Şimdi Ara

NİSSAN JUKE (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
263
Cevap
4
Favori
308.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • micra'dan yaklaşık 40 cm daha uzun; Qashqai'den yaklaşık 40 cm daha kısa... anladığım kadarıyla bagajdan yemişler o 40cm'i, zira kabin Qashqai kadar ferah görünmesine rağmen bagaj neredeyse yok.

tasarım konusu tartışılır. profilden gerçekten şık bence ama ön kısımdan emin olamadım. kaslı çamurluklar ise kesinlikle çok hoşuma gitti.

canlısını görüp test sürüşü yaptıktan sonra karar vereceğim, eğer çok beğenirsem Qashqai'yi verip bundan alırım :)
  • valla 30-35bine olsa visiası düşünürdüm kendime bir adet,donanımı hiç düşünmezdim.Ama note'un visiası bile 30binden pahalı.40bine yokum.:)
  • 40 bine başlangıç fiyatı bence biraz fazla ...heleki bu tarz iddalı bi araç için...fiyatlandırma politikası bu aracın bolca satacağnı sölüyor bana...malum merak edilen araştırılan bi araç...keşke biraz daha düşük olsaydı bende düşürnürdüm...
  • ingilteredeki fiyatlandırma orantısına vurduğumda 37.500 TL gibi bir fiyat çıktı. bu durumda 40 bin'e güzel donanmlı bir versiyonu alınabilirdi. bence de baz fiyat için 40 bin fazla...
  • nissan gibi kaliteli bi marka türkiyede neden bu kadar tutulmaz anlamiyorum mesela primera 2008 e kadar piyasaydi sonra üretimi durdu artık
    qashqai çok güzel bi araç fakat nasil sevildimi bilmiyorum bu jukede güzel bi araca benziyor umarım tutulur fakat sabırsızlıkla yeni jettayi bekliyoruz fiyati şimdiki haline yakın olursa baya bi satar diye düşünüyorum
  • Bu tarz sıradışı araçların yüksek fiyatlı olması normal.Kaldı ki Juke çokda pahalı değil. 40 bin liraya Polo yada Fiat 500 satılan bir ülkede farklı bir segmentte bu araç fiyat olarak iyi bence.
    Sıradışı olmak için çok güzel bir araç.Birde Nissan olması çok iyi.
    Bugün bir Focus, Fluence, Golf, Passat, Corolla....vb. gibi araçlar trafikte hiç dikkat çekmez.
    Ama Juke ile trafiğe çıktığınızda bütün gözler üzerinizde olacaktır. Bu bile almak için önemli bir sebep.
  • heyecanla bekliyorum. acaba otomatik viteslisinin fiyatı ne olur?
  • İngiltere sitesine baktım ama yakıt tüketimi ile alakalı bir test göremedim.Bulabilen varsa paylaşırsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdem2602

İngiltere sitesine baktım ama yakıt tüketimi ile alakalı bir test göremedim.Bulabilen varsa paylaşırsa sevinirim.

2. sayfada vermiştim ama tekrar vereyim, ortalama tüketim;
    1.6 benzinli düz vites 6.4
    1.6 benzinli otamatik vites 6.3
    1.6 turbo düz vites 6.9
    1.6 turbo otamatik vites 7.6
    1.5 dizel 5.1

youtubeda yayınlanan bir testte juke 1.6 turbo düz vites 6.8 saniyede 100 km ye çıkıyor, 38 metrede de duruyor ki bu veriler çok ama çok iddialı

maalesef baz fiyatı 40.000 tl ve fullü kimbilir kaç olacak, uygun olsa düşünürdüm

• 1.6 - 190 HP versiyon eğer verilerdeki gibi 6,9 Lt civarı ise gerçekten inanılmaz olur. Ve eğer 50 bin gibi bir fiyata gelirse ciddi ciddi düşünürüm Qashqai'mi satıp bunu almayı.
  • değişik birşey olduğu kesin, arka tarafta Infiniti esintileri var gibi hiç fena değil. önden uzaylı. yandan makul. ama çok ufak.

