık 250 - 300 arası diyelim ama siz dikkatli kullanıcıysanız 200 civarlarına denk gelebilir.
    bende tekna var bluetooth filan çok hoş hele telefon a2dp destekliyorsa bluetooth audio filan şahane şeyler..klima anında çalışıyor çok güzel ..
    başka araç biraz fazla güven veriyor bence dikkatli olmak lazım esp filan ama dikkat etmekte fayda var ..en son 160 filan yaptım gayet güzel
    ayrıca inanılmaz sessiz özellikle şehir içinde geçen araç stop etti sandım kontağı çevirdim millet baktı çıkan sesi bende ilk defa duydum :)
    sürücü için darlık filan yok ..benim gibi otomobilden inip bunun gibi yüksek araça binenlere biraz alışması zaman alır gibi..
    ..mp3 playerı cd çalıyor sadece dvd desteklemiyor..
    usb çalması çok hızlı kaynaklar arası geçiş çok hızlı ..cd aux bt audio iphone filan .. telefon kullanımı rahat ..
    park ederken kesinlikle arkaya bakıp park edemezsiniz..araç buna müsait değil yan aynaları kullanmak gerekiyor ..
    ben kaskoyu güneş sigortadan 900 e yaptırdım ..
    başka aklıma gelen herşeyi yazıyorum ..isterseniz fotograf koyabilirim ..
    beyaz tekna benimkisi ..hız limitleme ve cruize control var
    birde son olarak PASPAS ve kullanma kılavuzu gelmedi bana..gelecekmiş ..kendim keşfediyorum aracı

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.