bayanlardan heralde baya bir ilgi görür, özellikle otomatik versiyon uygun fiyatlı olursa satışları da fena olmaz ama bana başka markalardan çok Micra' dan müşteri çalar gibi geliyor.
  • [DHTUBE=]http://www.youtube.com/watch?v=pKmQu0-3vWE

[DHVideo=]http://www.youtube.com/watch?v=pKmQu0-3vWE

test videosu bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaganss -- 17 Eylül 2010; 20:42:38 >
  • tasarımı mükemmel atletik bir görünümü var aracın klasik modellerden bıkmıştık bu iyi oldu bence çok tutar dizaynını beğenmeyenlere soruyorum acaba nasıl bir araca biniyorsunuz ??

ancak fiyatını biraz aşağı çekmeleri lazım
  • Ben hiç beğenmedim bunu özellikle farlarını ve tamponunu :/
  • Bence muhteşem bir tasarım...
    Artık klasik far, tampon ve bagaj tasarımları eskide kaldı...
    Klasik otomobil isteyen Chevrolet Epica alsın; hem konforlu hem fiyatı uygun... Hem de burnu ve bagajı upuzun, gemi gibi bir otomobil:)
    Juke bence farklı olmak isteyen, füturistik tasarımlardan hoşlananların otomobili olacak, belki çok büyük satış rakamlarına ulaşamayabilir, ama öyle bir iddiası olacağını da zannetmiyorum...
    Tıpkı Renault Megane II Hb'de olduğu gibi bu aracın tasarımını beğenen ya çok beğenecek ya da iğrenç gelecek, ortası yok bence
    Ama iç tasarımı daha hoş olabilirdi Nerede okuduğumu hatırlamıyorum ama motosikletin benzin deposundan esinlenilmiş yazıyordu dashboard tasarımında... Hakikaten de benziyor, gövde rengi olması dolayısıyla ve şekil şemal olarak...
    Bu haftaiçi Nissan Ankara Baykoçlar'a uğrayıp detaylı bilgi ve satış tarihleri belli olduğu zaman bilgilendirilmek için görüşmeyi düşünüyorum. Eğer 39.900-TL olan başlangıç fiyatı çok boş bir donanım ile gelmez, tekna modeli de çok pahalı olmaz ise almayı ciddi olarak düşünüyorum... Yalnız yakından nasıl olur bilmem ama bu araca bence lansman rengi olan adını bilmediğim kırmızı tonları pek yakışmamış... Gümüş ve siyah daha gösterişli duruyor kanımca

• siyahı var mı ki aracın? ben nette bulamadım. ingiltere sitesinde en koyu renk lacivert ve füme idi yanılmıyorsam. siyah gerçekten çok yakışır bu haylaza :)
  • http://www.youtube.com/watch?v=O9wJmeHtW8E&feature=related

bunlar japonyadaki renkler, siyah var, ingilterdeki siteden broşürü de indirdim orda da var siyah..

bugün nissan bayine uğradım juke için, ekim sonu anca lansmanı yapılacakmış, en erken kasım ayı yani aracı alabilmek için..

ilk etapta da benzinli modeli gelecekmiş, yani dizelciler yılbaşını görebilir..

bir de bayan juke tr sitesinden farklı ve eksik donanım paketleri saydı, sanırım o da tam bilmiyor

arkadaşlar bu arada Nissan altında Juke'un asıl konusu var;

http://forum.donanimhaber.com/m_42741391/mpage_1/f_/key_//tm.htm#43113817

isterseniz buradan da devam edebilirsiniz, ya da editörler iki konuyu da birleştirebilir...

selamlar herkese

• otoshow'a az kaldi gidip gorelim bakalim
  • bu nasıl bişey yav

micra gibi ama değil de...
  • Değişik kendine özgü bir araç olmuş ben beğendim...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.